Stavia niekto bungalov 569?

Stavia niekto z vas tento tup bungalovu?
Odpovedať
ahoj, ak myslis z Eurolinu tak peknucky, my ale chceme s garazou :-(
Odpovedať
ano ten :-D ale k tomuto garaz nepasuje ;-(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahoj, ja staviam bungalov 569, mas nejaku dobru radu alebo sa chces o niecom podadit ty? ;-)
Odpovedať
Ahoj, ja mám postavený bungalov 569. 8-)
Odpovedať
ahojte...my zaciname stavat bungalov 569 zrkadlovy... dorbhy, kolko vas stala hruba stavba? teda ked ste si nedavali stavat od euroline na kluc... :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte Aj ja mam postaveny bungalov 569
Odpovedať
xdv: tak by si mohol hodit nejake to foto domceka ;-) ako sa Vam v nom byva????? Ze by sme vychytali muchy este kym sa da :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Ahojte mam kupene plany bungalovu 569 a chcela by som sa spytat co vas stala hruba stavba ,aky mate strop a aky krov :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@petkapetka11 ahoj my sme postavili bungalov 569,zmenili sme strechu nad vchodom a niektore okna zo severnej strany a vyšlo to super je velmi pekný a pohodlný...ako pokračujete zo stavbou?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@roman82 prosim vas kolko vas zatial stala stavba domceka ?dakujem
Odpovedať
@xdv prosim vas kolko vas priblizne vysiel domcek ?dakujem
Odpovedať
@keci prosim vas a kolko vas vysla stavba domceka? Dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@petkapetka11 dobry den kolko vas vysiel domcek ? Dakuhem
Odpovedať
@wewe15 Dobry den,tiez by ssme chceli stvat tento domcek mohli by ste mi prosim poslat rozpocet kolko vas vysiel ? Dakujem
Odpovedať
@xdv už si presne nepametam ale asi 1 600 000sk stavali sme svojpomocne.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
My si dame tiez zmenit niektore okna a strechu nad vchodom, na cely dom ide vaznikova strecha nakoniec, takze aj strop bude lahky, nie celobetonovy. Akurat sme iba zacali so stavbou, tak by som rada privitala nejake fotky hotovych domcekov 569 ;-) nechcem nic kopirovat, skor sa inspirovat, a dobre rady privitam este pred hotovou stavbou :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?