Skúsenosti s firmou GOLDHOUSE

Zobraz úvodný príspevok
Chceme si dat postavit montovany dom a nakolko je tych firiem vela aspon takto chceme ziskat nejake informacie...dakujem za kazdu jednu
Odpovedať
@roman334 Drvivá väčšina domu je v poriadku ale riešim reklamáciu tak uvidím ako dopadne. Ak čosi viac tak PM nakolo sa zatiaľ jednajú férovo a nerád by som kazil meno.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Ak Vam mozem poradit overte si akych vyrobcov pouzivaju. Vacsinou su to polske vyrobky ktore nie su moc kvalitne a hlavne ako budu riesit problemy po odovzdani domu a v pozarucnom servise. Na zaciatku sa o zakaznikov staraju, neskor sa radsej ani nevyjadrujem. To co mne ponukli bolo do neba volajuce. Uz nie som zial spokojny klient
Odpovedať
Este doplnim info a nech si urobi obraz kazdy sam. Prikladam ponuku za navstevu technika z GoldHouse, ktory mal pozriet na problem s podlahovym kurenim. Podotykam ze to je len vyjazd aby zistil kde je problem. Podobnu ponuku mi dali na polozenie dlazby na 27m2. Cisto praca za necelych 900 EUR. V cene nie je material, len praca. Vyjadrenie GoldHouse: Nakoľko sa jedná o pozáručný servis, kedže už dané chyby nespadajú do záruky cena obhliadky a výjazdu našeho pracovníka je 233€
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dobrý deň, Goldhouse určite NEodporúčam. Po 4 mesiacoch a 2 týždňoch ešte stále nemáme projekt domu. Projektant Hudák nás neustále naťahuje, sľubuje, nekomunikuje cez maily, musíme mu neustále volať a dožadovať sa. Už dva mesiace sľubuje že to bude tento týždeň. Nedočkali sme sa dodnes. 2000 zaplatená záloha. Projektant nám nevedel poriadne ani osadiť dom, nepomohol s projektom, nepodal žiadne "dobre rady" všetko bolo na nás, lenže obyčajný človek sa do toho sám nevyzná. A to nehovorím o tom, že výšku domu vzhľadom na to ze máme svah len odhadol. Keď sme to ukázali druhej firme,povedali,že máme úplne zlu zakladovu dosku. Bude ešte znova drahšia, lebo to projektant zle odhadol. Hrozné. Viac snimi spolupracovať určite nejdeme.!!! + doteraz nám nedokázali nacenit dom. Iba približne. Nedokázali poslať výpis, čo koľko bude stáť, za to keď sme poslali projekt domu do Bruno stavieb, na druhý deň nám poslali presnú cenovú ponuku. Určite sú lepšie firmy ako táto, a hlavne projektanti!! (Bruno stavby, mirano). Zvolte radšej tie. Pekný deň
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@angway Dobrý deň, aj nám robila firma Goldhause dom. Je to katastrofa. Všetko fušerská robota, na reklamácie nereagujú. 11. septembra prešiel rok od odovzdania domu a do dnešného dňa nieje vyriešená žiadna reklamácia, nereagujú na nič a čo sa týka financií, to ani nehovorím...
Odpovedať
A s touto firmou sa co stalo? Pred rokom by tu za nu viaceri zivot polozili (vid jakub6) a teraz toto? 🤔
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@reni85 dobrý deň, môžem sa spýtať akú firmu ste nakoniec vybrali ? Ďakujem pekne
Odpovedať
@monika_mm Dobrý deň,vybrali sme Moba Buildings,bývame už takmer druhý rok. Odporúčam.
Odpovedať
@reni85 ďakujem pekne, presne ich mám aj j vybraných len som chcela s inými porovnávať len nemám nejakú tu firmu na porovnanie … a môžem sa spýtať, projekt máte od nich alwbo ste si dávali robit individualny ? Pripadne dobrý projektant ?
Odpovedať
Firma golghause je úplne najhoršia firma z akú som sa stretol !!!!!!vsetko poľské materiáli už nikdy viac !!!!!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
@marisaa sorry chcem sa spýtat ako je to s pozemkom musíme si ho zohnat sami alebo robia aj to?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@ivan_orolin aloze kde ti ho maju spravit ??
Odpovedať
@roman334 na základe čoho si sa rozhodol pre túto firmu?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od didamt:

@jakub6 chválili si ich tí čo s nimi stavali. Po …
@didamt aka firma vám stavala dom?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od fantomas158:

Dobre si rozmyslite "uvedenú" firmu, možno bol ni…
@fantomas158 poprosím ktorá firma vám stavala dom?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od hvastova:

@fantomas158 poprosím ktorá firma vám stavala dom?
@hvastova Goldhouse, fotky pozri galéria. Plná spokojnosť a seriózne jednanie. Dokonca nám X krát poradili, napríklad keď nám ZSDIS povolila iba 16A hlavný istič. Ak máš dajaké otázky napíš, odpoviem ti. Ako jedni z mála zabezpečili dom na kľúč vrátane základov, geodeta atď. Dokonca oni naháňali nás.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?