Young House

Ahojte máte niekto skúsenosť s týmito domami? Mne to príde podozrivo lacné...Ak máte skúsenosti naozaj to bola konečná cena? Alebo treba rátať s ďalšími poplatkami? https://www.younghouse.sk/projekty/vy...
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika4495 ved si pozri cennik a uvidis hned preco je to take lacne
Odpovedať
@sappa áno ja už som si to potom všimla :D myslela som že ako dom na kľúč bude toho obsahovať viac :D
Odpovedať
@veronika4495 na túto firmu by som si dal pozor. V kuse majú dlhy na daniach a poistom, už zmenili názov na YH, s.r.o. a tržby majú len 69383€. To čo je za firmu? To postavia 1 dom ročne?
Odpovedať
Dobry den ,firma young house po novom y.h.sro ma za sebou vela podvedenych ludi ,podane trestne oznamenia a prebiehajuce sudne spory.V ziadnom pripade neodporucam s touto firmou resp.s Janom Leskovskym vstupovat do akychkolvek vztahov.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Dobrý deň prajem. Chcela by som sa spýtať, aké máte aktuálne skúsenosti s firmou Young House, teda YH, s. r.o. Na FinState majú vysvietené aktuálne dlhy a nedoplatky, zisk ako stavebná firma za rok 2021 0€, to sa mi nepozdáva. Je aj reálne niekto, komu dom postavili? Brali len zálohy, ktoré už nevrátili? Ďakujem veľmi pekne za info.
Odpovedať
@matididi zdravím, prečo sa pýtate? Myslíte že si za rok firma vstupila do svedomia a začnú jednať ferovo? Alebo ? Keď vám tu jeden človek napíše že uňho to bolo super, tak pôjdete spokojne do toho s nimi????
Odpovedať
@stefanby ja určite nie, mne stačí, čo som čítala. Ale švagriná si u nich zazmluvnila postavenie domu, dali im zálohu a očividne žijú na očiach s ružovymi okuliarmi. Len som chcela vedieť, či vôbec postavia dom alebo čo. Lebo príspevky sú tu už staršie. Len sa pýtam, snáď ma za to nezabijete 😊
Odpovedať
@matididi zabiť asi nie 😄 Švagriná sa teda skoro spamätala. Tak to držím palce.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku

Odpoveď na príspevok od matididi:

@stefanby ja určite nie, mne stačí, čo som čítala…
@matididi Dobrý deň....chceysa opýtať, či je stavba zrealizovaná uvedenou firmou?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od hvastova:

@matididi Dobrý deň....chceysa opýtať, či je stav…
@hvastova pekný deň. Zatiaľ stále nie. Máte nejakú skúsenosť s nimi?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od matididi:

@hvastova pekný deň. Zatiaľ stále nie. Máte nejak…
@matididi práveže nie, tak sa pýtam...
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od hvastova:

@matididi Dobrý deň....chceysa opýtať, či je stav…
@hvastova preco by si vobec uvazovala stavat s nimi pri takychto recenziach? Nieje to ina firma je to stale ta ista firma... Slovaci su ocividne nepoucitelni a nevazia si "svoje" financie 🤦‍♂️ Pre lepsiu cenu oproti konkurencii riskovat ze sa necham oj*bat... to je fakt klasicky slovenske 😅
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od zipsuliak:

@hvastova preco by si vobec uvazovala stavat s ni…
@zipsuliak úplne súhlasím. Oni nemajú ani jednu dobrú recenziu. Len dlhy a nedoplatky, zisk na finstate majú 0€. Veď to je nereálne, aby stavebná firma mala nulový zisk. Manželova sestra si vzala s partnerom minulý rok úver a od vtedy nič. A oni si stále myslia, že niečo z toho bude. Vraj, že nakúpili už materiál. A kde ho skladujú? V obývačke? 😅 veď keby si rok platili nejaký skladový priestor, tak by sa nedoplatili.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od matididi:

@zipsuliak úplne súhlasím. Oni nemajú ani jednu d…
Nejdeme do toho... kašľať na nich...zohnali sme inú firmu, reálnu...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?