Ondrej Suroviak firma Trendhome-montovane domy, firma Masterline

Dobry deň, chcela by som len upozorniť na pána "podnikateľa" Ondreja Suroviaka. Má založenú firmu Masterline a firmu na montované domy Trendhome. U nás (a nie len u nás) s dotyčným pánom a jeho firmou zial veľmi zlá skúsenosť. Zoberie peniaze, ale dohodnutú zákazku nedokončí. Neustále sa na niečo vyhovára. Buď nema materiál, alebo zamestnancov, alebo oboje, alebo je zlý dodavatel... Telefóny nedvíha a keď zdvihne, tak len samé sľuby, vyhováračky a zavádzania. Osobne nepoznám dospelého človeka, ktorý by si dokázal tak vymýšľať a klamať rovno do očí ako dotyčný pán. Čo povie jeden deň na druhý už neplatí. Zamestnancov samozrejme tiež nevypláca. V našom prípade veľmi zlá skúsenosť. Zabitý čas, stratené nervy a o peniazoch už ani nehovorím. Takže odporúčam vyhnúť sa mu veľkým oblúkom.
Odpovedať
Zdravim vsetkych. Rad by som znovu otvoril tuto temu a upozornil na tohto pana, ktory na Bazosi predava drevo (hranoly atd.) - ma tam uvedene iba meno (Ondrej). Pouziva email drevonastavbu@gmail.com a telefon 0904602844. Zoberie zalohu, tovar nedoda, peniaze nevrati. Trestne oznamenie podane, kto sa chce pripojit, nech mi pise sem do spravy.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?