Náklady na bývanie v bungalove 100 m2

Len tak informačne by ma zujímalo ako je to u Vás, kolko platíte elektriku a plyn? Máme podlahové kúrenie na plyn. Zatiaľ ešte nekúrime, len večer krbom.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka7531 Prví rok sme platili 80 EUR za plyn, po zime respektíve v auguste mi vracali 200 EUR za plyn, tak prví rok mi vychadzalo reálne 64 EUR/mesiac. Druhy roknám tiez nechali zalohove platby 80 eur ale v juny sme prešli z SPP do ZSE a vracali nam 200 EUR a este v Septembri ked bolo vyúčtovanie dalšich 200 EUR za plyn a znížili nám zalohové platby na 73 EUR, Ale ked si to reálne vypočitam tak minulá zima nas vysla do 50 eur mesačne za plyn. Od mája máme krbové kachle tak uvidíme kolko ušetríme na plyne. Elektriku platime stale 30 eur/mesiac. Dom mame 135m2 zastavanej - cca 117m2 úžitkovej plochy, Tak ale váš prípad spotreby bude zavisiet od lokality, ci bude tuhá zima ( minulý rok bola slaba) a ako máte zateplene a ešte hlavne na koľko stupňou budete vo vnútri kúriť, nám vyhovuje na 22°C.
Odpovedať
100m2 zastavana plocha, radiatory, kondenz.kotol-plyn, bezne elektro.spotrebice. Voda-studna. Plyn 50e/mesiac (11mesiacov potom vyuctovanie, vracaju okolo 30e) takze 520e/rok, ele 40e/mesiac (11mesiacov, nevracaju nic) takze 440e/rok. Mame aj krb ale kurime iba cez vikend ked sme doma aspon 1/2dna. Teraz uz kurime do radiatorov na vecer, a potom rano zapne na chvilu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?