Nízkoenergetické domy Top House - skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Mate niekto s skúsenosť s touto firmou?
Odpovedať
S firmou vôbec niesme spokojný! Vôbec neplnia plány! Stále sa na niečo vyhováraju! Dokonca raz prišli ani sa neohlasili a vylomili bránu a zvalili plot!!! To je neskutočne čo si dovolili... Keď som sa ich opýtal že to vyvalia všade dvere kam prídete?? Samozrejme drzo odpovedali chcete aby sme robili alebo nie?? Akože nikdy ale nikdy viac!!!!!! Majitelia firmy zamyslite sa!!!! !!!
Odpovedať
@peter100000 ako u vás pokračujú ?
Odpovedať
Profilova fotka
@pierrecomm ako dlho ste sa s nimi súdili?
Odpovedať
@baska_klukava_hlavata Kedze nekomunikovali ani so sudom, ked im ten poslal vyjadrenie k navrhu na platobny prikaz, tak to slo automaticky k exekutorovi a ten im tie peniaze stiahol z uctu. Cize, nastastie, nebol ziadny sud, ten by sa tahal roky a s zjavne pochybnym vysledkom ako je v SR typycke.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@highliner presne ako píšete ,hnusná firma .My sme minulý týždeň podali podnet na súd . Dúfam, že peniaze dostaneme späť . Tiež ste najskôr podali žalobu na súd a až potom to súd dal na exekúciu ? Či ako to funguje ? Dlho to trvá ? Ďakujem za odpoveď .
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Opakujem ruky prec uz ani na FB nejsu Top Hause ale BAU HOLDING Slovensko asi ludia uz poznaly ich firmu tak zasa zmenil srocku
Odpovedať
@alexis96 čo ty táraš? Tophouse a Bauholdingu sú 2 odlišné firmy čo nemajú spolu nič spoločné
Odpovedať
Cítite sa podvedení alebo poškodení spoločnosťou TOPHOUSE alebo jej nástupníckou firmou ThomasSabini? Nie ste spokojní s kvalitou ich práce alebo vám zostali dlžní peniaze? Ak máte záujem na spoločnom riešení vášho problému, napíšte nám. Ak poznáte niekoho takého, pošlite mu túto správu. highliner@azet.sk
Odpovedať
@alexis96 Taktiež BAU Holding Slovensko družstvo a Prestige HOME
Odpovedať
Pre toto, treba vždy kontrolovať firmu cez finstat
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pierrecomm Hledám všechny, kteří naletěli této firmě a chtěli by podat hromadnou žalobu ne na firmu, kde jsou pěkně jištěni, ale přímo na jednatele společnosti.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Už je o nich písané verejne. Držím palce všetkým, ktorí majú s nimi zlé skúsenosti, aby nad nimi vyhrali a získali späť svoje peniaze. https://www.tvnoviny.sk/ekonomika/201...
Odpovedať
Dobry den, firme sme bohuzial zaplatili zalohu aj my, viete mi poradit ako dostat peniaze od nich naspat? Poslal som im vypoved zmluvy ale ziadna reakcia.. dakujem za rady
Odpovedať
aktualne sa firma riesi na fb -stranka staviame svojpomocne - podava sa hromadna zaloba ,nas tiez oklamali
Odpovedať
@andrej39 ako sa pridat k hromadnej zalobe?
Odpovedať
pridám pre vás ďalšie (len aktuálne existujúce) firmy tohto pána: DKM company s.r.o. Prestige HOME s. r. o. Szabó & Merdaa s.r.o. ThomasSabini s. r. o. všetky majú predmet činnosti aj stavebné práce= ruky preč 🙂
Odpovedať
Tu je tiež niečo o jednej z jeho firiem : https://videoarchiv.markiza.sk/video/...
