Pracovná doska Technistone

Profilova fotka
Rozmýšľame nad pracovnou doskou v jednom kuse s drezom z Techniston. Chcela by som Vás poprosiť o reálne skúsenosti s týmto materiálom, či by ste do toho išli opäť a tiež ak je to možné o cenu, ktorú ste za svoj rozmer platili. Vášho dodávateľa odporúčate?
Odpovedať
1
2
@kape Dobry den....tiez som pred takymto rozhodnutim. Ako ste sa rozhodli vy? Dakujem za radu.
Odpovedať
Profilova fotka
@kape ja mam v na linke a ostrove dosky z technistonu. Po 3 rokoch vyzeraju ako nove. Silno doporucujem tento material. Akurat si myslim ze sa neda realizovat s umyvadlom ako jednoliaty.... Ak si zo stredneho slovenska dam ti kontakt aj na firmu co to vyrabala, lebo boli profesionali a vsetko tiptop.
Odpovedať
Profilova fotka
@sunflower01 - už ho konečne máme, drez je pod doskou a varna doska doroviny. Zatial spokojnosť, ale používame zatiaĺ len 3 týždne. Robila som si cenovy prieskum asi skrz cele SR a najlepsie mi aj tak vysla firma z BA. a velka spokojnost s ich pracou aspon zatial.
Odpovedať
Profilova fotka
@abobo - nakoniec sme dali nerezovy drez. Ale davali mi aj ponuky na drez z technistonu.
Odpovedať
@abobo aky drez ste vybrali? Nerez, ci nieco ine? Som sice z vychodu, ale kontakt moze byt do SS, dakujem 🙂
Odpovedať
@kape parada, ze sa to zrealizovalo....tisko zavidim 🙂 Mozem poprosit cenu a rozmer kuchyne? Alebo aspon obrazok. Mam uz tiez niekoko cenovych ponuk a brutalne rozdiely. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@sunflower01 - doska meria 296 cm plus mame za "soklik" vo vyske 15 cm. Je to Technistone Noble Concrete Grey - cena za vsetko komplet aj s vyrezmi na drez, twist zasivku, varnu dosku do roviny, cidlo k zatvaraniu drezu + plus drazky na odkvapkavaciu cast bola 2495 Eur. Mame tu este taky pracovny bordel, kedze nam este dorabaju nabytky, tak je momentalne kuchyna zapratana, takze foto celej kuchyne zatial nie. Tu je len cast.
Odpovedať
Profilova fotka
@sunflower01
Odpovedať
Profilova fotka
@sunflower01 ja som shiahol po silgranitovom znacky Schock. Vybral som sedu k pracovnej doske a po rokoch konstatujem ze to bola perfektna volba.
Odpovedať
@kape krasna....tiez chcem sedu s jemnou strukturou. Aj ten soklik je super. Nad soklom je uz iba farba? Je doska spajana? Ako to vyzera? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@sunflower01 - nie nad soklikom je microcentovy betonovy povrch (s tym mame potiahnutu aj kupelnu a WC). Doska je so soklom spajana silikonom , ale je tak jemnulinky, ze ho ani nevidno, s tym sa pekne vyhrali. Povedal mi jeden majster co tu bol, ze tak jemne osilikovane este nevidel, ze parada. Tak uvidime casom.
Odpovedať
Profilova fotka
@sunflower01
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kape dakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@kape co mas ako zastenu za pracovnou doskou?
Odpovedať
Ja mam 4 roky. Najlepsia vec ktoru som do kuchyne investovala
Odpovedať
Profilova fotka
@abobo -nad soklikom je microcentovy betonovy povrchz, je to prelakovane, mame to aj v celej kupelni
Odpovedať
Profilova fotka
@kape uz si pri tom vyprazala rezne, alebo robila nieco co dokaze zastenu riadne otestovat?
Odpovedať
Profilova fotka
@abobo už som z nej utierala nejaký pofrkany olej, ale ja veľa nevyprazam. Skôr pečiem.
Odpovedať
@kape prosím vás ako sa vola ta forma z ba? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@nikusikhome pisem do sukromnej spravy
Odpovedať
@kape môžem aj ja poprosiť kontakt na tu BA firmu? tiež som rozhodnuta pre technistone..a je tu pls niekto kto ma bielu verziu dosky? ci nie je udrzba pri bielej narocnejsia alebo je to to iste... vdaka
Odpovedať
@kape Mohla by si prosim dat aj foto drezu v tej doske? Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@ada12345
Odpovedať
Profilova fotka
@kape mohla by som Vas aj ja poprosit o kontakt na tu firmu. Dakujem😉
Odpovedať
@abobo Dobrý deň, poprosím mohli by ste mi poslať foto drezu do správy?..máte technicstone pracovnú dosku? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaike ...akurat bol v nom riad lebo per mycka ale snad pre predstavu postaci....
Odpovedať
@abobo Ďakujem pekne..super to vyzerá...lebo nechcem antikorový ..kvôli zvukom
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaike toto je tusim schock, z nasich skusenosti lepsi ako Blanco aj Franke, mali sme vsetky tieto znacky...
Odpovedať
@abobo a doska je z technického kameňa?...môžem poprosiť skúsenosti?...napr. čo sa týka škvŕn z ovocia, napr. čučoriedky?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaike technistone. Je ako nova uz 3 roky.Nic tomu nevadi neni to porezne ako kamen
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?