Spoločnosť BAU holding. Aké s nimi máte skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viete mi podať referenice, skúsenosti odporúčania pripadne negativne skúsenosti - reklamácie na túto spoločnost ! Dakujem
Odpovedať
Ahojte, má niekto od nich dom UNO MAXI?
Odpovedať
Chcem sa opýtať na dom Stilo 3i, ohľadom jeho rozmerov. Všade sú iba pôdorysné rozmery, ale mňa by zaujímali napr. aká výška je vonkajšej steny, vnútornej steny, ako je vysoko strecha a pod. Vedeli by ste mi v tom niekto pomôcť? Ďakujem
Odpovedať
@patto Najnižšia vnútorný bod 2,17,najvyšší bod ca 3,3m. Stúpanie je myslím 17°. Skus si vyžiadať rez panelom
Odpovedať
@silvika72 dakujem, napísal som na niekoľko stranok, dúfam, že sa k niečomu dopracujem, resp. že mi pošlú nejaké bližšie info
Odpovedať
@patto na niekoľko stránok? A čo nemajú infolinku alebo verejnú mailovú adresu?
Odpovedať
@patto pýtaj si priamo od BH rez panelom. Ja bývam v stilo 3iz, len to neviem preposlať
Odpovedať
Už som sa k tomu dopracoval ďakujem za ochotu
Odpovedať
@lukasorco Aj my máme takýto, len zrkadlový obraz. Od septembra bývame a sme veľmi spokojní...
Odpovedať
Profilova fotka
Takmer hotovo👍
Odpovedať
@horvamir Ahoj. My tiež mame pod cestou a rátam určite 5-6 radov navyše. Čiže tiež chcem riadny zasyp. Koľko si prosím Ťa +- platil za makadam ? Dakujem
Odpovedať
zdravim, dlho som tu nebol, príspevky mam vymazané, Chcem sa opýtať, či nemá nikto kontakt na dobrého znalca ktorý robí znalecké posudky na stavby tohto charakteru? potrebujem to pre účely súdnej žaloby, poprosím kontakt do súkromnej správy, najlepšie keby bol z Košického kraja vďaka
Odpovedať
Profilova fotka
Dom od tejto firmy nikdy viac!!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@jancik321 aký máte problém, že zvažujete žalobu? Ja mam mnoho rodín ktorí sú veľmi nespokojní s touto firmou a zvažujeme žaloby na túto firmu.
Odpovedať
Ja mam Stilo 3iz.Bývam od septembra a som veľmi veľmi spokojná. Firma BH je maximálne korektná, môžem len odporúčať. V albume mam foto od základovej dosky, cez realizáciu až po súčasnosť a isto aj budúcnosť 😁
Odpovedať
Ja mám stilo 4 iB , montovaný v štádiu hrubej stavby, dokončievačky, a prístavba terasy a garáže vo vlastnej réžii. Za mňa spokojnosť, aj veľká ochota obchodného zástupcu a projektantov. Bývam v ňom skoro rok, a spokojnosť.
Odpovedať
Ahojte. Dostavané a zatial spokojnosť... Uvidím ako sa to bude správať... Mali sme super partiu z Oravy..... Myslím že to bola dobre odvedená práca... 👍
Odpovedať
@peterwwww presiel si sa hore po leseni? iny adrenalin, som si sam nahadzoval rolety a taky priposraty som sa na nom hojdal 😄
Odpovedať
My tiez spoko.. izby uz zariadene nabytok doskladany, este schody zalištovať, osadit nadrz na dazdovu vodu, a mozme ist na plot,
Odpovedať
no, znalca už mám, mal som a mám problémy, potreboval som znalca a našiel som. Na Slovensku sú dva inštitúty ktoré robia hlbkové posudky stavieb a tie posudky sú pred súdom nespochybniteľné. Keby boli od obyčajného znalca na súde by mohol odporca namietať. Inak taký posudok stojí 2900 EUR. Ale čo už....... nebudem nateraz konkretizovať, som zvedavý ako to celé dopadne.
Odpovedať
@peterwwww Jej, aj nám robili oraváci. Zlatí chlapci.
Odpovedať
@jancik321 vies postnut sem alebo do sukromnej spravy meno znalca? Vdaka.
Odpovedať
@goldway Ahoj. Prosím Ťa dvere a podlahy máš v odtieni orech sedy za doplatok, alebo je to iný odtieň ? Dakujem
Odpovedať
@99jane99 ano takto presne to je v papieroch aj ked je to dub 🙂 podlahy: orech šedý (Egger DUB Achensee EBL006) dvere: orech šedý (SOFIA SOMO)
Odpovedať
@goldway ahoj. Tie schody máš plávačku? Ak áno je to v pohode? Já som rozmýšlal na masíve. 🙄
Odpovedať
@peterwwww vinyl, nech sa nesmyka tolko
Odpovedať
len treba pozrieť ci je pod ten vinyl vhodná vyhrievacie folia
Odpovedať
Ahojte, je tu niekto z vychodu kto ma od spolocnosti postaveny dom a vedel by dat nejake rady ? Naco si dat pozor a tak .Pripadne zodpovedat na nejake otazky.Dakujem velmi pekne za pomoc.
Odpovedať
Ahojte, máte niekto niečo nové ? :-) Nestíham pozerať blogy. Napr. @goldway @peterwwww, ale aj další čo ste v poslednej dobe dokončovali, dajte neake tipy, rady, skúsenosti. Dakujem
Odpovedať
@99jane99 sorry ale nemám zatial nič nové.... Čakám na kuchyňu.... Na WC mám dáky flak na stene už som tam volal. Mám poslať foto atď. ale nie som na SK tak to budem riešiť o týždeň.
Odpovedať
@99jane99 neviem co mame mat nove? riesime kolaudaciu ziadost uz podana..., a hrajkame sa vonku s hlinou co mi zostala po dranaznej jame a nadrzi... tipy a rady hm, ak mas deti nedavaj si biele steny 🙂, nic ine ma nenapada, tak ziarive biele steny boli.. hlavne na schodisku to decka zapatlavaju rukami
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?