Referencie na Acctive design corp. s.r.o.

Profilova fotka
Dobrý deň, zaujímalo by ma, či niekto z Vás nemá neferencie na firmu ACCTIVE design corp. s.r.o.. Vopred ďakujem všetkým.
Odpovedať
1
2
@aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Dobry den, firma ACTIVE design, je super. Osobne som maximalne spokojna 😊 seriozny pristup, vo vsetkom vyhoveli mojim poziadavkam 😊 😊😊takze vrelo odporucam 😊😊
Odpovedať
Profilova fotka
Juj ci je to nenapadne :)
Odpovedať
@dendrla A čo také Vám robili ,možno by dotyčnej pomohlo pár fotiek do fotoalbumu ;-)
Odpovedať
Firmu Acctive môžem len odporučiť, ideme s nimi budúci rok stavať rodinný dom. Prístupom, nadšením pre svoje remeslo a ochotou predčili viaceré renomované firmy, ktoré sme pri hľadaní realizátora stavby oslovili. Takže šancu by som im určite dal!
Odpovedať
tak to naozaj verim....
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Zaujímavé je, že všetci, ktorí chvália tuto firmu sú jednopríspevkový uživatelia a neaktívni. Prečo asi? :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
Taktiez mozem tuto firmu odporucit !!! .. mali velmi dobry pristup ,boli rychly , vedeli dobre poradit a vysvetlit potrebne veci. Nie kazdy clovek je odbornik na vsetko co sa tyka domu. Aj ked sme s manzelkou chceli niektore veci posvojom, bud nam vysvetlili ,ze pre typ nasho domu sa to nehodi alebo nam ponukli alternativne riesenie. Zarobit na nas nechceli kedze realizaciu domu riesime cez inu firmu (dovod : nemali uz volny termin pre rok 2018) a my sme chceli zacat stavat. Ak nezabudnem hodim tu aj fotky hotovej stavby. Predpoklad november 2018.
Odpovedať
Dobrý deň je tá firma seriózna?nam sa páči projekt navi a teraz neviem či ísť do toho s nimi :/ ďakujem za odpovede
Odpovedať
@2petruska8 Dobry den, rozhodli ste sa nakoniec pre projekt Navi? Paci sa aj nam!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Viem oživiť túto diskusiu - ako ste boli spokojní s firmou ACCTIVE .... hľadám recenzie na túto spoločnosť - páči sa nám projekt TANYA
Odpovedať
@ameliana ako ste nakoniec pochodili?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@milada36 ahoj. Davame si kreslit individualny projekt od inej firmy
Odpovedať
@ameliana - vedela by ste mi poslať do správy firmu u ktorej ste si dali urobiť projekt ?? Ďakujem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Reci pekne, po dohode oddalovanie terminu, vyhovorky, neseriozny pristup a z projektu ani ciarka. Vyse mesacna strata casu a zadali sme projekt druhemu architektovi.
Odpovedať
Ďakujem, aj my sme si vybrali iného architekta 😉
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dobrý deň želám. Na slečnu martildku sa nedá nereagovať. Preto som si založil profil, ktorý dúfam, využijem iba teraz jednorazovo. Rád by som uviedol veci na pravú mieru. Oslovila nás slečna martildka so žiadosťou o stretnutie a prediskutovaní si možnej spolupráce pri projekcii rodinného domu. Stretli sme sa, povedala svoje požiadavky, ja som povedal naše, ako i cenu projektovej dokumentácie a dohodli sa na spolupráci. Podľa toho, čo bolo odprezentované som cenu stanovil na 1 700,- euro s DPH (1416,67 euro bez DPH) za komplet projektovú dokumentáciu rodinného domu vrátane prípojok, osadenia. Sme zvyknutí, riešiť vždy jedno-stupňovú projektovú dokumentáciu, to znamená, že časti architektúra a statika sú riešené na úrovni realizačnej PD. Slečna až po stretnutí poslala mail, v ktorom napísala, že zabudla, že dom bude pri hlavnej ceste a okrem toho bude potrebovať aj projekt žumpy. Pozemok pri hlavnej ceste neznamená, že sa musí riešiť prístupová cesta a dopravný projekt. Slečna nevedela povedať, či sa jedná o cestu prvej alebo druhej triedy. Ja som z toho dôvodu už cenu o dopravný projekt nenavyšoval, ostala nezmenená s tým, že ak dopravný projekt bude treba sa dorobí a na cene sa dohodneme. Postupovali sme štandardne, investorke sme poslali 6 dispozičných návrhov domu, z ktorého si vybrala. Tento sme dotiahli do finálnej podoby a poslali mail, kde bolo presne opísané, čo v rámci projektu dostane, za akú