Ako stanoviť cenu bytu pri predaji?

Zdravím, v dohľadnej dobe sa chystáme predať mezonetovy 3i byt, je to novostavba v Leopoldove. Neviem, ako mám stanoviť cenu bytu pretože tu nikto nepredáva byt ani nepredaval, predávajú sa zatiaľ len byty v štádiu holobyt. Ja predávam obývaný byt cca 5 rokov, samozrejme všetko je tu spravené, oproti holobytu sú tu spravené parkety, dvere, kúpeľne, skrátka všetko. Chcela by som ho predať čiastočne zariadený, resp podľa dohody. Holobyt v tejto výmere predáva developer za 115 600 €. Aká by bola podľa Vás adekvátna cena? Ďakujem za každý názor.
Odpovedať
to ze je tam spravené to nič neznamená zainzeruj a čo budu ponukať uvidíš čo chceš od nás?
Odpovedať
Tak podľa mňa cena holobytu a už zobytneneho bytu musí byť rozdielna. Pripočítaj investície plus nejaku rezervu na prípadne vyjednávanie a hoď na trh.
Odpovedať
@milan209 zas musis narazit na niekoho komu si sa trafil do vkusu alebo je ochotny zato zaplati ... Inak to nema hodnotu investicie ...niekedy to moze niekto brat ako vydavky navyse, vymena, likvidacia ... ak je kuchynska linka dobra s kupelnou (tieto 2 vecy maju asi najvyssiu hodnotu) a spravene dvere a podlahy tak rataj tak 120ooo-125ooo inak si niekto radsej kupi ten holobyt ... osobne by som tiez radsej prazdny byt uplne, aspon nemusis robit kompromisy a pod. ...jedine zeby ma naozaj oslovil, ale to su uz vacsinou ine luxusy co sa mi pacia, vacsinou bytov z inzeratov by som bral ako holo ... tak isto domy ...
Odpovedať
Profilova fotka
139,999 €
Odpovedať
@lenkanigrovicova tak skus pozriet priblizne byty ako sa cenovo pobybuju a podla toho stanov cenu a uvidis, ci sa niekto ozve. Ak nie, tak postupne znizuj. Nic ine ti tu poradit neviem, len zacat s vyssou a postupne znizovat.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?