Výstava nábytku v Nitre marec 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte stavitelky, v sobotu sa chystame do Nitry na vystavu nabytku a zariadenia. Bola tam nietorá z Vás pozriet? Aky maju vyber a da sa tam aj dobre nakupit za nizsie ceny? My tam chceme kupit resp. objednat obkladacky do kupelne a sanitu, ak by sa dalo aj spotrebice do kuchyne.
Profilova fotka
urcite tam budu aj okna podla mna.. vzdy byvali...
v sobotu idem aj ja len dufam ze to nebude uz dake slabe na konci tyzdna
Profilova fotka
no... jasne ze predajne veci sa uz budu dopredavat,ale zase piatok a sobota byvaju najsilnejsie navstevovane dni ( viem to, lebo som tam 5 rokov na VS a po este aj po VS brigadovala....) takze snad sa na to vystavovatelia pripravia :-D
katrin ja chodin kazdy rok ale ja som si ich nikdy nevsimla na nabytku :-N asi preto ze sme este nestavali dom vtedy a zaujimali ma skor sedacky nabytok a ine serepetičky :-D :-D ja to beriem odkonca najskor obzeram nabytok a potom ma zaujma ostatne. vobec mi nevadi ze ho nemam kam dat. kozennu sedacku by som si kupila aj hned :-D :-D :-D
Profilova fotka
ved hej... mne sa zda, ze kedysi tam byvali, ale samozrejme, mohlo sa to aj zmenit.... je kriza a pre niektore firmy moze byt tazke zaplatit si , nie prave najlacnejsie, priestory na vystavisku.....
baby, nechcem vas sklamat, ale ja som tam teda ziadne okna nevidela. a garazove brany iba nejake drevene.
neviem ja mam skor pocit ze to bolo skor coneco ale nehadam sa. na vystave nabytku som si to teda fakt nikdy nevsimla. idem kuknut niekde ci niesu popis. vystavovatelia
hm nasla som toto Rozdelenie pavilónov podľa skupín produktov: A Štýlový nábytok a doplnky interiérov B Bytový nábytok C Bytový nábytok, matrace F Nábytok do obývacích izieb, spální, stoličky G Kúpeľne, sauny, bazény K Bytový a záhradný nábytok + žrebovacie osudie M1 Bytový textil, dvere, podlahy, doplnky interiérov, krby, BYTEX M2 Bytový nábytok M3 FÓRUM DIZAJNU M4 Kuchyne, spotrebiče, nábytkové kovanie M5 Bytový nábytok N Kancelársky a bytový nábytok S Predaj bytových doplnkov Vp Záhradný a bytový nábytok
Profilova fotka
tak sa to asi zmenilo... uvidime.. mna uz okna ani brany netrapia,ale aj tak.... v podstate okna nie su nabytok ....ale kedysi davnejsie tam boli aj tak.. ved ani virivky nie su nabytok a boli tam :-D
hm ale je to zariadenie domu :-D :-D
Profilova fotka
okná bývajú na DOMEXPO v nitre to bude 22.-24.4.2010
ahojte, aj my sme boli vcera, sedaciek je tam dost podla mna - prim hrali asi kozene, bolo vela dveri, krbov, ale vlastne vsetko tu bolo povedane. Ludi nebolo vela, vystavujucich asi od minuleho roku ubudlo, ked sa ide za konkretnym da sa, ale vystavne kusy boli uz dost rozobrane, ved novinari tam boli uz v utorok ;-) :-D Kto tam ide kvoli kupelniam tak asi nepochodi a okna a garazove brany treba ist pozriet na Coneco do Incheby ;-) aj obklady a kupelne podla mna. - v nitre ide skor o interier a bytove zariadenie, ten nazov to aj naznacuje trochen...
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja som tam isla na svietidla pozriet a houby tam bolo.Sama sedacka ]-(
Profilova fotka
ejco: tak pre mna super :))
Profilova fotka
Ja som tiež bola včera, taktiež možem potvrdi, že sama sedačka, strašne málo bytových doplnkov, žiadne pekné závesy, návličky.Bolo to ako na jarmoku. Ja som tam išla kvoli Javorine, ale stolv dube nemali, bola som sklamaná mali len jeden stol aj to bol v orechu.
