Stavebný dozor pred drevodom

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Máte niekto skúsenosti so stavebným dozorom pre drevostavby? Zháňam človeka čo sa tomu fakt rozumie a vie odkontrolovať zhotoviteľa na stavbe. Nejde mi iba o pečiatku. Poznáte niekoho s kým máte skúsenosti ?
Odpovedať
1
2
@pantheonsk ahoj, zohnal si prosím nakoniec stavebný dozor v okolí TT?
Odpovedať
Zdravím, máme stavebný dozor, ktorý je z Pardubic. Nikoho iného sme v krátkej dobe nezohnali, nakoľko ho potrebujeme teraz. Bohužiaľ my sme zo Skalice-SK. Nechce sa niekto v oblasti západného Slovenska pridať a môžme si posharovať nákaldy na dopravu tohto stavebného dozoru. Ak by mal nieko záujem ozvite sa do SZ.
Odpovedať
@adam_sangala Dobrý deň, prosím tiež o kontakt na stavebný dozor pre drevodom. Ďakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@heluskas, zdravím aj my zhaname stavebný dozor na drevodom v okolí Skalice aj sa Vam podarilo zohnať niekoho z bližšieho okolia?
Odpovedať
@eriksebesta Dobrý den, na Slovensku najst stavebný dozor pre drevostavbu dosť náročné. Každopádne máme stavebný dozor z Čiech. Vzhľadom na vzdialenosť konzultujeme veľa vecí cez fotky, videá atď. Každopádne aj za tú krátku chvíľu nám dosť pomohol. Ak by ste mali záujem pošlem kontakt. Poprípade by sme si mohli posharovat náklady na dopravu stavebného dozoru, lebo ta cesta je naozaj momentálne najdrahšia záležitost.
Odpovedať
@adam_sangala Zdravim. Vedeli by ste mi poslat kontakt na stavebny dozor? Vdaka 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@adam_sangala ZDRAVíM MOHLI BY STE PROSIM POSLAT KONTAKT J NAM? dAKUJEM
Odpovedať
@adam_sangala ahoj poprosil by som aj ja o kontakt, ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Dobrý deň odkiaľ je ten dozor ja som z Liptova tak ak je z okolia poprosím aj ja kontakt na dozor. Ďakujem pekne.
Odpovedať
@adam_sangala mozem aj ja poprosit kontakt na stavebny dozor? Dakunem
Odpovedať
@adam_sangala mozes prosim hodit kontakt do spravy aj mne? Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Aj ja by som poprosil kontakt, prípadne s kadial je. Ďakujem :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@adam_sangala
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?