Vývody v kuchyni

Dobrý deň, Prosím stretli ste sa s tým, že by developer odovzdával byt - kuchyňu a vývody v takejto podobe? Bez osadených zásuviek či káblov na digestor? Ďakujem.
Odpovedať
Bud daju ultra low cost kategoriu vypinacov a zasuviek, ktore si aj tak vymeni podla svojho vkusu alebo nechaju trcat kable.
Odpovedať
to máš práve v poriadku, navrhneš si rozloženie spotrebičov podľa seba.
Odpovedať
Profilova fotka
Ano stretavam sa stym casto a je to to najlepsie co moze byt aspon si mozes kuchynu navrhnut podla seba a nie si viazany tym ako to daju. Za spodnymi skrinkami potiahnes listou a tie hore zadrazkujes.
Odpovedať
Profilova fotka
Ako ja by som v tom tiež žiadny problém nevidel. Veľká výhoda následneho rozloženia dispozície, keďže ťa tak povediac nič nedrží a všetko si umiestniš len podľa seba, takže to nie je chyba ako si si myslel
Odpovedať
Profilova fotka
Za toto buď vďačný, môžeš si to urobiť podľa seba jak chceš 😉
Odpovedať
presne tak ber to proste ako vyhodu a je fajn, ze uz aj developori sa toho takto chytili a nechaju proste novemu majitelovi tak povediac volne ruky
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ze som taka zvedava... Ale ak je to kuchyna tak kde je voda? Ta malabodka vlavo dole?
Odpovedať
uz som videl byty kde boli vypinace ale svetla nie, len kable trcalo s wago na ochranu hore zo steny a tak je fajn ze nechali dlhe kable, aspon si vies spravit podla seba a nemusis riesit
Odpovedať
@kitycat voda je tam, také dve bodky, je to celé namaľované, tak na fotke to nie je vidno. Ani odpad nevidno. Ale viem, že takýto typ bytov má tam navrhnutú kuch. linku.
Odpovedať
@uvedomsa áno, robia to tak, pretože dispozíciu spotrebičov v kuchyni si rieši klient sám
Odpovedať
@uvedomsa lepsie tak nez ked ti da zasuvku priamo tam kde ty chces napr.indukcnu dosku. Tak ta aspon nic neobmedzuje.
Odpovedať
Profilova fotka
cca maju navrhnutu, to oni musia cca ratat kde by co malo byt to nemoze byt len tak nejako od buka
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?