Byty v novostavbe Tehelné pole - NFŠ

Zobraz úvodný príspevok
Zdravím, nenašiel som žiadnu debatu k tejto novostavbe , tak zakladám, možno sa uchytí. Cieľom nieje primárne druženie sa, ale praktické fórum zamerané na monitoring krokov výstavby viacerými očami, zdieľanie informácií z komunikácie s developerom, projektantom, riešenie nadštandardu, riešenie parkovania, nebytové priestory, sledovanie termínov atď. Aký je Váš názor na túto novostavbu?
Odpovedať
1
19
20
Dobry deň môže mi dať niekdo kontakt na kúpenie a montáž klimatizácie
Odpovedať
@fgmercury69 Zdravím, skúste www.bassoair.sk , vid. príspevok z FB skupiny.
Odpovedať
Ale že pekne to pokosil chlapík cca týždeň dozadu...
Odpovedať
@rpslimak hlavne, ze nam to fakturuju kazdy mesiac... a vyzera to ako v pralese..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dobrý večer. Pozdravujem debilka ktorý ma nechcel pustiť do bytu keď som si zabudol.v byte kartu a nevedel som sa dovolať hore 😠
Odpovedať
Ahojte, neviete prosim poradit, kde/ako sa nastavuje podlahove kurenie v kupelke?
Odpovedať
Zdravím, s tou podlahovkou sa mi zatiaľ nepodarilo pohnúť. V kúpeľni mám dlazbu teplu a to je všetko, čokoľvek som urobil efekt bol rovnaký. V celom byte je podlaha studena, aj keď som pridal na termostatoch, vypol som tu vlocku, podlaha nič. Len kúpeľňa a pár dlaždíc na chodbe, kade to asi vedie do kúpeľne. Ale je pravda, že v byte nám stále cez 25 stupňov, aj keď sa nekurilo a vonku bolo v noci aj pod 15. Podľa FB, viac bytov je na tom podobne, ak niečo zistite, dajte vediet.
Odpovedať
@rpslimak Vdaka za odpoved!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Dobry den, rada by som sa opytala na vas nazor ohladom pripojenia elektriny. Podpisali ste zmluvu s eGrid SK s.r.o.? Pripadne ako ste to riesili? Dakujem za info. mm
Odpovedať
Zdravím @martinamarc, ohľadom elektriny, iba som vyplnil a poslal zmluvy + prílohy podľa mailu od správcu niekedy v decembri a viac neviem, žiadny feedback. Názor nemám...ale vraj už niekomu prišlo niečo, že jednorazové pripojenie suma cca 180 EUR
Odpovedať
@rpslimak Dakujem za info. Ja som totiž zmluvu dostala, ale nebola mi celkom jasna, preto som pisala s pani Hrubou aj pani Barinkovou. Vysvetlili mi, ze zmluva s eGrid SK je potrebna na pripojenie elektickeho odberneho zariadenia cena 182,47 EUR (ziadne dalsie poplatky - udajne). Takze som to podpisala a vratila spat a zaplatila. Teraz budem cakat na zmluvu od elektrarni.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ahojte, nejake aktualne info o byvani v Tehelnom poli? Mame vyhliadnuty byt, zrejme do toho pojdeme, tak ma zaujima ako sa vam byva, spokojnost s bytmi, lokalitou, susedmi atd 😉 Vdaka vopred Dusan
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dusho mate zaujem o ten 3-izb. co sa ponuka? cca 60 m2 ?
Odpovedať
Profilova fotka
@catulienocka ano presne ten 🙂 Jediny v ponuke aktualne a vyzera celkom pekne.
Odpovedať
Zdravím dusho, bývam od začiatku medzi prvými. Lokalita je TOP, celkovo ja som spokojný nad očakávania aj s bytom, stavbou, technologiami. Ak máte fb, pridajte sa do skupiny Tehelne pole, tam sa lepšie zorientujete (o susedoch), tu na tomto fóre je to mŕtve. Je tu dosť prenajmovych bytov a celkovo veľa bytov, štatistika nepustí, nikdy neviete, akého exota Vám to do vchodu príveje. Zatiaľ C (vyskovka) vyzerá byt najväčšia divočina, odporúčam tie menšie vchody. A určite byt s parkingom, bez neho (ak aktívne využívate auto) je to zabite. Ešte nie sú rozbehnuté všetky prevádzky/terasy a obchodak je v nedohľadne, to casom tiež pridá na komforte + ked prestanú auta lietať po plate a upracú sa psy. Ale dobrá voľba určite, len tie ceny ustrelili…ale to všade.
Odpovedať
Profilova fotka
@rpslimak dakujem pekne, vo FB skupine uz som, tak prve “zazitky” od susedov som si uz stihol precitat 🙂 Ale ako pises, toto je vsade, kde je viac bytov, navyse ak sa byty prenajimaju. Ale my kupujeme byt v Acku, takze tam by to malo byt asi kludnejsie, ako vo vyskovej. A teda ano, aj s parkingom, ked sme chodili na obhliadku, uvedomil som si, ze improvizovat pri parkovani sa neoplati, sance v okoli su nulove. Ale byt vyzera vyborne, na kvalitu stavby som tiez nenasiel nikde ziadnu kritiku, tak snad sa bude byvat dobre. A ak sa zadari, aj susedia budu do pohody, aspon ti najblizsi v okoli 😉
Odpovedať
@dusho za malo. A-cko je dobre. Najprv sa mi nezdalo, lebo z papiera som si nevedel predstavit tu vzdialenost od stadiona, ale teraz uplne v pohode aj A vchod by som bral + od 1.maja pivaren otvaraju dva metre od vchodu z plato. Pises 3-izb, tak tam su jedine tie krajne s balkonom okolo, tie su sikovne, taky balkon je vychytavka. Bol som aj u suseda na kave a suber bytik, aj ten rozhlad z kuchyne cez okno na okolie, celkovo ten byt je velmi dobra pozorovatelna okolia, ked su akcie. Tiez som najprv riesil tento typ 3-izb, ale bol iba v G volny...ale som si to rozmyslel, lebo od karpat je to fuker. Nech sa dobre byva.
Odpovedať
Profilova fotka
@rpslimak dakujem este raz 🙂 A ano, balkon je tam dokonaly, viac menej smerom na stadion je to taka terasa, takze vyhlad na mesto paradny…
Odpovedať
1
19
20
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?