Výstava nábytku v Nitre marec 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte stavitelky, v sobotu sa chystame do Nitry na vystavu nabytku a zariadenia. Bola tam nietorá z Vás pozriet? Aky maju vyber a da sa tam aj dobre nakupit za nizsie ceny? My tam chceme kupit resp. objednat obkladacky do kupelne a sanitu, ak by sa dalo aj spotrebice do kuchyne.
Profilova fotka
tie krasne digestory zn. fagor boli uz dost popredavane.. davali dobre zlavy na vystavene kusy tych bielych var. dosiek zn. bosch tam bolo viacero..
Profilova fotka
@ejco nevies ci boli aj supra-y? ;-) a nejake zlavy na ne pripadne? ci sa tam kvoli tomu oplati utekat :-N
ja sa chystam v piatok :-D
Profilova fotka
myslim,ze najviac bola la nordica,vystavoval Tuma krby ,Top-el a In-fire.Mozno ich bolo viac,ale ja som mala oci len pre jedny take moderne kachle,ktore na 100%kupujeme.
Profilova fotka
Prosim otvaracie hodiny? na stranke vystaviska to neviem najst :(
Profilova fotka
Uz som nasiel :) denne od 9.30 - 18.00
Profilova fotka
@andyfoto to je isto len bleskom skreslene, isto to je nerezove :) ono, kazda vystava je od 9.00 do 18.00, zeby to zmenili na 9.30? ale je to mozne... ja som si tam odkrutila pocas VŠ vsetky vystavy :-D .. akurat v nedelu,resp. posledny den vystavy byvalo tusim uz len do 15.00... inak, vcera som niekde citala, ze v nedelu bude pri svojom nabytku Dara Rolins v stanku.... :-D
Profilova fotka
Ja sa chystám v sobotu už sa teším na rozne inšpirácie. Čaute :o)
pekna vystava.len tie peniazky nejak chybaju.:)))) oplati sa pozriet a inspirovat trosku.
@katrin21 bola som v nitre a tie biele spotrebice su krasne!!!!!! normalne ma dostali tou farbou... :-)
Profilova fotka
@katrin21 dara rolins ma vlastny nabytok??? uz nevie co s tolkymi peniazmi, tak este aj do nabytku sa pustila.. pre pana jana
@red_kika ma my sme stali pri tom stanku a ja mm hovorim to je nabytok co navrhovala Dara a mm na to no ta musi mat dobry gulas v hlave... :-D :-D
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@andula30 @red_kika podla mna ho nenavrhuje, len nakupuje z celho sveta... v jednej relacii na ceskej TV - myslim, ze to bola relacia Jak se stavi sen... boli v jej predajni a tam to spominali...
@cerler nech je ako je, mne sa ten jej stanok nepacil ale komu co je libo.. :-)
Profilova fotka
@andula30 @red_kika myslim, ze to bolo v tejto casti http://www.iprima.cz/jsss/bydleni-pro...
@red_kika dara mala otras nabytok nepacil sa mi. @ajkaag ak myslis supra krby tie tam neboli aspon som nevidela. @andyfoto spotrebicov bielych bolo vela a aj sa mi pacili :-) tak ak mozes chod. tiez digestory boli pekne len ttie ceny fuj
Profilova fotka
@mima1 no tak to som teda zvedava ako to bude vyzerat. zajtra sa tam ideme pozriet :-D
Profilova fotka
@mima1 dakujeeem, jj tie som myslela
Profilova fotka
@red_kika @cerler ja som nenapisala, ze ho navrhuje, ale ze je to " jej " nabytok..... :) zbera ho po celom svete :-D Ma obchodik , kde tieto kusky predava..
Profilova fotka
@katrin21 ja som reagovala na prispevok andula30 :-) a nie na tvoj :-D
Profilova fotka
@cerler ved ja viem, len upresnujem :) a davam ti za pravdu :) :-D
@wrzteq http://www.agrokomplex.sk/vystava/112...
@vivere v zozname vystavovateľov je aj pemat - vyrábajú garážové brány
Profilova fotka
@katrin21 Daru nemusim.. jedine zeby mi dala zlavu na spotrebice :D :D :D
My ideme v sobotu . Už sa teším :-)
Profilova fotka
Za to vstupne 4 € na osobu to fakt nestalo, aspon nam nie...obyvackovy nabytok, ktory sme boli pozerat tam bol miestami az predpotopny (ala nora mojsej) a ostatny akoze "moderny" bol na jedno kopyto, nevybrala by som si ani jeden. Neviem ci Slovaci uz naozaj stracaju vkus alebo su menej narocni, ta ponuka v ramci slovenskeho trhu s nabytkom je naozaj velmi slaba...neostava nam teda nic ine len si ho dat vyrobit podla vlastnych predstav a na mieru :-( ach jaj...
Profilova fotka
je to tam fakt o ničom. nič sme si nevybrali. nábytok, ktorý by sa nám aj páčil bol už dávno predaný. takže je to veľmi veľmi slabé. bola som veľmi sklamaná!!
oplati sa tam ist kvoli kuchyniam?? :-)
@cinocka koli kuchyniam nie velka bieda
ja som tiez bola sklamana z vystavy, skoro nic by som si nevybrala, teda okrem drevenych podlah, ale tie boli az prehnane drahe :-( Co sa tyka kuchyn, tak bol slaby vyber.... Ale zas niekto by si mozno vybral, neviem, zalezi na vkuse ;-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?