Poschodovy drevodom

ahojte chcem sa opytat ma niekto poschodovy drevodom?
Odpovedať
@mimon7 áno zatiaľ tesne pred ukončením :)
Odpovedať
A ako to je ked je osoba na poschodi je to moc pocut allebo minimalne?
Odpovedať
Profilova fotka
My zatiaľ len hrubá stavba.
Odpovedať
Profilova fotka
@fuso ahoj, akurát ideme stavať poschodový dom a rada by som vedela reálne info o realizácii. Máte zalievanie podlahy na poschodí?
Odpovedať
@carolinka podlahové kúrenie, hore aj dole. Reálny stav užívania zatiaľ neviem popísať, ale teplúčko a už sa nevieme dočkať :)
Odpovedať
A čo je lepšie DO stavba alebo DZ stavba ?
Odpovedať
@mimon7 Ahoj, my mame. Ked niekto dupe ako slon ( ako u nas) je to pocut priamo nad hlavou. Ale ked kricim z jedneho konca na druhy cez 1 dvere tak" ja ta nepocujeeeeeeem" ;-)
Odpovedať
@mimon7 Známi má takýto "poschoďák" ... Zvuky sú počuť neni, ale dupanie je určite hlučnejšie, ako v klasickom dome ... Na druhej strane, nič hrozné ... Normálna chôdza počuť nie je a nie je to nič, čo by si si po chvíli bývania v takom dome všímala ...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ahojte, prosim odkial ste mali projekty na stavbu poschodoveho drevodomu? :) ako vas domy vysli cenovo?
Odpovedať
aj mňa to zaujíma. A tiež či si to staviate sami, alebo pomocou stavebnej firmy.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, nemá tu niekto Family modern od Bau holdingu postavený ??? Dakujem :-)
Odpovedať
Zdravim my mame okal takze nieco ako drevostavba je pocut vselico ja tomu vravim papierove steny :-D je to zvyk si myslim nic ine urcite je viac pocut ako pri klasike.
Odpovedať
Článok sa načítava...
My mame, byvame 3 roky... treba dobre vybrat firmu co to bude stavat :) velmi dobre, a velmi pedantny stavebny dozor :) inak sa naopravujete ako my... :DDD Ale to je rovnake asi aj pri murovanych a inych domoch... neviem...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
ahojte. prosim vas, oplati sa postavit tento dom ako montovany? mame vybrate dva projekty, nad ktorymi uvazujeme. oba maju tento typ balkonov.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@fuso ahoj, môžem sa spýtať, ako sa býva?
Odpovedať
@bellatrix27 býva sa dobre. Hlavne treba dopredu všetko do detailov domyslieť . Ale sme spokojný 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?