Inspekcia nehnutelnosti

Zdravim, mate prosim niekto skusenost s inspekciou nehnutelnosti? Zavolali ste si inspektora? Myslim pri kupe a preberani bytu, napriklad novostavby. Oplati sa to? Viete nejaku firmu odporucit? Dakujem.
Odpovedať
bytecheck - nimi nic nepokazite. ja o nich tiez uvazujem, no este mam cas.
Odpovedať
tiez mam este cas. akurat si dopredu zistujem aby som vedela aj v akej cene sa to pohybuje a co vsetko vlastne zahrna. co som pozrela par stranok tak sluzby nie su uplne totozne, moze sa lisit co vsetko kontroluju a ci pouzivaju aj nejake pristroje a td. @manilla, tito su tusim najznamejsi? mate nejaku konkretnu skusenost?
Odpovedať
@lamela viem ze par ludi z petrzalky zo slnecnic ich vyuzilo, a nestazovali sa. mne by to podla m2 vychadzalo na tu min. sadzbu - 180€. a stale sa prezentuju aj v novom byvani.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Dobry den, prosim Vas vyuzil niekto takuto sluzbu? Boli ste spokojni? Myslite ze ked mame uz znalecky posudok na cenu bytu je este potrebne aj toto? Kupujeme byt v 9-rocnej stavbe ale neredi by sme sa oplachli. Dakujem pekne.
Odpovedať
Jozef Horniček - odporúčam .
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@lamela @maminecka2 ako, zistili ste nieco s tym bytecheck? chceme kupit dom a zda sa nam cena dost vysoka. @leo1234 mas osobne skusenosti s tym panom? ako sa cenovo pohybuje?
Odpovedať
Mám osobné skúsenosti cenovo cca 200€
Odpovedať
@rubikova_kocka Nie, nakoniec sme to riskli bez
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
kvalitnebyvanie.sk najdu aj chyby o ktorych by sa Vam ani nesnivalo ze mozu existovat. Su prepnuti. Boli to najlepsie investovane peniaze. Bez nich by som nekupoval uz vobec nic
Odpovedať
Profilova fotka
tak ono je podla mna fajn si dat preverit stav nehnutelnosti pred kupov, lebo v niektorych pripadoch to fakt dobre nedopadlo a pre kupujucich bolo kolkokrat uz neskoro to cele vratit spat
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Dobrý deň, vedel by prosím niekto poradiť kontakt na inšpektora nehnuteľnosti alebo odporučiť firmu? najlepšie z okolia Banskej Bystrice. Kupujeme novostavbu -dom a potrebovali by sme názor odborníka. Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Firmu " kvalitnebyvanie" rozhodne neodporocam na kontrolu nehnutelnosti. Vela penazi a reci a poslu vam tam amatera ktory nema ani potuchy co robi a kde je. Cele zle od zaciatku az do konca. Skuste pohladat inde - toto bola cista fraska. Staci si poriadne pozriet ich stranku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@dodo0111 v čom konkrétne bol problém? A koho tam poslali? Na stránke majú práveže uvedené, že oni sú originál 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?