cenu. Tento mail sme dostali odsúhlasený a začali projekt spracovávať. Lenže v tomto období už prišli Vianoce. Investorka chcela na dom filigránový strop. Nakoľko však robíme statiku tak, aby sa podľa nej dalo bezproblémovo stavať, oslovili sme priamo výrobcu o žiadosťou o statické poradenstvo. Bolo nám povedané, že kladačský plán filigránového stropu robia až po záväznom objednaní materiálu. O tomto bola samozrejme investorka mnou osobne oboznámená. Okrem filigránového stropu som jej doporučoval i trámový. Z hľadiska dispozície mi prišiel vhodnejší a tak isto by sa zamedzilo zbytočným komplikáciam pri realizácii. Popri tom sme stále komunikovali s výrobcom filigránového stropu, raz bol prísľub vypracovania kladačského plánu, inokedy nie, inokedy za poplatok. Keď nás to prestalo baviť a projekt sa naťahoval (o čom bola znova investorka informovaná) zadali sme komplet statiku filigánu nezávislej firme, ktorá ich navrhuje. Zavolal som investorke, že na základe toho, aby sa zbytočne čas nepredlžoval a aby o tom bola informovaná, poslali sme do f. Ytong žiadosť o nápočet stavebného materiálu ako i žiadosť o vypracovanie kompletného kladačského plánu s ich stropným systémom. Skrátim to ... investorka od nás dostala 3 statiky, ktoré môže použiť ľubovoľne. Statiku na trámový strop, statiku na skladaný strop od f. Ytong a nakoniec i filigránový strop s komplet kladačákom a vystužením. Pri odovzdávaní projektovej dokumentácie mi bola položená otázka, či je súčasťou výkaz výmer. Na to som odpovedal, že nie, na tom sme sa nedohodli. Investorkin otec mi na to podpovedal, či im ho môžem spracovať. Moja odpoveď? Samozrejme - zadarmo, len mi to bude trvať nakoľko som dosť pracovne vyťažený a do mesiaca to isto nestihnem. Výkaz výmer je potrebný k realizácii stavby, nie k stavebnému povoleniu. Asi o mesiac nato mi zavolal pán, ktorý pre investorku vybavoval stavebné povolenie. Ani on nevedel, či dopravný projekt treba, preto som ho poslal na úrad a nech mi dá vedieť. Nebude predsa investor zbytočne vyhadzovať peniaze, ak by ho treba nebolo. Ozval sa asi po týždni, že ho treba. OK, mi sme "pozemáci", nie "dopravaci". Takýto projekt robiť nemôžme, preto sme hľadali kanceláriu, ktorá rieši dopravné projekty, samozrejme všetko vybookované. Na X-tý pokus som sa spojil s človekom, ktorý prisľúbil projekt spraviť. Vypýtal si 450e lebo sme to chceli "rýchlo". Podotýkam, že s týmto inžinierom som nespolupracoval a nespolupracujem. Odovzdal mi projekt, zaplatil som mu ho a odovzdal investorke. O tom, že nebol dobrý, alebo že v ňom boli chyby sa dozvedám až tu z fóra. Prečo Ste mi to neoznámili? Odkiaľ to mám vedieť? To nie je náš človek. Ak by Ste mi to bola povedala, mohol som to riešiť, nie sa na fóre dozvedať o sebe toto. A teraz poďme k tej neserioznosti a arogancii, ktorú tu opisujete. Dostali Ste od nás projekt dopravy navyše, ktorý nebol v cenovej ponuke, ani Ste sa neopýtali, či Ste niečo dlžná, ok, neriešil som. Výkaz výmer som Vám urobil zadarmo. Tých 8 hodín som mohol byť s rodinou. Na otázku, či netreba aj ceny, mi Váš priateľ odpovedal, že ak bude treba, on si ich pre banku doplní, ok ... a čo ďalej, sfalšuje môj podpis, keďže pre banku tam musím byť podpísaný? Keď sa bavíme o neserióznosti a arogancii, ja som Vám stále garantoval rovnakú sumu (1700e s DPH) .. čo Ste spravili Vy? Faktúru Ste nechali napísať na Vášho otca aby sa mi vrátila DPH. Ja som si DPH poctivo odviedol. Aká serióznosť je, mať regulérnu obytnú izbu otočenú k susedovi a mať ju nazvanú šatník? Mám pokračovať? Viete čo je na tom najviac "zaujímavé"? S firmou ACCTIVE by som už nikdy nespolupracovala ... prečo Ste si minulý týždeň objednali projekt odlučovačov ropných látok k domu? Zjavne až po napísaní tohto príspevku. Mimochodom, tento týždeň bude hotový, zastavte sa. Na stretnutí každému investorovi prízvukujem, že ak je nejaký problém stačí zavolať, prídem ja alebo kolegovci. Aj pri samotnej realizácii pomôžeme, poradíme. Urobili Ste tak? S pozdravom Ján Tatarka - konateľ a hlavný projektant, za pseudo sa skrývať nebudem.
