Montovaný dom - s ktorou firmou ste boli spokojní?

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý večer 😊 Chcela by som sa popýtať na firmu s ktorou máte osobnú skúsenosť a ste spokojný s výstavbou montovaného domu. Dostala som odporúčanie na WHC napríklad prosím o rady😊 ĎAKUJEM MOC
Odpovedať
@aleskandra tak robíš reklamu a nemáš postavený dom? Až keď budeš mať odovzdané dielo, potom nám napíš ako to dopadlo
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@micpic viete mi prosim napisat sukromnu spravu? vdaka 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dobry den. Rozmyslam o stavbe drevodomu. vedel by mi niekdo poradit spolahlivu firmu,co sa zaobera vystavbou domov z dreva? Ja by som mal zaujem o stavbu domu z CLT dosiek ! Ma s tym niekdo skusenosti , Dakujem
Odpovedať
@milos111 stavby z CLT robia asi len 2 slovenské firmy. Treba však myslieť na to, že ide o dosť drahý spôsob výstavby.. Skúste sa pozrieť na firmy M-house, s.r.o., CLT Slovakia, s.r.o.
Odpovedať
Profilova fotka
@milos111 čo myslíte, koľko ľudia postavia domov za život výlučne s touto technológiou?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, chceli by sme do roka mať domček (4izbovy) . Mate nejaké skúsenosti s firmou spoko stav? Respektíve viete odporučiť nejakú solídnu firmu v okolí Dolného Kubina? Ďakujem krásne za všetky odpovede a rady
Odpovedať
@sykorka75 nechápem, aká starosť s drevom? Je to proste stavebný materiál.. Postavili, bývame tu už tretí rok a vôbec som nebola oboznámena s nejakou starostlivosťou... sorry, ale neviem či ste už niekedy videli drevodom, montovany dom...? Vyzerá presne tak ako aj normálny dom... aká extra starostlivosť?
Odpovedať
@bridezilla veľa ľudí si mýli montovanú drevostavbu so zrubovým domom...
Odpovedať
Profilova fotka
@pipilipi33 od akej firmy máte domcek?
Odpovedať
Profilova fotka
Máte prosím vas niekto skusenost s firmou kvalitnydrevodom.sk?celkom ma zaujali ale neviem najst nejake recenzie okrem ich stranky.dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@katarina_gorcikova Firma založená 13.júna 2019 - pochybujem, že majú ešte postavený nejaký dom...
Odpovedať
Aj ja rozmýšlam nad Firmou Kvalitný drevodom. Majú postavených okolo 30 domov .Stavaju zo SIP panelov . Sestra bude tiež stavať drevodom a oni sa s nimi už aj stretli.Ukážkový majú nikde pri Senci.Uvidím ako sa rozhodneme.
Odpovedať
@54321oiuy kde majú postavených 30 domov, keď majú za minulý rok prázdne daňové priznanie? Vieš koľko ľudí musíš mať vo firme aby si dokázal postaviť 30 domov?
Odpovedať
@peter977 pocet zamestnancov nie je uplne ukazovatel. Na to sluzia ine veci. Dnes sa aj tak vsetko realizuje dodavatelsky...
Odpovedať
@bigjamajko ja sa pýtam koľko ľudí, nie zamestnancov.
Odpovedať
@bigjamajko potom tie dodavatelske sluzby aj tak niekedy vyzeraju...
Odpovedať
@pantheonsk tazko dnes najdes firmu, ktora postavi 30 domov s vlastnymi zamestnancami
Odpovedať
@bigjamajko urcite... ale hento bolo myslene vseobecne... jedna partia pri za moze byt ok, druha pri tt nie...
Odpovedať
Profilova fotka
@jaaancaaa dobrý deň. Môžem sa spýtať na skúsenosti s firmou TreeMont? Uvažujeme nad domom od nich. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Určite nedávajte peniaze firme Nesnívajte Bývajte. Zoberie vám peniaze ale o bývaní budete len snívať. Mám s nimi osobnú skúsenosť.
Odpovedať
@saliven867 skuste pozriet mipav. viem ake materialy pouzivaju a pokial budete chciet info piste.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Nejake skusenosti s firmou Drevostavboy Bruno? Dakujem.
Odpovedať
@wakapepe
Odpovedať
Profilova fotka
@wakapepe s touto firmou, co si sa pytal skusenost nemam, ale tiez sme si davali stavat montovany drevodom, takze ak by si chcel mozem ti napisat moju skusenost, pripadne aj fotky ti mozem poslat ak by si chcel pre lepsiu predstavu 🙂 Treba si ozaj na takuto stavbu zvolit spolahlivu firmu.
Odpovedať
@peter977 Dobrý deň pán Peter, keď čítam Vaše príspevky tak vidieť z toho že asi viete sa pohybovať na finstate taktiež viete že stačí jeden deň meškať s platbou finančnej správe a sociálnej poisťovni a už pár týždňov svietite na finstate ako neplatič, neznamená to ale že sme v likvidácii a že sme dlžníci ďakujem za pochopenie Andrej Drevostavby Bruno Slovakia
Odpovedať
@drevostavbybruno tak keď ste sa rozhodli vysvetľovať, čo keby vysvetlíte aj toto?
Odpovedať
@peter977 dostuduj uctovnictvo a prides na to mozno aj sam oreco je to v slovenskych podmienkach takto. Toto nie je smerodajny udaj. A uz vobec nie z roku 2019. Ps. Iba som isiel okolo tejto temy
Odpovedať
@pistikus zaujímavé, že sú stavebné firmy ktoré majú pomer cudzích zdrojov ku vlastným aktívam do 20%. Firmy ktoré majú tento údaj nad 90% dlhodobo väčšinou končia. Možno by si si mal ty naštudovať účtovníctvo, ja som z podvojného maturoval a študoval ho ďalej na výške
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?