Inspekcia nehnutelnosti

3. aug 2020110

Zdravim, mate prosim niekto skusenost s inspekciou nehnutelnosti? Zavolali ste si inspektora? Myslim pri kupe a preberani bytu, napriklad novostavby. Oplati sa to? Viete nejaku firmu odporucit? Dakujem.

• bytecheck - nimi nic nepokazite. ja o nich tiez uvazujem, no este mam cas.

• tiez mam este cas. akurat si dopredu zistujem aby som vedela aj v akej cene sa to pohybuje a co vsetko vlastne zahrna. co som pozrela par stranok tak sluzby nie su uplne totozne, moze sa lisit co vsetko kontroluju a ci pouzivaju aj nejake pristroje a td.
    @manilla , tito su tusim najznamejsi? mate nejaku konkretnu skusenost?

• @lamela  viem ze par ludi z petrzalky zo slnecnic ich vyuzilo, a nestazovali sa. mne by to podla m2 vychadzalo na tu min. sadzbu - 180€. a stale sa prezentuju aj v novom byvani.

• Sponzor fóra
  • Dobry den, prosim Vas vyuzil niekto takuto sluzbu? Boli ste spokojni? Myslite ze ked mame uz znalecky posudok na cenu bytu je este potrebne aj toto? Kupujeme byt v 9-rocnej stavbe ale neredi by sme sa oplachli. Dakujem pekne.

• Jozef Horniček - odporúčam .

• @lamela
    @maminecka2
    ako, zistili ste nieco s tym bytecheck? chceme kupit dom a zda sa nam cena dost vysoka.

@leo1234 mas osobne skusenosti s tym panom? ako sa cenovo pohybuje?

• Mám osobné skúsenosti cenovo cca 200€

• @rubikova_kocka  Nie, nakoniec sme to riskli bez

• kvalitnebyvanie.sk najdu aj chyby o ktorych by sa Vam ani nesnivalo ze mozu existovat. Su prepnuti. Boli to najlepsie investovane peniaze. Bez nich by som nekupoval uz vobec nic

• tak ono je podla mna fajn si dat preverit stav nehnutelnosti pred kupov, lebo v niektorych pripadoch to fakt dobre nedopadlo a pre kupujucich bolo kolkokrat uz neskoro to cele vratit spat

• Dobrý deň,
    vedel by prosím niekto poradiť kontakt na inšpektora nehnuteľnosti alebo odporučiť firmu? najlepšie z okolia Banskej Bystrice. Kupujeme novostavbu -dom a potrebovali by sme názor odborníka.
    Ďakujem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém