Spoločnosť BAU holding. Aké s nimi máte skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viete mi podať referenice, skúsenosti odporúčania pripadne negativne skúsenosti - reklamácie na túto spoločnost ! Dakujem
Odpovedať
@99jane99 Ahoj. Skus sa opýtať konkrétnejšie. Bývam od decembra, za mňa spokojnosť. Jediné, čo by som zmenila co sa už nedá, je osadenie domu na pozemku. Dala som ho 2m od plota, ak je to možné, odporúčam min. 3m vzdialenosť
Odpovedať
Pekný deň, vie mi niekto povedať, prečo pri dome Family Modern je niekde na fotkách fasáda domu prízemia a prvého poschodia rovná a niekde je na prvom podlaží odskok ? ..je to sa doplatok ?
Odpovedať
Profilova fotka
@janson2 Dobrý deň. Áno presne ten váš spomínaný odskok máme my na našom family a je to za príplatok😊
Odpovedať
Profilova fotka
@rain77 jaaaj teraz citam vsetky komentare, prepacte neda mi nereagovat, lebo aj my chceme stavat domcek od firmy bauholding, videli sme par domov aj v rodine mame uzivatelov a vsetci su spokojni, takze pre pana Negativneho prosim zverejnite vsetci svoje tel.cisla aj adresy, nech Vam zavolaju, kdey ste a nie ste doma, a jemu podobní ziskaju zoznam potencionalnych objektov na vykradnutie , zabavne 😄 😄 😄
Odpovedať
@kubala_123 dobrý den viete mi povedat v com odrbáva lebo ideme od nich stavat stilo absolut a neviem ci sme spravili dobre zatial máme zahlady hotové ...
Odpovedať
Ahojte, je tu niekto, kto už pár rokov býva v dome od tejto firmy?
Odpovedať
@alencica ja bývam vyše 3 roky.
Odpovedať
@milos1988 si stale spokojni? co by si teraz spravil inak (rozlozenie, material, strecha)? alebo nemas ziadne vyhrady?
Odpovedať
@alencica spokojný som, určite by som teraz niečo zmenil inak.Treba sa opýtať konkrétne a o aký dom ide lebo ja mám cllas
Odpovedať
Profilova fotka
@alencica my bývame štvrtý rok
Odpovedať
@mousy dobrý deň, vedeli by ste mi poskytnuť nejake foto z Vášho domčeka? uvažujeme tiež stavať tento domček, potrebovali by sme realne foto už postaven. ddomčeka tohto typu. Ďakujem.
Odpovedať
@rain77
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte. Prečítala som si všetky príspevky od začiatku založenia tejto témy a pravdu povediac mám zmiešané pocity. Práve kupujem pozemok a tiež rozmýšľam o stavbe na kľúč cez spoločnosť Bau Holding. Je tu niekto z okolia Komárna, kto už má domček od tejto spoločnosti? Rozmýšľam ohľadne domčeku Stilo 4i alebo Uno.
Odpovedať
Profilova fotka
@sisa1976 my máme 4 izb, nie sme tak ďaleko od KM, síce sme smer NR - ZM ale ak máte záujem, kľudne sa dá prísť pozrieť
Odpovedať
@rain77 ďakujem, možno využijem pozvanie 😊 Môžem sa spýtať aká bola finálna suma za domček?
Odpovedať
Profilova fotka
@sisa1976 nič v zlom, ale prečo suma za domček? my sme nestavali teraz, aj keby, tak stále majú nejaké akcie, nemyslím to v zlom, naozaj nie, ceny na ich stránke sú verejné, majú tam takú možnosť. Je rozdiel mať dom na kľúč v štandarde, na kľúč s menšími zmenami, na kľúč s väčšími zmenami, so zľavou, bez zľavy, nie nie nemám problém napísať cenu, bolo to cca 69 000 ... ale vy sa toho chytíte a pritom to nebude nikdy aktuálne, mali sme akciu v tom období, menili sme v interiéri, fasádu farebnú, je rozdiel plechová strecha, je rozdiel v škridle, kúrenie a tak ... samozrejme toto nie je cena nášho domu v stave ako je dnes, to je neskutočne viac, viac peňazí, viac energie, viac času, viac práce, ... niekedy sú tie domy doslova nevyčísliteľné.
