Kde sa dajú kúpiť lamelové obklady steny?

Zobraz úvodný príspevok
Viete niekto pridať link odkiaľ by sa dal obklad zakúpiť, prípadne či je aj na Slovensku distribútor? Vo vyhľadávači mi to nájde pod pojmom "fluted panels".
Odpovedať
dakujem za info, urcite pomohlo resp. pomoze aj ostatnym 🙂 ano, je tam vyrazny rozdiel v cene, ale ako pisete, je na to dovod 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@daniel_fuska mate aj foto ako tie lamely vyzeraju u vas na stene?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@slavo6280 NEMI TRADE
Odpovedať
@vidano aké konkrétne lamely ste použili?? Môžte priložiť foto? Ďakujem
Odpovedať
@stanislavpetras pisal som uz vyssie, od Koneru, akurat som si fotil domcek tak prikladam vo final vysledok
Odpovedať
@vidano bomba!!! Montuje sa to presne tak ako sadrokarton? Myslím najprv nahodiť pozinkované profily a potom na to doska. Keby ste mohli ešte hodiť fotku detailu ako ste to spravili okolo krbu, bol by som vám veľmi vďačný.
Odpovedať
@milan_kucera ano rovnako ako na SDK dokonca som povodne mal v plane sadrokarton a uz som mal aj profily namontovane, len na mna niekde vybehla reklama na tie lamely a nastala zmena planu 😄. pridam este foto neskor okolo kozubu.
Odpovedať
Nevidím na tých lamelach žiadnu raketovu vedu. Na YT je kopa návodov pre inšpiráciu. Kupit hotove brusene hranolky nie je problém, farebný odtieň sa da vyriešiť vhodným náterom. Chcem sa poradiť ci vie niekto odporučiť vhodný pomer medzi šírkou laty a šírkou medzery medzi latami. Napriklad hranol 40x40 mm a medzery 20mm, bude to vyzerať ok?
Odpovedať
@milan_kucera slubene foto, je to len pritlacene o stenu, ziadne listy
Odpovedať
My mame vybornu skusenost s dommeshop.sk rychla objednavka a kvalita top...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dominik309 zabudol som ze u nas hlavne rozhodlo, za nam poslali vzorku a polovicna cena oproti tomu co sme pozerali na internete...
Odpovedať
@dominik309 stranka vyzera bohovsky doveryhodne asi ako recenzia 5minut po zaregistrovani... nikde ziadne info ICO DIC ci realne zmluvne podmienky - je tam len vzor stiahnuty zo stranky na vytvorenie eshopu... Pre mna to uz svedci o “kvalitach” firmy 😎 Nazdielas nam i svoju realizaciu co mas z tychto lamiel?
Odpovedať
@palinoba my s manzelkou sme hladali obklad za tv a ked si porovnam 25€ za listu a u nich to mali za 13€ tak sme skusili a nelutujeme... o kvalite webu neviem posudit nevenujem sa tomu velmi 😂 tu je aj co som lepil...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@unispo a kde vsade si este dal(a) tu nenapadnu reklamu?
Odpovedať
Profilova fotka
@slavo6280 https://www.dizajn-shop.sk/stenove-la...
Odpovedať
Myslim, ze tym ze to zacal predavat Merkury Market, tak uz sa tu nebude za rovnake pytat 25€ / ks 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak máte záujem o lamelovú stenu, prezrite si prosím našu ponuku. Zaoberáme sa výrobou, montážou a dodaním: lamelových stien, lamelové stropy, samostatné lamely, lamelové panely, dubové panely, exteriérové lamely .... viac na www.nemitrade.sk alebo nás môžete priamo kontaktovať obchod@nemitrade.sk 0949 898 191
Odpovedať
Profilova fotka
@vidano Dobrý deň, ďakujeme za prejavenú dôveru. Naše produkty nájdete na našom novom webe www.nemitrade.sk Prikladáme ešte fotografie vášho priestoru z fotenie. Ďakujeme za sprístupnenie priestoru 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@dominik309 Dobre to vyzera aj za tou telkou, ale mimo temy trochu, mohol by si mi napisat svetla z kade mas a aka bola cena?
Odpovedať
Vrátim sa k téme, teda ze kde sa dajú kúpiť. Hľadal som v dekore dub wotan, pretože mam v tomto dekore nabytok. Kupil som v Merkury market, 4 kusy za 28€, to je 7€ za kus. Rozmer 4x3x270 cm Chystám sa to lepit na čiernu stenu, ked bude hotovo tak postnem foto
Odpovedať
Tak, ako som sľúbil, dávam sem foto výsledku lamelovej steny svojpomocne. Lamely v dekore dub Wotan som kúpil v Merkury Markete, kde predávajú balenie 4 kusy za 30€, teda jedna lamela 30x38 mm x 270cm vychádza na 7,50€. Pre tieto lamely som sa okrem ceny rozhodol hlavne preto, že v obývačke mám nábytok v dekore Dub Wotan v kombinácii s čiernou. Hoci som pôvodne chcel lamely montovať na čierny drevený alebo sadrokartónový panel natretý na čierno, nakoniec som sa rozhodol pre lepenie priamo na stenu. Stenu som najprv obrúsil, napenetroval, natrel na čierno vinylovou farbou, ale tú som kúpil tak trochu omylom. Nevadí, hlavne že na nej lepidlo dobre drží. Lamely som lepil na širšiu 38mm stranu a nechávam medzi nimi 30mm rozostupy. Aj keď som kúpil pomerne kvalitné polyuretánové lepidlo (podmienkou bolo aby bolo lepidlo čierne a tých nie je veľa), musím upozorniť, že na povrchovú úpravu týchto lamiel mi nechcelo žiadne lepidlo poriadne držať. Sú akoby mastné a nedrží na tom ani PUR pena, Mamut ako- tak. Vzhľadom na plochu na ktorej to drží ale nehrozí, že by to odpadlo. Najviac som sa vytrápil s detailami, hlavne výroba časti obložkovej zárubne z lamiel. Tam ešte pôjdu posuvné dvere. Búchať lamelu jednu za druhou na rovnej stene nie je žiaden problém, najviac zabrala príprava podkladu a uvedené detaily. Taktiež je celkom babračka s vypínačmi a termostatom. Robil som to počas cca troch týždňov po robote, samozrejme dalo by sa to aj rýchlejšie, pri intenzívnejšom pracovnom nasadení si to viem predstaviť zmáknuť tak za 4 - 5 dní. Napokon som dokúpil svietidlá. Materiál na celé toto (lamely, farba, lepidlo, svietidlá) vyšlo asi na 650€ pri dĺžke steny okolo 5 metrov.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Vďaka za tip na ten merkury market , objednane a nalepene priamo na stenu, ja som spokojny 🙂 taky rýchly pokus .. už plánujem aj ďalšie steny so širšími lamelami
Odpovedať
@portianko aká omietka ? Aké lepidlo ? .. Mamut? Čaká ma to tiez... Len mám trochu strach ci to bude držať
Odpovedať
Profilova fotka
@frenky029 ahoj, sadrova omietka, lepidlo Patex one for all (tubove, - express), mysim ze pri nizkej vahe tej lamely, a lepidlo nanesene po celej dlzke, nevidim dovod aby to odpadlo, (ak do toho niekto nebude kopat). ale mam to tam len 4 dni ... opytaj sa o rok 🙂
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?