Skúsenosti s firmou BAU holding (dom snov, start home)

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Chceli by sme montovaný domček, no cenovo nám najlepšie vychádza práve firma BAU holding. Aj čo sa týka kvality materiálu, nás velkodušne presviedčali, že sú najlepší. Máte tu s nimi niekto nejaké skúsenosti??? Dúfame, že sa tu niekto taký nájde, lebo nám vraveli, že stavajú 40-50 domov ročne. Ďakujem za odpovede a hlavne rady.
Odpovedať
@peter_holota Dobrý večer, myslím, že tu bola jedna pani zo Sabinova alebo okolia ktorá spomínala, že majú dom od tejto firmy a bola spokojná. A máte záujem dohľadám na ňu kontakt.
Odpovedať
@peterwwww Zdravim prosim viete dat foto podorysu class 2bez garaze. je izba taka velka ako povodne garaz cca18m2? Manzelke sa potom zda kuchyna a obyvacka mala. vdaka
Odpovedať
@tommag class2 maju tusim v BA na pozretie aj s izbou miesto garaze, tiez sme tam boli mrknut, a kvoli spodku viac uzavretemu sme sli radsej do class1, ktore je dole na cca 90% cele otvorene
Odpovedať
@goldway dik ano to som na nete kukal, len tam neni upraveny variant s tym podorysom. asi sa budeme is previest do BA. Nam sa zas paci class1 dole, len by to chceli vacsiu izbu dole. v class2 su zas izby hore tak ako si na dom predstavujeme. Ak sa mozem spytat kolko teda vysiel ten Class1 s trochu nadstandrnymi materialmi, ovklad v kupelke, stropy sadrokarton....3skla. dik
Odpovedať
@goldway zdravím vobec to není malé...pošlem keď budem doma momentálně som v zahraničí...
Odpovedať
@goldway aj class 2 sa dá otvoriť celý spodok... Ale já osobne som chcel obývaciu izbu zvlášť namiesto garáže..... Jedáleň mám spojenú s kuchyňou
Odpovedať
@bbuco Dobry den, realizovali ste ten domcek? Mozete mi prosim napisat co zahrna cena? Dakujem. Aj nam sa paci, mame užši pozemok.
Odpovedať
@noro_ dobry den, tiez poprosim kontakt na finalizatora 😉
Odpovedať
@peterwwww Dobry den, prosim Vas to je ktory projekt? Dakujem 😉
Odpovedať
@mamkaivetusik Dobry den, cakame na stavebne povolenie, az po nom as bude riesit zmluva o dielo, cize az potom budeme vediet celkovu cenu. Dam potom vediet 🙂
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@soprano no my čakáme na montáž komína a toto ma vôbec nepotešilo 🙁. A čo povedali v BH?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, sme v cerstvom Monete (2020 leto, byvame mesiac), ak niekto otazky, milerad zodpoviem. s BH 99% spokojnost, btw 👍
Odpovedať
@klaudius_satek tak sem skúsť dať pár foto z Monetu, tuším tu ešte nikto Monet neukazoval
Odpovedať
Profilova fotka
Z výstavby Monet (zrkadlovo otoceny), Neskôr aktuál - keď upraceme na Veľkú Noc 😉
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, este podorys, nech sa nehlada...
Odpovedať
Profilova fotka
@tommag To by som poprosila aj ja ak by ste mali 🙂 Ďakujem
Odpovedať
Zdravím všetkých... Má niekto z vás dom uno maxi? Rada by som vedela aj reálne fotky... Vopred ďakujem...
Odpovedať
Profilova fotka
@sisusa39 Dobrý deň prajem, spomedzi viac ako 980 postavených rodinných domov bohužiaľ nie je veľa tých ktorý by si zvolili práve model Uno maxi, pokiaĺ sa pamatám, tak sú to len 3-4 klienti, ktorí si práve tento typ zvolili, cca 85 % klientov si vyberá najoblúbenejši typ rodinného domu na Slovensku a to sú práve bungalovy Stilo. Mám pre Vás vśak priaznivú správu, práve teraz - minulý tyždeň sme jeden z tých 3-4 Uno Maxi začali stavať na záhorí, konkrétne v Zohore, predpokladám o cca 3-4 týždne ho budeme klientovi aj odovzdávať, takže by sa dal pozrieť aj osobne. Na záhorí je tuším v Gajaroch ešte jeden hotový ale neodovzdaný, tak aj by sme mali záujem o fotky priamo z tohto domu, alebo navštíviť dom v Zohore, kľudne kontaktujte kolegu p.Bažanta, ktorý Vám rád pomôže sprístupniť stavbu, prípadne Vám pošle aktuálne foto. Kontakt na kolegu je 0918 887 804, bazant@bauholding.net.
