Kuchynský obklad vo veľkom formáte 60*60

chcem sa spytat, ci sa niekto nestretol s takym velkym formatom v kuchyni (ako obklad za kuch.linku).bojim sa ze to nebude vyzerat cool :-))
Odpovedať
Ak bude ladiť s kuch. linkou, podlahou a celkovým interiérom kuchyne, určite bude cool :-)
Odpovedať
@denaa my máme dlazbu biely gres 60x60 na podlahe aj za linkou a som s tym spokojna ;-)
Odpovedať
nemas nejake foto, rada by som to videla, hlavne tie sparovky v obklade kuchynskej linky
Odpovedať
altisid : jasne ze to bude ladit.. :-) len ja som planovala ako zastenu sklo a tapetu, ale pri plyn. sporaku to moc neodporucaju, a touto velkoformatovou dlazbou som chcela docielit to, aby tam bolo co najmenej sparoviek
Odpovedať
Profilova fotka
@denaa tak si kúp vekoformatovy ale rektifikovaný,a nalepiť ho len bez špár ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@skalko1601 ani rektifikovany obklad by sa nemal lepit bez spar, to by si ako PRO mal vediet...
Odpovedať
Profilova fotka
@denaa ked pouzijes kalene sklo tak aj za pynovym sporakom to bude ok.
Odpovedať
Profilova fotka
@denaa myslím že to "cool" bude závisieť od výberu farby a štruktúry. špár by som sa nebál radšej ich priznať tak na 2mm a dobre vyšpárovať. Na spoji s pracovnou doskou sa s tým treba vyhrať aby to bolo pekné a nemusela tam byť lišta. A už sme robili aj s väčšími formátmi ako napríklad 1200x600. Čo sa týka skla tak to kalené ako píše madein1974 - treba sa vyhnúť lepeným viac vrstvovým sklám - sú síce bezpečnostné ale len proti rozbitiu teplom sa môže poškodiť...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@skalko1601 no neodpovedam asi preto, ze sem nechodim kazdych 5 minut pozerat, ci si nieco nenapisal... Musi sa lepit s minimalnou skrarou kvoli tomu, lebo podklad na ktorom je nalepeny moze pracovat a mozu nastat pnutia, kde obklad moze poodskakovat. Ale ako hovorim to by mal vediet kazdy LEPSI obkladac. Bol by si prekvapeny co som ja vsetko videl, aj poodskakovane obkladacky...
Odpovedať
Profilova fotka
@hasacisko hovori ti niečo sikabond T8 tak to vyskušaj a potom uvidíš! určite by som to nenalepil na lepidlo. a možeš ich lepiť bez špary,predavajú sa obklay u ktorých sa nerobí špara,viem to lebo som bol 4r členom cechu obkladaču,ak vieš kto to je ovšem?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@skalko1601 radil by som ti aby si vazil slova. ja som povedal, ze by sa tzv. bezsparovy obklad nemal lepit uplne bez spar, ani s neviem akym flexom ale kto chce na zaklade tvojho doporucenia, nech sa paci...
Odpovedať
@skalko1601 @hasacisko vase hadky su tu k nicomu. Hadajte sa v sukromi.
Odpovedať
chlapci klud ;-) myslim ze kazdy ma kus svojej pravdy a hlavne Svoje Skusenosti. ale o bezsparovom obklade som sa bavila s obkladacom, a suhlasil s tym ze tam treba aspon minimalnu skaru.
Odpovedať
@denaa My mame tiez rektifikovany obklad v kuchyni, rozmer 60x30 a spary su tam, aj ked minimalne, ale su. Obklad mame myslim vcelku kvalitny Panaria Ebur. Fakt ked nejaky obkladac povie ze sa da bez spar tak neviem no ... Aspon ze ta dlazba nie je raktifikovana ale rektifikovana :-N
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?