Stavala vám dom firma BF - stavby?

16. mar 2022413
  • Zdravím všetkých majiteľov drevostavieb.
    Chcel by som sa informovať či tu má niekto postavený aj dvojposchodový drevodom od BF-stavby?
    Prípadne ak by sa podelil o svojej spokojnosti či hlukom z druhého podlažia bol by som veľmi vďačný. Nakoľko som nemal tú česť byť v takom dome zaujímalo by ma to či je krokový hluk porovnateľný s betónovým stropom alebo je to značný rozdiel.
    Ďakujem

• Dobrý deň,
    chcem sa spýtať, či má niekto skúsenosti s firmou GoldHouse, uvažujeme o stavbe montovaného domu a ich projekty a podmienky sa nám páčia.
    Ďakujem

• Dobry den,

Chcela by som sa s Vami podelit o skusenosti s firmou BF - stavby.

Realizovali nam vystavbu bungalovu na zaklade individualneho projektu do etapy holodom, ktora bola ukoncena pred dvoma tyzdnami.

Trochu sme sa obavali a urcite aj oni, nakolko sme nemohli byt pri stavbe po cely cas a vela veci sa riesilo na dialku v spolupraci s mojim bratom, ktoremu sme velmi vdacni. Cela vystavba prebehla hladko.

Od zaciatku komunikacia s pani Sudovou bola vyborna a jasna. Velka ochota pri dotahovani detailov a taktiez poskytla vela cennych rad.
    S cenou sme spokojni a na poziadanie nam urobili aj nieco navyse.

Chcela by som sa podakovat tesarom, elektrikarom, vodarom a vsetkym na ktorych som zabudla, panovi Sliackemu za vybornu komunikaciu pocas vystavby a taktiez celemu BF tymu.

Prajem im vsetko dobre a vela spokojnych zakaznikov.

Elena

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, aj my by sme chceli stavať práve s touto firmou. Jediné, čo nás momentálne "brzdí" je fakt, že z každej strany počúvame, že montované domy išli cenovo hore a momentálne sa oplatí stavať murovaný. Prosím, neviete tí, ktorí už majú postavené, porovnať cenu, za koľko vás vyšiel dom vs. momentálna aktuálna cena na ich stránke? Ja predpokladám, že k reálnemu naceneniu stavby bude dochádzať až na jar 2022 po vybavení stavebka, čiže bude opäť všetko inak, ale aj tak budem vďačná za nejaké porovnanie.
    Ďakujem.

• Zdravim všetkých aj my práve riešime projekt s p. Brňákom a ideme do stavby malého domčeka cez Bf stavby od základovej dosky až po domček na kľúč.

• @jarach  My nápodobne 🙂 Práve sa trápime s elektrikármi a povoleniami, ale snáď budú už všetky papiere skoro hotové.

• Firma BF stavby nam prave odovzdala nas vysnivany dom. Sme velmi spokojni aj s pracou aj s pristupom ci uz p. Sudovej, p. Sliackeho alebo jednotlivych partii. Urcite budeme Bf stavby dalej odporucat.
    Este raz dakujeme.
    S pozdravom L. S.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Naša firma ponúka sádrové a cementové strojové omietky. Na trhu pôsobíme viac ako 25 rokov. Dlhoročná prax nám zaručuje realizáciu strojových omietok
    PT-GIPS - strojové omietky Robíme strojové sadrové omietky Baumit a strojové vapennocementové omietky Baumit po západnom Slovensku. www.ptgips.sk
    Poskytujeme kompletné realizácie sklenených produktov.
    Články od našich partnerov
    Nové Internorm okno KF 510- ocenené Zlatou plaketou
    Prečo čakať? Produkty sú testované v najtvrdších podmienkach
    Radíme pri nákupe: Ako vybrať práčku?
    Archív článkov od partnerov