Montované domy na kľúč

Profilova fotka
Dobrý deň, uvažujeme o stavbe montovaného domu na kľúč, viete mi prosím odporučiť nejakú firmu od ktorej máte postavený dom už niekoľko rokov, uvažujeme o Golhouse, prípadne Dom snov, alebo ak viete o nejakej inej spoľahlivej firme s ktorou máte skúsenosti veľmi by mi to pomohlo, ďakujem
Odpovedať
Mirano, byvame 4 a pol roka,.
Odpovedať
Dom snov neodporúčam.
Odpovedať
Profilova fotka
@dzonyby robili vám komplet cely dom na kľúč alebo ste si dali len hrubú stavbu? Zakladovu dosku urobili oni v cene alebo ste si ju museli dať zhotoviť sami? Za aku dlhú dobu vám postavili dom, mám veľa otázok 🙂
Odpovedať
holodom, ale pocase sme sa s manzelkou zhodli, ze druhy krat by sme to dali urobit na kluc. Zakladovu dosku mali na starosti oni. Zakladovu dosku pripocitali ku cene domu. Za styri mesiace sme byvali, no keby sme to dali na kluc, mozno by to bolo aj skor.
Odpovedať
Profilova fotka
@dzonyby ešte ak sa môžem opýtať aký veľký dom vám robili, mali by sme záujem o bungalov niečo cez 100m2 plus terasu, ďakujem
Odpovedať
cca rovnako, ale bez terasy.
Odpovedať
Tiez Mirano. Popis a foto prace v albume
Odpovedať
Profilova fotka
@bigjamajko ďakujem, videla som, domček je veľmi pekný
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch

Odpoveď na príspevok od dzonyby:

holodom, ale pocase sme sa s manzelkou zhodli, ze…
@dzonyby prosím vás aká je životnosť montovaného domu ? Dakujem
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lienocka777777:

@dzonyby prosím vás aká je životnosť montovaného …
@lienocka777777 pokial je dobre urobeny, nezateka atd.. tak by som sa o zivotnost neobaval. Kamarat byva v montovanom dome, ktory ma vyse 50 rokov. Preraba ho, devo vo vnutri zdrave....
Odpovedať
Zdravím my už 7 rokov montujeme strechy pre goldhause a vidíme ako napredujú stavby ide to ako hodinky
Odpovedať
My sme stavali s Goldhouse, plná spokojnosť, fotky v albume. Hľadali sme firmu, ktorá na jednu zmluvu urobí všetko vrátane zamerania, základov... Keď nám ZSDIS povolila 16A hlavný istič vyšli nám v ústrety, za vynikajúcu cenu nám dali solárny ohrev vody. Plná spokojnosť. Ak máš konkrétne otázky napíš.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od lienocka777777:

@dzonyby prosím vás aká je životnosť montovaného …
@lienocka777777 podľa mňa sa nemáš absolútne čoho báť, životnosť je podobná ako aj pri murovanom dome, ide hlavne o to ako kvalitne je dom postavený, preto treba tomu venovať pozornosť, nech pri stavbe je všetko jak má byť.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?