Odpovedať
Dobrý deň, ja som sa na túto firmu nakontaktoval minulý týždeň vo štvrtok, s tým, že mi pán Tatarka mal poslať nejaký hrubý náčrt v pondelok, no doteraz ho nemám. Vždy nejaká výhovorka. V stredu mi ho vraj poslal mailom, no mne nič neprišlo. Vraj to mohlo byť spôsobené veľkosťou prílohy, qtak mi vo štvrtok hovoril, že to rozdelí a prepošle, no stále nič. Takže s takouto firmou radšej nechcem mať nič. Neseriózny prístup a neustále výhovorky.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dobrý deň, Nó, tak to som teda zvedavý, čoho sa dočkám ... Dúfam, že nám to vyjde - Alioth !
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@ameliana dobrý deň, tak nakoniec ste sa rozhodli pre inú firmu? ja akorát s pánom riešim projekt a za recencie by som bola vďačná. Ďakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Dobry den, radi by sme sa podelili aj my s nasou priamou skusenostou so spolocnostou Acctive desing corp. s.r.o., ktora nam vypracovala projekt rodinneho domu. Tak ako ludia v tejto diskusii spominaju, p. Tatarka je nekorektny, klame, zavadza a zbavuje sa zodpovednosti. V jeden den sa s nim na niecom konkretnom dohodnete a nasledne uz nedviha telefony a zacina sa neustale vyhovaranie. Projekt nam zrealizovali s tym, ako spomina aj p. Tatarka vyššie, citujem - "Sme zvyknutí, riešiť vždy jedno-stupňovú projektovú dokumentáciu, to znamená, že časti architektúra a statika sú riešené na úrovni realizačnej PD". - to vsak nie je pravda, narazili sme na to pocas nasej realizacie niekolkokrat. V projekte bolo mnoho chyb, no co bolo najviac zarazajuce boli zivot ohrozujuce chyby v statike, ktore pre neho vypracovala p. Kelemenova (neautorizovany statik) o com sme nevedeli a nechali nas v domienke, ze mozeme stavat dom podla tohto projektu. Preto trvame na tom, ze treba davat ruky prec od tejto spolocnosti, neurobit chybu, ako sme urobili my, aby ste neskoncili s nedostavanou stavbou a kopou problemov, ktore musime dodatocne riesit. Predpokladame, ze p. Tatarka sa tu zacne obhajovat a vyhovarat, ale na svojom si trvame a v potvrdilo nam to aj viacero stavbarov a statikov.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@buducanevestar takze by ste neodporucali stavat s nimi... Ja som prave uvazoval nad nimi kedze maju velmi priaznice ceny. Ak sa smiem opytat o ake chyby v statike slo? Viete mi poradit nejaku serioznu firmu? Dakujem za odpoved.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak má niekto ešte odporúčanie na dobrú stavebnú firmu, prosím pošlite. Ďakujem.
Odpovedať
@matej_sladek Tak my sme s nimi nestavali, nam len projektovali dom, ale ked tak stavaju ako projektuju, tak by som do toho urcite nesla. V projekte bolo strasne vela chyb "copy-paste" z inych projektov, statika bola znacne poddimenzovana. Jednotlive casti projektu medzi sebou nekoresponodovali. Za mna urcite ruky prec.
Odpovedať
Profilova fotka
@buducanevestar Tú statiku Vám niekto kontroloval alebo ako ste prišli na to, že bola zlá? Prípadne aké chyby ste v projekte ešte našli? Ďakujem za odpoveď.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Aktualne s p. Tatarkom staviam RD, v pripade zaujmu mozem poskytnut nejake informacie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@buducanevestar Prosím Vás, kto Vám statiku kontroloval?
Odpovedať
Máme podobnú skúsenosť.. na začiatok sa to javilo veľmi sľubne, hneď v danom týždni prišiel pán Tatarka na obhliadku kde sme si dohodli detaily a približne aj ďalšie termíny, cenu atď.. no potom zrazu ako keby zabudol, že existujeme.... klamanie a zavádzanie je tam na dennom poriadku. Prázdne sľuby ako "pracuje na projekte", ako poslal e-mail, ale asi neprešla príloha, ako nemá pri sebe teraz ntbk ale všetko je hotové a večer to pošle, ďalší deň teda voláte, že či to poslal lebo vám nič neprišlo a zas len samé výhovorky. Vyše mesiaca trvalo to, čo sľuboval že bude trvať max 2 týždne. A že on radšej povie čas s rezervou ako by mal meškať (dobrý vtip). Nasledovalo ďalšie neodpisovanie na správy, e-maily, nedvíhanie telefónu a podobne. K ďalším výsledkom sme sa už ani nedostali. Mrzí ma, že sme mu dôverovali a neodhalili to hneď. Zbytočne sme stratili pol roka bez výsledku. A ako čítam iné príspevky možno by ten výsledok ani za to nestál. Jednoznačne neodporúčam. Naša vina, že sme neboli múdrejší a nedali na recenzie. Táto firma vážne nie! Ja chápem, že je toho teraz veľa, veľa sa projektuje, veľa stavia, veci môžu dlhšie trvať, ale tu chýbali základy komunikácie, išlo vyslovene o klamanie a zavádzanie bez hanby..
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?