Odpovedať
Profilova fotka
@pierrecomm Zdravím, prosim vas chcem sa spytat ako ste postupovali ked ste pozadovali zalohu 6.000€ vratit späť. moc by mi to pomohlo. dakujem krasne
Odpovedať
Dobry den, ako som to tu uz pisal, dali sme to pravnikovi, pretoze TopHouse s nami nekomunikoval. Ten to s nimi skusil tiez, ale bez vysledku. Tak dal sudu navrh na platobny prikaz. Ten to poslal TopHousu na vyjadrenie. Ten zase nereagoval. Takze sud mal za to, ze TopHouse suhlasi. Sud to teda poslal exekutorovi a ten im to stiahol z uctu a poslal pravnikovi. Ten to poslal nam, ale odpocital si odmenu. Takze my sme dopadli dobre, nastastie. Keby TopHouse reagoval, tak by to muselo ist cez sudne pojednavania a to viete ako dlho u nas trva, ze? A s pochybnym vysledkom, lebo Slovensko. Odporucam sa dat dokopy s dalsiou stovkou nespokojnych kientov a dat hromadnu zalobu. lebo ich business model sa sice tvari ako legalna podnikatelska cinnost, ale pri stovke povodov to uz vyzera inak. Taka skupina uz existuje.
Odpovedať
1 nikdy neplatit zalohu dopredu 2 ceny idu hore co sa stavebnictva tyka, takze kto chce silou mocou usetrit, v konecnom dôsledku zaplati este viac na opravach,alebo cely zivot bude pozerat na svojom novom dome na nieco co nebude dobre urobene 3 neviem preco si ludia nevazia pracu remeselnikov ked chcu aby im tó robili lacno, ked taky manageri,riaditelia a pod beru ovela vyssie platy a nenarobia sa fyzicky,sedia v teplucku, spinavy domov nechodia a podobne 4 kazdy si mysli,ze murar,tesar a iny remeselnik je nejaky blbec co sa v skole neucil,,ale chcel by som vidiet kolko % ludi z officu,dokaze vytycit stavby vymerat zaklady,zalozit prave uhly, zakreslit rozne ine uhly(napr.na streche), precitat vykresy a podobne 5 zacina platit,remeslo ma zlate dno,, treba si zvyknut, ceny prace pojdu iba hore a nie dole. Preco? Lebo kvalitnych majstrov niet a mlady sa ucit nechce 6 ano,som aj remeselnik aj majitel firmy a preto si kazdeho jedneho remeselnika vazim a nech si kazdy za svoju pracu vypyta kolko uzna za vhodne 7 ano,ja svojho majstra ocenit dokazem a nerobi u mna za 5 ani 8 eur 8 je pochopitelne,ze ked chcem dat svojmu majstrovi zarobit,musia byt aj moje ceny vyssie 9 pre niekoho kto by chcel argumentovat ze som nenazrany a podobne-nemas ponatia ako dlho trva najst jedneho,opakujem jedneho kvalitneho chlapa,, kolko to je casu , kolko je to zle odrobenych prac,ktore nasledne na svoje naklady clovek musi opravit,kolko je to penazi v minuse 10 prajem kazdemu,kto sa chysta stavat svoj vlastny dom,aby narazil na co najlepsich profesionalov,,a nepozerajte vzdy na cenu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
K tejto firme: riež riešim s právnikom trestné oznámenie. Vraj boli prednedávnom v TV (asi reflex na markíze). Vedeli by ste mi, prosím niečo bližšie k tomu povedať?
Odpovedať
@andrej39 dobrý deň, prosím vás aj nás oklamali. Ako je to s tou hromadnou žalobou?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte , už ste niekto prosím Vás vo fáze hromadnej žaloby na firmu TopHouse ? My sme pred pár mesiacmi podali trestné oznámenie, z prokuratúry v BB to prevzala Bratislava a prišlo nám vyrozumenie, že si máme nájsť spoločného zástupcu. Ak ste v rovnakej alebo podobnej situácii, prosím napíšte mi tu, alebo na email bozka.mertinakova@gmail.com. Ďakujem
Odpovedať
My sme podali trestné oznámenie, ktoré bolo ukončené s tým, že Top House nespáchal trestný čin. Podali sme odpor, ktorý nám taktiež zamietli bez možnosti ďalšieho odvolania a prípad uzavreli. Božka Remeňova zajtra Vám pošlem informácie a radi sa pridáme. Prišli sme o 6000e, nemáme nič ale z pohľadu polície je všetko v poriadku.
Odpovedať
Súdiť sa v čase keď je u nás bezprávny štát je ťažké. Lepšie by bolo najať a zaplatiť si žoldierov ktorí mu prídu dohovoriť. Poprípade pri pokračovaní jeho podvodnej trestnej činnosti zabezpečia definitívnu nápravu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?