Lepidlo

Zobraz úvodný príspevok
Zdravím vás. mam otázku na skúseného obkladača. dávali sme dlažbu do kuchyne ktorá je gresova a obkladač ju nalepil lepidlom Knauf Fliesenkleber C1. potom som sa dočítal že pre túto dlažbu je vhodné lepidlo C2. je to veľkýž prúser? môže to nejako vpláývať na pevnosť dlažby? dakujem
Odpovedať
1
2
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ďakujem za nahlásenia - trošku som to tu prečistila, pretože sme tu mali jednu celú stranu plnú len vzájomného podpichovania, urážania či provokovania, plus opäť nejaký ten duplicitný účet. Držme sa prosím témy a toho, čo tu stále opakujem a niektorým už aj tretí/štvrtý raz bohužiaľ :-D Nezabúdajme, prosím, na tých, ktorí do diskusie prídu hľadať odpovede a nie strany plné "ničnehovoriacich" dialógov. Ďakujem a prajem pekný víkend. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@jakub4275 Na gres moze ist aj c1, ak tam nieje podlahovka. https://www.keramikasoukup.sk/katalog...
Odpovedať
na tom linku som sa docital: Tenkovrstvové lepidlo na lepenie keramických obkladov a GRESOVÝCH dlažieb do formátu 40×40 cm A tu ide o 45x45. Uz je to ale par mesiacov - Ako dlazba - drzi?
Odpovedať
@bpe zatiaľ drži..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Pod veľkoformátovú dlažbu 120x60, ktorá bude lepená flexibilným lepidlom C2TE S1, môže ísť vyrovnávania vrstva štandartného lepidla v nižšej kvalite C1TE so sieťkou ? Chytí flexibilné lepidlo na štandartné, alebo používať aj na vyrovnávanie flexibilné lepidlo ? @profistavbari
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od purplesticks:

Pod veľkoformátovú dlažbu 120x60, ktorá bude lepe…
@purplesticks chytí.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od purplesticks:

Pod veľkoformátovú dlažbu 120x60, ktorá bude lepe…
@purplesticks prepojenie nebude problém. Úprimne pokiaľ sa jedná o vysvetľovanie v tenkej vrstve tak by aj tak použil C2TE S1. Tá úspora nebude veľká.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od purplesticks:

Pod veľkoformátovú dlažbu 120x60, ktorá bude lepe…
@purplesticks je tam nejaká veľká nerovnosť alebo tam ide tá Ditra? Lebo bežne vedia obkladači lepiť aj priamo na nie úplne rovný podklad
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od marsdm:

@purplesticks je tam nejaká veľká nerovnosť alebo…
@marsdm mám pórobetón a majster na veľkoformát dáva sieťku + lepidlo. Zvlášť na 10cm priečku. Ide len o to, že nechcem zbytočne na stierku používať drahé flexibilné lepidlo 14€/25kg ale radšej klasické lepidlo v cene 5€/25kg.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od purplesticks:

@marsdm mám pórobetón a majster na veľkoformát dá…
@purplesticks Aká je plocha? Kúpeľňa? Prečo používa sieťku na porobetonu? Pokiaľ je to o kúpeľni tak sú to 2-3 vrecia lepidla. To kôli úspore 27€?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?