Odpovedať
@rain77 samozrejme chápem, len som bola zvedavá, že či ste dávali robiť dom na kľúč v štandarde alebo či ste si dávali nejaké extra lepšie veci. Po tých príspevkoch k tejto téme som dosť na vážkach.. Či holodom, hrubú stavbu - a dokončiť firmou, ktorú poznám alebo či spraviť na kľúč. Je to ťažké rozhodovanie, ak človek chce vložiť do domu celoživotné úspory.
Odpovedať
Profilova fotka
@sisa1976 rozumiem, je to veľké rozhodnutie, som jeden z tých spokojných zákazníkov.
Odpovedať
@rain77 máte krásny domov, moc sa mi páči 😍
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Zdravím, aj my ideme stavať s BH, konkrétne Stilo Absolut, stavebné povolenie konečne máme, po vyše roku (ale tam bol aj geol. posudok a podobne) ešte nie je právoplatné. Rada by som si s niekým , kto má skúsenosti, popísala v súkromnej správe, ak by sa dalo 🙂 Zaujíma ma, či má niekto skúsenosť so základmi vo vlastnej réžii, či nebol problém splniť podmienky. Máme pozemok v dosť veľkom svahu (zadný roh nám vychádza vo výške cca 2m nad zemou, ak sme sa rozhodli podpivničiť časť domu, čo BH nerobí. Tak isto by ma zaujímali náklady na elektrinu pri podlahovom kúrení. Prípadne ako ste to mali riešené s platbou a hypotékou 🙂 Mám dohodnutú platbu vopred na projektový účet. A kto má krb, ako ste riešili externý prívod? Ďakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Prípadne ešte by ma zaujímali skúsenosti s rekuperáciou a ako to vlastne funguje, pretože vôbec neviem 🙂
Odpovedať
https://reflex.markiza.sk/aktualne/20... https://videoarchiv.markiza.sk/video/...
Odpovedať
@abartlova nam stavala firma Mipav. Určite aj tu su nejake chyby, ale stavat zacali v 3/2020 a koncom septenbra sme sa stahovali.
Odpovedať
@sisa1976 @sisa1976 @rain77 @peter977 @peter977 teraz vysielali na markize. Treba dávať pozor, ci je ro bau haus, alebo bauholding, alebo nejake podobne firmy
Odpovedať
@goldway Dobrý deň, na jar nám taktiež začnú stavať Class 1, chcel by som sa opýtať čím ste obložil schody a koľko Vás to dokopy stálo? Ak môžem poprosiť, mohli by ste pridať ďalšie foto? Napr. ako vyzerá sklad pod schodiskom obývacia izba s kachlami. Taktiež máte nejaké poznámky čo by ste spravili inač alebo na čo si dať pozor konkrétne pri stavbe Class 1? Ďakujem
Odpovedať
@skuki na schody som kupoval v merkutiM vinyl myslim ze 5balikov cena za m² bola okolo 17€ a lepil to priamo na schody, nemam schody stale olištovane tak som to este nefotil, a sklad pod nimi, hm bordel miesto poslem do spravy ked tak 🙂... A postreh, my sme si nedavali okna na wckach, asi by som ich teraz dal, uz len koli prestupu zimy-wc su teraz chladne, a osovne by som si nedaval teraz privod teplej vody z bojleru z kupelky hore do kuchyne.. Nema to vyznam a radsej tam dat prietokac za par €, Foto pozriem a pridam do albumu ochvilu, ak najdem nejake co su publikovatelne 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@alencica áno, bývam 8 rokov a môžem povedať, že nevedia stierkovať sádrokartóny...Po 8-ich rokov som musel všetky špáry vyškrabať, lebo boli popraskané a som zistil, že papierové pásiky, čo používali, tak mali pod sebou vzduchové bubliny a sa odlepovali a sádrokartónové dosky nemali orezané hrany...oni tú sádru bohužiaľ natlačili do škáry a samozrejme tá sádra nechytila dobre na papier....treba asi pri nich stáť, na čo som ja žiaľ čas nemal...
Odpovedať
Profilova fotka
@andrea_schmidt Môžem sa opýtať, ako ste pochodili? Pre nás mala firma totiž 1000 výhovoriek....hlavne, že všetky spoje na sádrokartónoch musím opäť všetky vyrezávať a robiť nanovo-jedna miestnosť-jeden týždeň....
Odpovedať
@kubala_123 čistá pravda kto chce pošlem foto ich fušerskej práce.
Odpovedať
Profilova fotka
@luxo Mohli by sme si vymeniť zopár fotografií? Nech vidím, ako to je u iných. Ja musím zakrývať špalety hlavne pri oknách a potom každý jeden spoj opraviť. Ďakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?