Pristavenie terasy pred kolaudáciou

Profilova fotka
Dobrý deň, Veľmi pekne by som Vás chcela poprosiť o pomoc, radu alebo vašu skúsenosti. Tento rok v lete, ( 6/2020 ) nám firma dokončila a odovzdala montovaný dom. Cez firmu sme si dali zrealizovať aj drevenú terasu s pergolou (4x3m), ktorá je upevnena na zemnych skrutkach a vchádza sa na ňu priamo z obývačky. V septembri sme dostali nápad terasu predĺžiť na celú dĺžku steny (nová terasa je 8,5x3m) s tým ze ta predĺžená časť terasy je tiež upevnena na zemnych skrutkach a strecha terasy (pôvodná pergola aj predĺžená čas strechy) je pokrytá vlnitým polykarbonátom. Moja otázka teda znie: ake odporúčate kroky podniknúť aby pri kolaudácii nebol problém s terasou? Pan co nam riešil stavebné povolenie povedal, ze stačí dom aj s terasou zamerať a zakreslit do koordinacnej situácie. Keď sme boli na stavebnom úrade v meste, pani povedala ze stačí projekt a dala nám "žiadosť o povolenie zmeny stavby pred jej dokončením" ďalší nás strašia ze s tým budú problémy pri kolaudácii a ja už začínam byť zúfalá, ako ďalej. Prosím, ak ste riešili takúto alebo podobnú situáciu alebo mi viete nejako poradiť, budem vám veľmi veľmi vďačná!
Odpovedať
Neries cim vas strasia dalsi...su to uradnici...predpoklada, ze nie! Na stavebnom urade sa jasne vyjadrili, tak spln poziadavky, ktore chcu a nekomplikuj si to dopredu recami..jedna baba povedala
Odpovedať
tak
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?