Kachličkovo.sk - objednávka

Prosím vás, objednávali ste niekto dlažbu/obklad z kachlickovo.sk? Už nás tlačí čas a obchody stále zatvorené. Našla som tam rozmerovo 120/60 máte niekto skúsenosť? Ďakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@lucuskaaa moja teta ma od nich kupelnu ale ona bola priamo v showroome. neda sa s nimi dohodnut? skus im napisat, niektori su ochotni otvorit a ukazat aby si ju aj na zivo videla.
Odpovedať
skuste obvolat kupelnove studia v okoli, vacsina je ochotna po dohode otvorit a prejst si objednavku. Pri najhorsom tam kupite nejaku blbinku akoze na vyzdvihnutie aby ste nedopadli ako Pllegrini s gatami
Odpovedať
@1renata101 @zita19 ďakujem za odpoveď 🙂 už je to vybavené v piatok ju privezú...bolo by to riskantné ísť cez toľko okresov a platiť pokutu sa mi nechce 😉 a risk je zisk tak uvidím zajtra 🙂
Odpovedať
@lucuskaaa slovo okres sa sklonuje len v suvislosti s pobytom v prirode. Ostatne vynimky su definovane inac.
Odpovedať
@ralf364 nevadí, objednali sme...ja som už aj zmätená z príkazov/zákazov atď. Nebudem zbytočne jazdiť hore-dolu privezú a hotovo
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dobry den, nemate prosim foto ako vyzera tento obklad nazivo? Dakujem
Odpovedať
@miminka177 este nemáme bol zene wc, potom pridam foto 🙂
Odpovedať
@lucuskaaa dakujem 🙂
Odpovedať
@miminka177 už začal obkladať, tak ešte nedokoncene a bez sparovacky...
Odpovedať
@lucuskaaa jeeej vy ste nezabudli, dakujem vam pekne, vyzera to super 😉👍
Odpovedať
@lucuskaaa obkladacky v druhom rade mate nalepene "hore nohami", nesedia proporcie vzoru.
Odpovedať
@rapidek az teraz som si to vsimla...skusime to prežiť 😄 aj tak tam bude wc
Odpovedať
Článok sa načítava...
@rapidek dobrý postreh... ani by som si nevšimol, keby nepíšeš
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
aj na podlahe ...
Odpovedať
@ultrarecall na podlahe by som povedala ze to sedi🤷🏻‍♀️
Odpovedať
Profilova fotka
@lucuskaaa aj mne sa to paci. nieco podobne mame aj v kupelni, teraz je to celkovo dost moderne.
Odpovedať
Vyzera to velmi dobre a pacia sa mi taketo riesenia, kedze uz tych velkoformatovych dlazieb je podla mna vsade vela
Odpovedať
@rosi47 ďakujeme, v kupelni mame mozaiku ale teda to uz nie je taka sranda cistit ako tuto😂 @deddik ďakujeme
Odpovedať
@lucuskaaa nesedi, ved je tam ako keby 3d kocky vzor a vidiet ze na tom spoji tam tie kocky nie su. Tu je vidiet ako to malo byt: https://www.kachlickovo.sk/sub/kachli...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som daval od nich rozmer 120/60... absolutna spokojnost
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?