Výstava nábytku v Nitre marec 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte stavitelky, v sobotu sa chystame do Nitry na vystavu nabytku a zariadenia. Bola tam nietorá z Vás pozriet? Aky maju vyber a da sa tam aj dobre nakupit za nizsie ceny? My tam chceme kupit resp. objednat obkladacky do kupelne a sanitu, ak by sa dalo aj spotrebice do kuchyne.
bola si aj minuly rok? ci tam bolo toho viac alebo nie.
ja chcem ist zajtra
teodorka tak prosim hned napis dobre. ja som straaaaaaaaaasne zvedava aj ked dufam ze pojdem tiez.
Profilova fotka
cafte tak ja som tam dnes bola, potesilo sa moje oko ale aj nastvalo - ak to mala byt slovenska vystava tak tam bolo hadam viac poliakov nez slovakov, nenasla som hanaka ani sykoru ani martinsku stolickovu - co ma nastvalo a celkovo podla mna bolo malo doplnkov ...
faaakt tam neboli? a ake kuchyne tam boli aqua
Profilova fotka
no veneta cucine, gorenje, nejake nemecke - tie boli huste, a tak
bell, ty si sa nastrkala k odbornej verejnosti? =-)
Profilova fotka
:-) stolverka no votrela som sa ... ale na rovinu ... cakala som nieco ine ...
čo si čakala bell, veď nitra z roka na rok upadá, poliaci, katastrofálny nábytok, plno nevkusu, kopu ľudí, šunty a pár pekných stánkov, ktoré môžeš zrátať na jednej ruke, max dvoch. Furt Ti ale hovorím, že nemáš byť taká náročná. :-N
nabudúce choď do Milána, dočkáš sa ;-)
Profilova fotka
vsimli ste si aj kanadske splynovacie krby, to je nieco...
Profilova fotka
ahojte, aj ja som bola dnes pozriet :-) zaujali ma kuchyne, je tam slusny vyber, ale aqua ma pravdu,, chybali mi sykora a hanak (a to sykora pise, ze bude vystavovat!!) gorenie tam urcite nema to naj co ponuka :-) skoda, ze nepotrebujeme sedacku, pretoze ich tam je naozaj dost a aj celkom "nadejne" . nasli sme zopar slusnych firiem s drevenymi dverami (dalo sa vyberat) . schodiska sklamali, nasli sme len 2 vyrobcov. svietidla sme zahliadli tak v 4 stankoch. pokial vas zaujima zahradny nabytok, bolo ho celkom dost a vyzeralo to tak, ze sa da vybrat. a pacili sa mi aj drevene postele, moderne a slusna konkurencia javorine. ta nicim mimoriadnym neprekvapila a davali len 5% zlavy :-) a po tejto vystave som sa asi rozhodla, ze bio krb nebude :-(
Článok sa načítava...
do kedy je ta vystava? a neviete, ci su v nejakych casopisoch vstupenky?
zdá sa mi že výstava končí v nedelu o 15. hod
bell, to ty si kúpila toho macíka?
tie ktoré máte možnosť a výstava nábytku v Nitre vám nestačí, odporúčam výstavu nábytku vo Viedni (Wohnen und Interieur). bola som minulý rok a mali tam úžasné veci. začína sa 14.3. a končí 22.3.
Profilova fotka
stolverka akeho macika?
Profilova fotka
ale inak chcem este pozriet inchebu a kazdopadne buduci rok mobitex a ak stihnem tak aj v prahe su dobre vraj
Profilova fotka
josephine dik za tip, pisem si do diara. chuda moje dieta ... :-)
bell, takého diamantového, myslela som, žes to kúpila decku svojmu :-D
ahojte neviete, či su vstupenky v nejakych časopisoch?
yukaya a odkiaľ si, ja mám 4 voľné
Profilova fotka
stolverka ty sa teda mas, ja som vyplazla pat ojro :-)
Profilova fotka
ja som sla za 1,5 eur :-D vdacim tomu za svoje uz konciace studentske casy :-D a vystava? slabe, daniela to dobre zhrnula.
Baby, neviete mi povedať, či tam sú aj z Fenixu. Robia eleltr. podlahové kúrenie a nechce sa nám trepať za nimi do B.B. Ďakujem...
Profilova fotka
no tak to teda neviem ... :-|
stolverka, som od prievidze, a chceme tam ist v sobotu. x-)
no, tak sme tam vcera boli - zial , nic ma nenadchlo... boli tam obstojne kuchynske drezy a zaujimave riesenia na elektricke zavesy... a to asi tak vsetko nabytok skoro ziaden ( teda ak sa vam nepaci typ decodom... :-( ) sedacky, ze aj moji rodicia by ich povazovali za nemoderne ( cest asi trom vynimkam )... v nedelu ideme pozriet do tej viedne, tak som zvedava co to bude... ale dufam ze tam bude lepsi vyber |-|
Profilova fotka
dai tak potom podaj spravu ;-)
dam vediet - urcite ;-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?