Nízkoenergetické domy na 1 Michalovce - zlé skúsenosti

S firmou máme veľmi zlé skúsenosti ako nedodržanie termínu, komunikácie je nulová,nereagujú na výzvy na odstránenie chýb, konateľ firmy je arogantný a drzý zvažujeme podať na firmu Nízkoenergetické domy na 1 trestné oznámenie. Určite túto firmu neodporúčame.Mám kompletnú fotodokumentáciu o odflakanej robote ktorú aj zverejním aby táto firma už nikomu nepoškodila.
Odpovedať
@vikingvk Dobrý deň, my sme práve v jednaní s touto firmou, boli sme si obhliadnuť vzorový dom a boli sme milo prekvapení. No po tom, čo ste napísali sme teraz na pochybách... asi sa radšej poobzeráme po inej firme.. ešte, že ste to tu napísali...
Odpovedať
@vikingvk Dobrý deň. Tiež uvažujem nad výstavbou montovaného drevodomu cez túto firmu (Nízkoenergetické DOMY NA 1). Tak by ma zaujímalo ako ste vaše problémy vyriešili a či vôbec. Aké konkrétne chyby vznikli atď. Za každú odpoveď ďakujem.
Odpovedať
@vikingvk my máme ten istý problém dom postavený pan úplne arogantný nezdvíha ani telefón od neho by som si už dom nedal postaviť a teraz riešime reklamáciu ale bez odozvy
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Bohuzial sa pridavam s velmi zlou skusenostou.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@alexandra_meskova dobry den, prosim Vas, viete napisat viac? ja som nasla este v roku 2021 dobre referencie na tuto firmu, oslovila som ich, uz sme mali kupeny pozemok, pan stavebny dozor sa vychvalil, ake ma kontakty a ze je schopny vybavit stavebne povolenie expresne rychlo.. zobral peniaze , a rok klamal co vsetko urobil , obcas poslal aj nejake doklady, malokedy dvihlal telefon a minuly tyzden som pri navsteve stavebneho uradu osobne zistila, ze ziadost o stavebne povolenie tam ani nie.. ze bola vratena este pred pol rokom , hlavna vec, ze mi pan stavebny dozor tvrdil, ze vsetko je vybavene, podane a ze uz len cakame na vytycenie stavebneho konania ... tiez zvazujeme podat na konkretnu osobu trestne oznamenie... vsetko sa zdrazilo odvtedy , aj stavebne materialy, aj hypoteky.. zaciname si vybavovat stavebne povolenie sami a zvazujeme, kedze firma nekomunikuje uz zrazu, ze ci vobec s nimi pokracovat... po precitani viacerych komentov som nemilo prekvapena.. dakujem
Odpovedať
@dendel ja som sa inšpirovala od nich jedným projektom, ale stavať na kľúč sme domek dali serióznej firme Meissen z Topoľčian. Riskovať sme to s Michalovcami nechceli.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od vikingvk:

S firmou máme veľmi zlé skúsenosti ako nedodržani…
@vikingvk písala som Vám spravu. Prosím odpíšte mi. Ďakujem pekne
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?