Skúsenosti s firmou BAU holding (dom snov, start home)

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Chceli by sme montovaný domček, no cenovo nám najlepšie vychádza práve firma BAU holding. Aj čo sa týka kvality materiálu, nás velkodušne presviedčali, že sú najlepší. Máte tu s nimi niekto nejaké skúsenosti??? Dúfame, že sa tu niekto taký nájde, lebo nám vraveli, že stavajú 40-50 domov ročne. Ďakujem za odpovede a hlavne rady.
Odpovedať
@lubikee Myslim si, že cena od (znamená najnižšiu verziu, čiže na kolaudáciu bez dosky). Ja by som volila variantu ALL Inclusiv, ale iného modelu. Cena sa pri väčšom dome sa navýši za variant ALL Inclusive cca o 25tisic €. Vtedy len odovzdaš pozemok, a oni riešia všetko. Za 2-3mesiace sa môžeš sťahovať. Malo by to byt úplne bez roboty. Ale ak máš nato priestor a čas vybavovať papiere a všetko okolo, treba zvážiť či Ti tých 25tisic € za to stojí. Ale otázka je, ci niečo z tej sumy 25 ušetríš, keď si to budeš riešiť sama. Materiál + robota... Možno Ťa to vyjde úplne tak isto, a bude to od rôznych dodávateľov. A s veľa vybavovačkami.
Odpovedať
@peter977 @99jane99 nedá sa mi načítať fotka s cenníkom .... ale udávajú len cenu za : na kolaudáciu 38.000,- / na kľúč 39.999,-/ all inclusive 54.000,- takže v tomto prípade by to bolo len o 14 tis drahšie, nie o 25. No keby som si to dala urobiť all inclusive, ako mi vybehajú povolenia keď som za ZA? (mimo ich sídla)
Odpovedať
@99jane99 Prečo by si volila iný model?
Odpovedať
@lubikee Ahoj. Myslela som to tak, že pre moje potreby by som volila rozlohou väčší domček preto som napísala, že iný model. A pri tom vacsom ALL Inclusiv vychádzalo 25 tisíc. Tak moze byt, že pri tomto menšom im stačí budget len 14 tisíc.
Odpovedať
Ukončené👍
Odpovedať
@dasy74 Zdravím. Pozerala som Vašu recenziu,ako aj ďalšie. My máme tiež domček od tej istej firmy. Sme veľmi spokojní. Hrubá stavba,ako aj finalizácia bola dokončená včas. Uhly stien boli presne, steny boli vo váhe, napriek tomu,že drevo neustále pracuje. Neviem,kto Vám robil podlahu,ale ja som si ju robila sama podľa ich rady,no dodržala som aj pracovný postup uvedený na podlahe. Nemám žiadny problém. V konečnom dôsledku s firmou sme spokojní. Sú milí a ochotní. Želám im veľa úspechov a držím im palce 🙂
Odpovedať
@peterwwww Dobrý deň môžem sa opýtať ako dlho trvala stavba domu?
Odpovedať
@goldway Dobrý deň môžem sa opýtať ako dlho trvala stavba domu?
Odpovedať
@deniska7777 s povolením cca 1,5roka... Ako samotná stavba išla pomerne rýchlo cca 6 mesiacov.
Odpovedať
@deniska7777 základy: 24.08.2019 - 02.09.2019 (z toho robili 4dni, kedze robili aj 15km od nas ine zaklady a nejaky sviatok tam bol tusim) hruba stavba: 9.9.2019 - 12.9.2019 finalizacia: 2.4.2020 - 3.4.2020 (voda elektrina), 15.4.2020 - 23.4.2020 po dokoncenie odovzdanie: 24.4.2020 (od hrubej stavby to trvalo, lebo nase SK bankovnictvo ma vzdy vela casu a jaksi sme sa zasekli 4mesiace pri vybavovackach, ale to uz som tu pisal inde)
Odpovedať
@goldway ďakujem
Odpovedať
@peterwwww dobrý deň môžem sa opýtať aký typ domu z katalógu máte? Vopred ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nezmar007za dobrý deň môžem sa opýtať aká bola finálna cena domu?
