Referencie na firmu Quickhouse

Ahojte. Chcem sa opytat na skusenosti s firmou "Quickhouse" - Košice. Nikde som nenasiel poriadne referencie o nich. Len od nich samych na seba.. Staval s nimi niekdo? Vznik firmy 2017 na ORSR... Vdaka za odpovede.
Odpovedať
Halóo.. nikto nic nevie teda?
Odpovedať
Toto by aj mna zaujimalo.
Odpovedať
@andrej7708 hladaj konatelov v obchodnom registri, ci nahodou nezakladaju retazovky... Aj to byva celkom dobra referencia na to, ze od takej firmy utekat
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@andrej7708 dobry den zistili ste nieco o tejto firme?
Odpovedať
Dobrý deň, po skúsenostiach by som tuto firmu nikomu neodporučil.
Odpovedať
@deniska7777 neodporúčam po skúsenostiach známeho.
Odpovedať
@zita19 neodporucam z vlastnych skusenosti.
Odpovedať
@marian26 mne je to jedno, ale neodporúčas zo skúseností známeho a po pár týždňoch z vlastnej skúsenosti. Tak ako? Neodporúčas a potom sa ešte s nimi zapleties?
Odpovedať
@zita19 Neodporúčam ani zo svojich a ako som zistila aj od iných , že ich neodporúčajú.
Odpovedať
@marian26 Mohol by si konkrétne napísať, prečo túto firmu neodporúčaš? Radi by sme s nimi stavali, tak napíš, čo nebolo dobré. Ďakujem.
Odpovedať
@vrabce my sme s nimi tiež stavali a stále sme ich museli kontrolovať inak by bolo všetko zlé. A na záver zaplatiť a práce nepodokončované a stále len výhovorky... Nehovorím o komunikácii.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Firmu by som po vlastných skúsenostiach neodporučil, mám veľmi zlé skúsenosti, nekvalitná práca a riešenie reklamácií hrôza. Výhovorky, výhovorky už 3 rok riešime veci. Nikdy viac
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?