Menu Forum

Stavia niekto dom Alfa 105 od Wranders?

fotoportrét
fotoportrét
pierremary
Registrovala sa 18. januára 2010 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 4 príspevky. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
pierremary
Registrovala sa 18. januára 2010 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 4 príspevky. Má 1 priateľa.
 pomôže mi každá info - staval ju niekto bez hornej deky? vďaka
3. dec 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
amexa
8
Registrovala sa 13. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 296 príspevkov. Má 38 priateľov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
amexa
8
Registrovala sa 13. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 296 príspevkov. Má 38 priateľov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v dome
 ahoj u nas sa o to snazili.... vysledok je to ze sme museli zburat celu strechu -praskol veniec...
4. dec 2011 o 10:18  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
trustrk
9
Registroval sa 22. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 137 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Ružomberok.
fotoportrét
fotoportrét
trustrk
9
Registroval sa 22. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 137 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Ružomberok.
 ako to myslíš, že bez deky?
Tak aby bolo vidieť štít?
Máš na mysli montovaný dom?
9. dec 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Poradenstvo v oblasti energeticky a investične nenáročnej výstavby
Jarka Černá PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Malacky
294

“Zasaď strom... http://www.energia.sk/tema/obnovitelne-zdroje/francuzsky-veterny-strom-vyuziva-aj-ten-najlahsi-vanok/15288/”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Poradenstvo v oblasti energeticky a investične nenáročnej výstavby
Jarka Černá PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Malacky
294

“Zasaď strom... http://www.energia.sk/tema/obnovitelne-zdroje/francuzsky-veterny-strom-vyuziva-aj-ten-najlahsi-vanok/15288/”
(Pred 1 rokom)

@pierremary V zásade to možné je, ale treba statický výpočet iného riešenia, aby sa nestalo to, čo popisuje @amexa. Najlepším riešením by mohli byť priehradové nosníky, aby sa dala preklenúť vzdialenosť oboch obvodových stien v obývačke. Obyčajné drevené trámy takého rozponu treba približne v strebe podoprieť.
Takže strechu treba navrhnúť. emoticon
9. dec 2011 o 18:07  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to