Kde sa dajú kúpiť lamelové obklady steny?

Zobraz úvodný príspevok
Viete niekto pridať link odkiaľ by sa dal obklad zakúpiť, prípadne či je aj na Slovensku distribútor? Vo vyhľadávači mi to nájde pod pojmom "fluted panels".
Odpovedať
@portianko vďaka za info... No po roku uz budem mat aj ja skúsenosti 🙂 na budúci týždeň idem na to
Odpovedať
tak potom info poprosime.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@robo91 skvela praca. Chcem sa opytat ci to aj po nejakom vase pekne drzi alebo lamely ci sa rychlo neposkodili nezmenili farbu. Ideme robit takuto vesiakovu stenu. Lepili ste to nakoniec mamutom? Dakujem.skvela praca
Odpovedať
@portianko lepili ste to mamutom? Drzi to pekne aj po niekolkych mesiacoch? Lamely nezmenili fatbu? Vdaka
Odpovedať
@lussindat farba bezo zmeny, vsetko drzi nic neodpadlo. Lepil som to polyuretanovym lepidlom. Vtedy bolo o polovicu lacnejsie ako mamut, podmienka bola aby bolo lepidlo cierne. Sice som az po case zistil ze to na tych lamelach moc nedrzi, ale daval som ho dostatocne vela a zatial ziadna lamela neodpadla. Mamut na tychto konkretnych lamelach drzi o cosi lepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
@lussindat drzi pekne a lamely nezmenili farbu, idem prave riesit dalsie, paci sa nam to tak spravim nieco podobne za TV ..
Odpovedať
@portianko uz mame aj my 🙂 ale vesiakovu stenu
Odpovedať
Profilova fotka
@lussindat pekne pekne to mate, robene svojpomocne ci niekym?
Odpovedať
@popstar manzel robil. Kupila som lamely a cierne listy medzi lamely. Objednane z dommeshop.sk - poslali nam aj vzorky.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte, dávam do pozornosti nový článok z nášho Magazínu plný inšpirácií "6 dôvodov, prečo si vybrať drevené lamely v interiéri" - https://bit.ly/drevene-lamely-v-inter... 😉 Nájdete tam dokonca aj mini inšpirácie od našich strecháčov @rebecca27 , @marka_to , @ekino , @quintes a @danaracko 😎
Odpovedať
Profilova fotka
@lussindat som myslel, ze to cierne je normalne len cierna stena za tymi lamelami.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?