2.izbovy byt s terasou/balkonom v okoli BA, holobyt, novostavba do 120tis - je to mozne?

Ahojte :-) prosim Vas, Ti, co mate nastudovane weby novostavieb v ramci BA, myslite ze je mozne najst dvojizbovy byt aspon s takymto balkonom ako na obrazku v danej cenovej relacii? okrem lokalit raca, ruzinov,vrakuna, podunajske.. kludne aj okolite dedinky, podmienka len aby sa tam nachadzala vlakova zastavka v blizkosti do 15 min pesou chodzou (idelane bud smerk PK, alebo stupava,malacky..) Chceli sme domcek ale ten je pre nas momentalne kvoli cenam pozemkov nerealny :-( pripadne viete o nejakych novych projektoch, ktore sa budu realizovat? Dakujem pekne za pomoc!
Odpovedať
@aikyna Myslim ze som nedavno videl v relacii Nove byvanie nieco co hladas v Malackach. Bol to byt s peknou terasou . Presne specifikacie si uz napamatam. Prebehni web. Iste to najdes. V tej cene by som volil trasu Malacky-Kuty-Skalica. Blizsie k BA sa do tej ceny asi nedostanes.
Odpovedať
V stupave su novostavby, kde sa do toho zmestis. Staci pohladat na realitnom webe a hladat v stupave. Ale dat 120k za 2 izby je uz aj na mna privela a to.som v tychto veciach dost "volnomyslienkarsky" typ.;)
Odpovedať
V TT vlakom TT BA 30min máš za to straší komplet zariadený 3j izbový a navyše ušetrených 30tisíc. V GA plus dalsie tisíce.
Odpovedať
@aikyna da sa aj priamo v BA, ale mensi metrazou napr. https://www.slnecnice.sk/dvojizbovy-b...
Odpovedať
tammi dubravka skus pozriet, su tu dvojizbaky s predzahradkami aj teraskami, zmestis sa 120000 aj s parkovacim miestom, akurat ze to nie su holobyty ale je v cene standard (podlahy, kupelna, interierove dvere), sice mozno sa da dohodnut, to neviem. je to na konci dubravky, 10 minut mas konecnu elektriciek aj autobusov. teraz sa spustila 4.etapa na predaj
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?