Skúsenosti Drevodom Orava z Podbiel

Dobrý deň, máte niekto skúsenosti s firmou Drevodom Orava z Podbiela ? Chceme si u nich dať postaviť záhradnú víkendovú chatu. Ozvite sa prosím, aj kto má projekt od nich New Lagos. Alebo poznáte nejakú inú firmu, ktorá robí podobné projekty ?Vopred ďakujem. Z.
Odpovedať
@zdenka1608 aj mna zaujíma new lagos dali ste si už spravit chatku?
Odpovedať
@pablokri nie, ešte, boli sme u nich už dávnejšie, ale vtedy sme boli obzerať Oravu, u nás to je na dlhšie, je to chata
Odpovedať
@zdenka1608 tak mi to už máme za sebou boli sme pozrieť maju peknú robotu takže do budúcna budeme riesit od nich chatku
Odpovedať
@pablokri podĺa mňa vyzerajú seriózne, len som hľadala niekoho, kto má s nimi reálnu skúsenosť, aká bola
Odpovedať
@zdenka1608 mne robili taky komplikovany pristresok.Maximalna spokojnost...cena ,termin,praca....za projekt chceli peniaze dopredu ,potom odpocitali,aj zalohu pytali..spokojnos.t
Odpovedať
Ma niekto prosím aj chatu od nich vyrobenú?
Odpovedať
@pablokri _ prosím vás ozval sa vám niekto? Ma od ných niekto chatu vyrobenú? Ďakujem za odpoveď.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
akurát sme v riešeni projektu nakoľko chceme s inymi rozmermi chatu ako ponukaju.Prístup majú na jedničku vidím že sa dohodneme a do 3 mesiacov bude chatka na pozemku
Odpovedať
Nám stavali minulý rok. Vybrali sme si Snežienku, ale podľa svojich úprav. Strechu sme menili, aby bola ako na dome. Nedali sme ako zrub ale drevenú stavbu pod omietku. Jednu miestnosť nám obkladali drevom. Majstri boli šikovní, bezproblémoví. Aj komunikácia pri projektovaní super. Bola to ich druhá stavba u nás v rodine a vždy sme boli spokojní.
Odpovedať
@zdenka1608 píšem Vám nižšie osobnú skúsenosť.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
dnes začali stavat chatku aj nám zatial sme spokojný.Majstri sú šikovný robota im ide od ruky.Firma na úrovni až do posledného detailu boli maximálne ústretový
Odpovedať
Mne robili
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Aj my chceme ale zrubovu chatu.. Kde ich mam prisim . Nájsť??
Odpovedať
@aisulka https://www.google.com/search?q=Drevo... 😕
Odpovedať
@aisulka zrubova chatka už v procese náterov svojpomocne
Odpovedať
pokračujeme
Odpovedať
Profilova fotka
@pablokri krásna.. Ale už dom. Staviame svojpomocne.. Chatu si dám postaviť.. A platňu zvládneme
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?