Spoločnosť BAU holding. Aké s nimi máte skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viete mi podať referenice, skúsenosti odporúčania pripadne negativne skúsenosti - reklamácie na túto spoločnost ! Dakujem
Odpovedať
@ivo_komandermorales čo konkrétne chcete poslať??
Odpovedať
A kto vám robil finalizaciu odkiaľ bola partia
Odpovedať
Profilova fotka
@luxo mali by ste fotky spojov na sádrokartónoch?
Odpovedať
@ivo_komandermorales foto
Odpovedať
Profilova fotka
@luxo presne toto isté mm aj ja....zajtra doplním moje foto...
Odpovedať
Profilova fotka
@luxo dostal si fotky?
Odpovedať
@ivo_komandermorales áno prišli,neskutočné to po akom čase sa ti stalo???
Odpovedať
Profilova fotka
@luxo cca. po štyroch rokoch...teraz som všetky fugy opravil, poprípade zakryl, takže dúfam, že to bude o.k. Ale keď niekto chce od Bauholdingu dom, tak mu vždy pošlem fotky. Stano nie je Mikuláš, ako sa prezentoval v Modré z neba....on je skôr ten had z Raja...
Odpovedať
@ivo_komandermorales inak je zaujímavé, že v tom dome z Modrého z neba stále nikto nebýva. Zaujímalo by ma, prečo :O
Odpovedať
Profilova fotka
@lrdk v tom, čo stavali tej mladej žene?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivo_komandermorales my sme začali piaty rok bývania v dome od BauHolding, asi sme mali naozaj kvalitné partie od začiatku, od prvého výkopu, po ukončenie poslednej zárubne a dverí. Ja osobne napríklad odporučím túto spoločnosť aj iným, boli u nás pozrieť aj úplne cudzí ľudia, ktorí mali v pláne stavať a aj stavajú alebo postavili. No, žiaľ, asi je to v partii pracovníkov, alebo možno aj v pôde, možno aj zlou prácou, ale áno, mám informácie, že nie je všetko ako má byť, že naozaj, sme asi mali šťastie. Ono, firma postaví 900 domov, ale stačí 10 alebo 20 alebo aj 50 nespokojných a už má zlé meno. No ja osobne si myslím, že aj dom na kľúč nie je len dom na kľúč, jednoducho treba sa o stavbu, priebeh, práce zaujímať. Treba sa informovať, komunikovať. Tie pásky asi robia problémy viacerým, my máme na jednom mieste v robu v spálni s kúpeľňou kúsok taký, nedávno sa to udialo. Inak, u nás, naozaj nevidím v inom problém. To, že mi neporadili, že pri vstup si máme hneď dať spraviť dlažbu ma mrzí, ja som poradila alebo usmernila už toľko ľudí, to mi tam ozaj trošku vadí.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@soprano dobry den. A pouzivali ste uz piecku dlhsie? Lebo nam sa toho roku raz taky stekanec ukazal a to pouzivame tri roky v poriadku aj stale davame kontrolovat kominarom a ziaden sa nevyjadroval zeby takto nemohol komin byt... dost to aj nas vylakalo ze preco to zatieklo ale uz nikdy sa to nwzopakovalo tak sme to zatial neriesili....a co s tym podla kominara mate robit? Ved aj ti co to montovali boli kominari....keby sa to takto nemohlo tak by to snad nemohli cele roky rymto.sposobom montovat...och
Odpovedať
Profilova fotka
@lipiancanka Dobrý deň, rád by som upozornil na nasledujúce skutočnosti a fakty : Spoločnosť BAU holding rodinné domy, s.r.o. : 1.nie je výrobcom komínov 2.nie je montážnikom komínov, 3.nemá oprávnenie a certifikáty na inštaláciu, montáž a vydávanie revíznych správ k inštaláciam komínových telies Výrobcom komínov ktoré BHRD ako sprostredkovateľ zabezpečuje je výhradne nemecký značkový dodávateľ a líder na trhu spoločnosť SCHIEDEL. Rovnako dodávateľom inštalácie komínov sú výhradne dodávatelia certifikovaný výrobcom, spoločnosť BAU holding - rodinné domy, s.r.o. v minulosti oslovila priamo spoločnosť výrobcu SCHIEDEL na doporučenie nim certifikovaného dodávateľa montáže a spolcnosť BAU holding ako sprostredkovateľ uvedené činnosti pre našich klientov rieši výhradne s doporučenými certifikovanými dodávateľmi spoločnosti SCHIEDEL
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Mne Bauholding urobil takto kupelnu. Kto chce, mam aj viac foto.
