Prosim o skusenosti s firmou Living Slovakia s.r.o.

Stavali ste prosim niekto s touto firmou? Ak ano, ake su vase skusenosti?dakujem
Odpovedať
tiež by ma zaujímali nejaké osobné skúsenosti s touto firmou
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
dobry den, zistili ste nieco o tejto firme alebo stavali ste s nimi?..dakujem
Odpovedať
@nikol1316 staviame :) ' zatial spokojnosť ;-)
Odpovedať
Podľa účtovníctva postavia za rok 1 dom... tak neviem či by som chcel stavať s takou firmou
Odpovedať
@peter977 kľudne pozrite moj album :) . ). S prácou sme zatial ozaj spokojný .
Odpovedať
@katikarcoolka nepochybujem o tom, že ste boli spokojný. Predsa ak by pokazili tú jedinú stavbu čo urobia za rok, tak by už skrachovali...
Odpovedať
@peter977 myslíte ze s postavením jedného domu by este fungovali ? Nebuďte smiešny .
Odpovedať
@katikarcoolka ja som smiešný? tak dobre teda. Ak postavia viac domov prečo to nemajú v účtovníctve? Chcete mi naznačiť že sa dopúšťajú trestného činu krátenia dane, keď to neuvedú v účtovníctve?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@katikarcoolka zdravim, ste s nimi nadalej spokojni ? kde stavate ? chystame sa na stavby poschodoveho RD v TT a hladam zopar firiem ktore by som mohol oslovit...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Zdravím Má tu ešte niekto skúsenosti s touto firmou? Ich ceny sa mi zdajú oproti iným firmám celkom nízke.
Odpovedať
@wwszol ahoj zistili Ste niečo viac o tejto firme? Kto Vám nakoniec stavia dom?
Odpovedať
@boris11223 ahoj, kto Vám stavia nakoniec dom?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@rastozdenka zial ani nie, este sme nezacali so stavbou, vsetko sa nam poposuvalo, budeme sa tomu venovat az teraz v maji
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Nam firma Livingslovakia stavia dom . S firmou sme velmi spokojni. Ziaden problem a pekna odborna praca . Zacali sme stavat cez tuto firmu lebo na nasej ulici stavali dom a taktiez aj znamemu dostavali takze je mame fakt overenu . Momentalne sme v stadiu ze nam idu robit omietky . :-)
Odpovedať
@mimaf tak daj pár foto aby to bolo aj vierohodné
Odpovedať
Tu pridavam nejake fotky
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
aj my cez nich ideme stavať , máme ich tiež overených , komunikácia s nimi je veľmi dobrá , sú ochotný , poradia , boli sme sa pozrieť na dom ktorý postavili a bol krásny , takže už sa teším kedy bude náš stáť :) začíname teraz v apríly , pridám fotky aj ja , mne veľmi pomohli keď som tu našla fotky od ľudí ako stavali, rôzne inšpirácie. Takže aj my sa podelíme s Vami o radosť :D držím prsty všetkým čo staviate :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@dankamirko6 ako ste na tom?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Známemu z roboty taktiež stavali, z jeho strany úplná spokojnosť. Tiež hľadám firmu na stavbu a o livingslovakia uvažujem ako aj moba buildings. Stouto firmou nemá niekto skusenosti
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@rados611 ahoj Rado, vybrali ste nakoniec stavat s livingslovakia? Mali by sme zaujem s nimi takisto stavat
Odpovedať
@hepy2311 ahoj, no zatiaľ nie ešte čakám na projekt. Ale čoskoro bude, takže im to pošlem na nacenenie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@mimaf Dobry den, Planujeme stavať dom s tou istou firmou, naozaj všetko dobre s nimi? Ci treba na niečo s nimi dávať pozor, co spĺňali a co nie? Diky moc Roland
Odpovedať
Spokojnosť môže pramenit aj z nevedomosti. Ak je záujem aj o kritickejsi názor tak píšte PM.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?