Odpovedať
@mikulas_stano Dobrý deň... Ďakujem... Určite sa kolegovi ozvem, aj keď asi len ohľadom fotiek pretože osobne by nám to bohužiaľ nevyhovovalo... Kvôli diaľke...
Odpovedať
Profilova fotka
@pista2222 Dobrý deň, rád by som upozornil na nasledujúce skutočnosti a fakty : Spoločnosť BAU holding rodinné domy, s.r.o. : 1.nie je výrobcom komínov 2.nie je montážnikom komínov, 3.nemá oprávnenie a certifikáty na inštaláciu, montáž a vydávanie revíznych správ k inštaláciam komínových telies Výrobcom komínov ktoré BHRD ako sprostredkovateľ zabezpečuje je výhradne nemecký značkový dodávateľ a líder na trhu spoločnosť SCHIEDEL. Rovnako dodávateľom inštalácie komínov sú výhradne dodávatelia certifikovaný výrobcom, spoločnosť BAU holding - rodinné domy, s.r.o. v minulosti oslovila priamo spoločnosť výrobcu SCHIEDEL na doporučenie nim certifikovaného dodávateľa montáže a spolcnosť BAU holding ako sprostredkovateľ uvedené činnosti pre našich klientov rieši výhradne s doporučenými certifikovanými dodávateľmi spoločnosti SCHIEDEL.
Odpovedať
Profilova fotka
Milí priaznivci modrej strechy, rád by som upozornil, že sme zaevidovali pokus o vydieranie a zneužitie modrej strechy na získanie neoprávneného majetkového prospechu a predpokladáme, že tieto pokusy budú v nadchádzajúcom období pokračovať. Je nam veľmi ľuto takéhoto nekalého konania, aj napriek nasej maximálnej snahe nemame možnosť zabrániť týmto zakernym konaniam. Je až úplne absurdné k čomu sa dokážu niektorí ľudia znížiť, kde aj za prítomnosti starostu a mnohých ďalšich svedkov prehlásia, že jediným ich zámerom je pokiaľ nezaplatíme trvalo poškodzovať a zničiť spoločnosť BAU holding, poškodzovať prácu a úsilie viac ako 180 svedomitých pracovníkov a vyše 1100 dodávateľov podielajúcich sa už vyše 11 rokov na stavbách. Prosím veľmi starostlivo zvažujte pravdivosť zverejňovaných informácii a overujte si ich pravdivosť. Ďakujem za pochopenie Ing.Mikuláš STANO
Odpovedať
Profilova fotka
@mikulas_stano Dobrý deň, dá sa osobne pozrieť niekde v okresoch Detva, Lučenec alebo Poltár dom STILO Absolut?
Odpovedať
Profilova fotka
@michaela_gazikova Dobrý deň, no tak to je zaujímavá otázka, na ktorú Vám asi nedokážem dať veľmi jednoducho odpoveď, keďze už máme postavených viac ako 990 rodinných domčekov a už v tom obrovskom počte nie je to možné tak rýchlo identifikovať. Viem určite, že vo Vami uvádzanej lokalite sme v poslednych 2 rokoch riešili minimálne 5 rodinných domov, asi najlepšie Vam bude vedieť poradiť náš kolega p.Kral 0909 119 802, ktorý je zo vzorového domu Stilo Mini v B.Bystrici pred hypermarketom Tesco, on má v danej lokalite dokonaly prehľad, kľudne sa priamo na neho obrátte.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, Ma nietko dom Stilo absolut? Pripadne nejaky inych z ich ponuky s vymerou 90m2+. Chcel by som sa spytat na realne mesacne naklady. Postacuju tie konvektory na vykurovanie? Je moznost ziskat na takyto dom dotaciu 8000e? Ide o to, ze od 1.12021 musia splnat certifikat A0 a na takuto triedu vraj stat prispieva 8000e. https://www.zelenedotacie.sk/2019/01/...
Odpovedať
@matus_consigliere_dunaj kontaktoval si už firmu? S konvektormi to určite nebude v A0... Niečo k téme dotácií nájdeš na : https://www.modrastrecha.sk/forum/roz...
Odpovedať
@matus_consigliere_dunaj 120m² class1 mesacne mame priemer, 60€ elektrina, 20€ vodnestocne, 10€ pelety na kurenie, podlahovku vyuzivana minimalne, spotreba elektriny za prvy rok cca 5100kwh
Odpovedať
@nezmar007za ahoj a ako to dopadlo?
Odpovedať
Dobrý den, ako je tento montovany dom na tom s hlukom z ulice od hlavnej cesty? Hlucnost medzi izbami? Rekuperacia kvoli vetraniu? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, chcel by som sa informovať či už niekto z tadial daval cez tuto firmu staviat aj Family Modern 5i??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?