Odpovedať
@bodosemno ospravedlnujem sa. Nie je to chyba firmy. Je to neprofesionalita montaznikov. Az ked som sa stazoval, mi bolo ozrejmene, ze firma ma 4 zamestnancov, zvysok su zinostnici, za ktorych pracu nerucia.. O tom som sa presvedcil, ked som 2 dni odstranoval chyby na elektroinstalaciach len z dovodu, ze tych ludi na nasom dome uz nechcem vidiet. Tak isto dopadol pokus aj o vyliatie betonu na chodbu pod dlazbu. V jeden den bol beton vyliaty, na druhy den beton rozbity a vyhadzany na pozemku. Ked som sa spytal, preco ho vyhadzali prave na pozemok pri cestu, odpoved bola:" ved tam este pojde zem, nie?" Nahodenie geberitu? Nahodime. Na drugy den som zistil, ze ho chlap vytiahol z krabice a oprel o stenu. Dlazba ukladana na "buchty". Na druhy den rano dlazba rozbita a vyhadzana na terase. Odvetranie na wc vyvrtane na detskej izbe. Nikomu to nebolo divne. Ked som prisiel na stavbu, chlapi sedeli v chladku na terase s pivom a cigaretou v ruke. Komunikacia s firmou fajn. Avsak tejto partii len lopatu do ruky.
Odpovedať
To si musíš robiť fakt srandu @bodosemno 😄 😄 😄 "Nie je to chyba firmy. Je to neprofesionalita montaznikov. Az ked som sa stazoval, mi bolo ozrejmene, ze firma ma 4 zamestnancov, zvysok su zinostnici, za ktorych pracu nerucia." Takže oni ti predajú dom urobený cez subdodávky, ale za prácu subdodávateľov neručia? 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@ivo_komandermorales zdravím Vás ak je to ešte možné pošlite mi prosím fotky sadrokartónu...
Odpovedať
Dobrý vecer.Chcela by som sa opytat,ci je tu niekto,kto za posledne dva roky staval s firmou Bauholding?Ake mate momentalne skusenosti so stavbou( rodinny dom Stilo 3i).? My sme minuly rok podpisali zmluvu,na ucet zlozili celu sumu za dom!!! Asi dost neskoro,ale zacina nam prekazat sposob jednania firmy,- hoci zaklady skutocne postavili do 1 mesiaca od vlozenia sumy na ucet firmy, dom " poskladali " za tyzden ..a odvtedy presli dva mesiace a nic sa nedeje.Dom je bez okien,ide zima...a v zahrade nam stoji suche WC,za ktore uz dva mesiace zbytocne platime. Reklama v televízii:" Dom snov" bohovská, víťaznému páru postavia dom za týzden a my ostatní poctivo čakáme. Tiez by som chcela upozornit na to,ze suma 39 999 je zavádzajúca,je to skutocne suma len za holodom a nám narástla( doplnky,zmeny materiálu) o 100percent. V celkovej kalkulácii nam tiez niektoré veci nesedeli- treba si skutocne vsetko poriadne kontrolovat a neustale sa pripominat. A terminy tiez nedodrzuju. My zaciname ( bohuzial neskoro) o serioznosti tejto firmy pochybovať. A este by som mala otázku na administrátora,nakolko som si vsimla,ze vela príspevkov je vymazaných, ci je náhoda,ze v tejto sekcii ostali v podstate len pozitívne hodnotenia??? Dakujem za vsetky vase cenné informácie. A est
Odpovedať
@sonickasim Zmazane prispevky nie su nahoda, firma urobila na MS bu bu bu s vyhrazkami na zalobu ... , a oni sa posrali. Taki vsivaci by mali sediet v base, alebo este lepsie lezat urazovke. Je smutne ze stat vas neochrani.