Odpovedať
@deniska7777 class 2
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Premýšľame nad Stlilo 5i. Aké máte skúsenosti? Boli nejaké nedostatky v zmluve 9 dielo, výstavba, čas dodania atd ... najlepšie okolie TT, NR. Ďakujem
Odpovedať
Ahojte, je tu niekto z vychodu kto ma od spolocnosti postaveny dom a vedel by dat nejake rady ? Mame vybrany dom, len by sa nam zisli prakticke rady pri realizacii stavby, naco si dat pozor a tak. Tak by sa nam zislo spoznat niekoho, kto by nam vedel realne ukazat vysvetlit.Dakujem velmi pekne za pomoc.
Odpovedať
@bbuco nás by tiež zaujímali skúsenosti poprípade nejaký vzorový dom, či by sa od nich dal vidieť. ďakujem 🙂 (košice okolie)
Odpovedať
bau holding ma vzorovych domov niekolko, ale tam clovek nevidi to kazdodenne pouzivanie...
Odpovedať
Profilova fotka
@lubikee úplne normálne,bude to riešiť ich zástupca z okr.ZA
Odpovedať
@nycca tak my sme boli vo vzorovom dome pri Hornbachu v Ke, a tam nam aj poradili co sa tyka vybavenia a tak,,ale pri stavbe uz poradit nevedia :/ tak snad sa niekto najde tu,,kto poradi
Odpovedať
@bbuco čo konkretne potrebujete poradiť pri stavbe? Ktorý dom ste si vybrali? Jeden z obchodných zástupcov je aj finalizátor..
Odpovedať
Chcem si dať postaviť domček od Bau holding. Hľadala som recenzie na Bau holding Dom snov. Našla som veľa spokojných zákazníkov. Našla som aj negatívne ohlasy na fb. Rozhodla som sa sama presvedčiť,ako to je. Oslovila som viacerých majiteľov týchto domov. Všetci mi vrelo odporučili túto firmu. Takže sa bude na budúci rok stavať☺
Odpovedať
@hela1307 Dobry den, 29.5.2020 pisete, ze mate dom od Bau Holding (par prispevkov vyssie). 25.6.2020 pisete, ze si len idete dat postavit domcek. Nerozumiem tomu, vysvetlite mi to? Verim, ze nejde o prispevky priamo Bau Holding. Dakujem. Nizsie prikladam screenshoty.
Odpovedať
@noro_ tak sme si vybrali family classic 3i, a tak naco si davat pozor pri stavbe,, ake zaklady dat, ci dat aj zelezo a tak 🙂 pripadne nejake rady pri kuchynskej linke a pod.
Odpovedať
@bbuco k základom , ja som si dal vypracovať IGP (nie od stola,ale vŕty atď.) a na základe podmienok môj statik navrhol vystuženie základov. Ešte Vám môžem odporučiť finalizátora do IP.
Odpovedať
@noro_ dakujem velmi pekne za info, mozem sa este opytat ci je nieco naco si dat pozor, pripadne co si predpripravit ? ak mate nejake tipy, tak budem len rad 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@brendy123 aka firma?
Odpovedať
@hela1307 Dobrý deň, chcela by som sa informovať či Vám nevrzga podlaha.
Odpovedať
@bbuco Dobrý deň, aj my chceme isť do tohto domčeka, už ste začali s výstavbou ?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň Chcem poprosiť niekoho z východného slovenska ideálne okolie PP, s kým by som sa mohol porozprávať ohľadom domu. Samozrejme niekto kto ho má reálne postavený a býva v ňom, alebo niekto kto si prechádza výstavbou. Nie sme ešte na 100% rozhodnutý či ísť do tejto firmy. Montovaný dom sme si vybrali hlavne kvôli rýchlosti výstavby, ale po prečítaní tohto vlákna a informáciach ako reálne dlho trvá táto výstavby som dostal strach. Nakoľko zo zrejmých dôvodov, aby sme mohli začať stavať dom predávame svoj byt a bývať toľko mesiacov v podnájme je pre mňa neakceptované. Chystáme sa ísť pozrieť vzorový dom do KE, ale určite by sme skôr privítali keby sme mali možnosť navštíviť štandardne obývaný domček ak by sa niekto ochotný našiel boli by sme veľmi vďačný. Ďakujeme
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?