Profilova fotka
To s Javorinou ma teda neteší ]-( . Na stôl v dube sme sa chystali. Ešte vystavuje Karpiš, uvidíme. Ďalej som zvedavá na dvere Sapeli a verím že tie objednáme. Dekory neviem zo vzorníku ani monitora posúdiť, snáď budú mať minimálne na ukážku...
katrin len ci si vyberies, nas ziadna neohurila,a le kozene mozno daco najdes. Javorina ako pisete. Janka Sapeli boli a maju aj ponuky dake, snad objednate ;-)
Profilova fotka
ja chcem tiez aj dvere pozriet :))) sapelli su krasne, uvidime ake budu ceny.. ano, ja chcem kozenu.. veeelku, rohovu.,..uvidime..
Profilova fotka
Katrin, Sapeli má teraz akciu, myslím do konca apríla na typ Elegant. Je tam super cena, vrátane zárubne, hranatej kľučky a výber skla u presklených. Navyše je to dyha. Ešte keby sa k tej ofiko akcii podarila nejaká výstavná zľavička... bolo by to super.
Profilova fotka
apropo.. oc je lepsie, dyha, folia? alebo co??? lebo uz mam chaos,, kazdy mi hovori nieco ine...
:-) určite dyha .Teda ak nie masív alebo lamino tak dyha.
Profilova fotka
fólia zachová farbu, dyha môže časom chytiť "patinu", je to proste drevo. Hlavne uvidíme na živo čo nás viac osloví, ale zatiaľ sa kloníme k dyhe. Masív na dvere som nechcela, predsa drevo pracuje a časom môžu byť problémy. Radšej teda kvalitne a pekne vypracované dvere s fóliou ako odfláknuté drevené. Na údržbu je fólia jednoduchšia.
hm, my sme sa rozhodli tento rok nitru odignorovat :-| minuly rok tam nebolo nic zaujimave :-( absolutne nic ]-( zato sme mali super zazitok z viedne, takze ideme aj tento rok - je to od 13-teho myslim do 21.3 - Wohnen und Interier - odporucam - nadherne veci, su tam vystavene aj designerske kusky, najnovsie technologie, krasne materialy etc. ... v nitre je milion stoliciek od Tonu a asi milion sedaciek od tej nasej firmy, teraz ma nenapadne ako sa vola... ale keby chcete vyskusat napr. rolf benz, tak tam mozte hladat tiez asi milion rokov, aj tak nic nenajdete.... :-(
Profilova fotka
Môj rebríček: fólia, lamino, dyha. Masív nezvažujeme.
katrin, myslim ze dyha. Masiv je podla mna velmi nepohodlny material, narocny na starostlivost a rozdiel medzi masivom a dyhou spozna malokto ...
Su v NR aj kuch. linky?Kúpeľne?
Profilova fotka
ale ta dyha.. nie je to take, ze sa z toho odsiepi, odlepí?? ze z folie sa neodstiepi? ( Jozef, vies ako myslim, ako ten kusok na prac, doske zozadu co bol taky odstieny, take daco myslim....)
Profilova fotka
odstiepeny...sorry
Profilova fotka
o masive neuvazujem.... vobec... skor dyha, alebo to lamino?? lamino nie je folia?? aky je v tom rozdiel?
jankazb musím ti protirečiť.Čo sa týka pracovania dreva...ano je to s drevom tak že môže pracovať ale to môžu aj drevené stoličky aj stôl aj všetko čo je z dreva.Takisto mdf dvere majú v sebe ako základ drevnú hmotu takže taktiež sa môžu kľudne ohnúť alebo pokrútiť.Videl som veľa takých dverí a niektoré nemali ani dva roky.A majiteľ sa ma pýtal čo s tým.Hovoril som aby reklamoval .No firma akosi zanikla.To boli foliované dvere teda ani srnky netušia čo bolo pod fóliou.Pri masíve máš aspoň výhodu že vidíš čo kupuješ. dai - Masív - dyha urobím také dvere z masívu že povieš že je to dyha a také dvere s dyhou že budeš myslieť že je to masív.Všetko je to o technológii výroby.Dyha a masív starať sa o to musíš uplne rovnako. :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?