Odpovedať
Profilova fotka
@sonickasim nám stavali takto pred rokom mám tu album začali 18.10. stavať zaklady a 22.12. sme dostali kľúče od domu. Keď nemáte okna pravdepodobne tam bude asi problém a preto nepokračujú teraz sú všade problémy s materiálmi. Inak za nás my sme boli spokojný s prácou aj s prístupom nemali sme žiadny problém.
Odpovedať
@sonickasim Mne stavali 7/2019 a odovzdali9/2019.Rozhodujúci je dátum odovzdania a pokiaľ viem, ten dodržiavajú. Ja som bola spokojná s prácou aj komunikáciou. A tak isto aj keď som nejaké drobnosti reklamovala, tak to promptne riešili. Treba byť len trpezlivý a všetko si riadne odkontrolovať.
Odpovedať
Ako tak vidim, moc ok to s nimi teda nebude...
Odpovedať
Profilova fotka
@sonickasim treba si pozriet v zmluve o dielo kedy reálne máte dohodnutý termín o odovzdanie domu. Ten určite dodžia, ak nie, určite vás budú kontaktovať.
Odpovedať
@lukasorco ano,dakujem,.Datum je trochu nadneseny ,2 roky od podpisu zmluvy,a ten urcite dodrzia.Viem,terz sa to vsetko komplikuje kvoli kovidu.
Odpovedať
@pista2222 dakujem!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Mili priaznivci "Modrej strechy", dovoľte aby som vyjadril obrovské sklamanie z príspevkov ktoré sa tu v posledných dňoch, ako aj predchádzajúcich mesiacoch a rokoch objavujú. Mnohé sú absolútne v rozpore s faktickými skutočnosťami a ich jediným zámerom je cielené poškodenie poctivej práce stoviek kolegov a dodávateľov tvrdo pracujúcich v neľahkých podmienkach na stavbách po celom Slovensku. Je mi naozaľ veľmi ľuto, že si dnes mnohokrát vôbec nevážime ich maximálnu snahu, a namiesto ich pochvaly a ocenenia mnohí vyslovene zneužívajú sociálne siete za účelom si v skutočnosti prezentovania svojho skutočného charakteru. Na vyššie uvedené príspevky budem reagovať v nasledujúcich príspevkoch výhradne nespochybniteľnými reálnymi faktami a štatistikami, nech má široká verejnosť skutočný obraz o faktickom stave. Budem rovnako uvádzať konkrétne údaje z konkrétnej uzavretej zmluvy.
Odpovedať
Profilova fotka
A teraz absolútne konkrétne na základe nespochybniteľných faktov a štatistík : k príspevku "sonickasim" -termíny sa nedodržujú a začíname pochybovať o serióznosti. Spoločnosť BAU holding - rodinné domy je už 11.rokov lídrom na trhu realizácie rodinných domov v SR a do dnešného dňa zrealizoval viac ako 1.120 rodinných domov. Konkrétne k termínom : za posledných 12 mesiacov (1.12.2020 - 30.11.2021 bolo postavených presne 180 rodinných domov a odovzdaných presne 174. Podľa veľmi detailne vedených interných štatistík bolo napriek veľmi kritickej sitiuácii s pandémiou Covid 98,84 % stavieb odovzdaných do zmluvne dohodnutého termínu, len 3 konkrétne stavby boli odovzdané z dôvodu objektívnych skutočností nezavinených našou spoločnosťou odovzdaných oneskorene o 2-8 týždňov oneskorene.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?