Obklad kúpeľne - Košice

Zobraz úvodný príspevok
Zdravim vedel by mi niekto odporučiť niekoho na obklady do kúpeľní v KE? Hľadám niekoho kto má peknú prácu,žiadneho fusera.dakujem
Odpovedať
1
2
@majqa28 Dobrý deň, prosím foto prác s cenníkom obkladacích prác.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dúfam že prečítanie tejto recenzie pomôže viacerým ľuďom predísť takýmto problémom aké mám ja kvôli p.Klemovi,ktorého mi odporučil známy na základe dobrých skúseností takže nebol najmenší dôvod pochybovať o ňom.V auguste sme sa dohodli že nám príde začiatkom októbra urobiť cca 120m² dlažieb a obkladov,ozval som sa mu mesiac pred realizáciou všetko nasvedčovalo tomu že s tým nie je najmenší problém.Keď som ho kontaktoval v termíne realizácie tak vraj kvôli dokončeniu nejakých prác v exteriéri to budeme musieť posunúť o dva týždne s čím som súhlasil.Po uplynutí dvoch týždňov som mu volal a zas mi povedal že to budeme musieť posunúť o 1-2 týždne.Minulý týždeň v pondelok prišiel kvôli doladeniu nejakých detailov k nám na stavbu s tým že u nás nastúpi buď v stredu,najneskôr v piatok.Od piatka so mnou nekomunikuje a keď sa mu konečne dovolala dnes moja manželka tak jej povedal,že zabudol telefón na stavbe a hneď mi ide zavolať.Nezavolal mi a dokonca si aj zablokoval moje číslo pričom ja som s ním do poslednej chvíle komunikoval normálne.Dúfam že už nikto nebude mať s p.Klemom podobné problémy ako my.Verím,že pomôžem viacerým ľuďom vyvarovať sa takémuto správaniu zo strany tohto pána.
Odpovedať
@majqa28 Dobrý deň, mohli by ste mi poslať kontakt a ostatné informácie do správy?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?