Má niekto skúsenosti s firmou New City Development (nadstavby Rumančekova, Ovručská, Cyprichová)?

1. dec 2020170

Zvažujem kúpu bytu v nadstavbe Kyjevska. Stavebník New City Development s.r.o. (Peter Jedinák) by mala mať skúsenosti s nadstavbami Rumančekova, Ovručská a Cyprichová. Nebývate tam niekto, prípadne nemáte skúsenosti s touto firmou? Rad by som vedel ci su seriozny a ako prebiehali nadstavby.

• Dobrý deň, ako to dopadlo s tou kupou? Máte prosím Vás nejaké recenzie na firmu,pripadne konkrétne nadstavbu na Kyjevskej? Dakujem Zuzana

• @zg88  Dobrý deň, zistili ste nejaké info ohľadom firmy NCD, skúsenosti, recenzie? Ďakujem.

• @eva_kajsi_kolesarova  Dobrý deň, s firmou NCD sme uzavreli zmluvu o kúpe bytu na Kyjevskej. p. Jedinák nás počas celej doby informuje o priebehu stavby a následných krokoch. Takže dúfame, že stavba sa čo najskôr dokončí. ZG

• Sponzor fóra
  • @zg88  dobry den, prosim vas , kedy je planovane dokoncenie a je mozne cerpat aj hypotekarny uver? Ta stavba tam stoji dost dlho .... aj sme sa pytali okolo susedov, vraj sa tam nic nedeje ...dakujem

• @kapokapo  Dobry den, novy datum ukoncenia ja na buduce leto. My mame taktiez uver na byt na Kyjevskej....no, stavba prestala pocas korony, kedze tam mali zahranicnych robotnikov. Nanovo by sa malo zacat stavat teraz niekedy v septembri, tiez to tam stale chodime pozerat....

• @zg88  dakujem krasne a prosim vas pred koronou riadne stavali? A nebol problem v banke riadne daju uver na 80% z ceny?v cene nate aj pivnicu a parkovanie nebude ze? My pozerame 3 izbak na 7mom a vy? Dakujem 🙂

• Ano,pred koronou tam boli robotnici,dokoncovali strechu,chodili sme tam stale ich pozerat 🙂 nebolo ich tam sice dako vela,ale robilo sa....dufam,ze sa to vrati coskoro do normalu a budu pokracovat....ano s pivnicou,bez parkovania,my len 1izbak,tak sme nepotrebovali az taky vysoky uver.tak to vam neviem povedat....

• @zg88  dakujem🙂

• Ja som volal s pánom Jedinákom a čo sa týka financovania, vravel, že treba zaplatiť 60% z ceny ako zálohu. To sa mi zdá neštandardné nakoľko väčšina projektov chce 15% a zvyšok až po kolaudácii.

Akú máte skúsenosť vy? Tých 60% ma trocha odrádza.

Ďakujem.

• Dobry den. Neviete ked sa bude pokracovat v stavbe? Je ua polkou septembra a na stavbe sa nic nedeje. Ma niekto nejake info? Na miestnom urade nam dsli oficialne vyjadrenie, ze Jedinak poziadal o predlzenie terminu dokoncenia 31.8.2021.

• @mlb11  dobrý večer, podľa mojích informácií by sa malo znovu pokračovať od 1. Októbra

• @eva_kajsi_kolesarova  dakujem za info.Budem netrpezlivo cakat😀

• @eva_kajsi_kolesarova
    Povodne sa mala stavba ukoncit v 10/2019.....to este nebola korona.... A to nie je stale ani hruba stavba...

• @zg88  Dobry den, ak sa Vas mozem spytat, ste spokojny ako pokracuju prace a kedy budu dokoncene?

• @mlb11   dobry den, chcem sa spytat, pozdava sa vam taketo financovanie?

• Sponzor fóra
  • Zdravim. Tiez tam pozerame byt. Nieje to naeko podozrive. Nebol tam ani material na stavbe. Iba nam ukazal byt.

• a bez parkoviska neskolauduje ....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém