Máte skúsenosti s poľskou firmou Juhas - drevené chatky?

Obchodný zástupca v SR je často nedostupný,čakacia doba skoro rok.Nie je to divné?Má vôbec niekto chatku od nich ?
Odpovedať
1
2
Máme od nich chatu a viem aj o dalsich spokojnych zakaznikoch. Perfektna praca, dokazu robit akekolvek zmeny oproti vzorovym chatam. Nestalo sa mi ze by som sa zastupcovi nedovolal. Urcite sa treba ist pozriet na ich expoziciu a vybrat si ale v ziadnom pripade tam nedoporucujem ist bez zastupcu lebo on vysvetli co za upravy su mozne a co nie, my sme isli bez neho a museli sme tam ist potom znova s nim. Cakacia doba je cca 6 mesiacov ale montaznici su naozaj profesionali a maju tolko roboty ze sa oplati pre tu kvalitu pockat. Je to jedna z mala polskych firiem kde je ozaj kvalitna praca. Kazdemu co sa pyta vzdy doporucim tuto firmu a zatial nikto z nich nebol sklamany.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Dobry den Dušan, my sa rozhodujeme tiez pre domček od Juhasa, viete nam poslať aj nejake fotky? alebo ako je to v zime s tymi stavbami? daakujem, my by sme mali zaujem o dom Michal alebo JUhas 2. Denisa
Odpovedať
http://juhas.com.pl/domy_rekreacyjne....
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem si je predstaviť obývať v zime :-| nieje v nej zima? Predpokladám že sa musí zatepliť a tým pádom ide hore aj cena.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
S firmou Juhas mám výborné skúsenosti sú dochvíľni, kvalitná práca ,máme od nich chatu a sme nadmieru spokojní. Sú to chlapi od fachu a to je vidieť na ich robote. Za týmto všetkým je dobrá komunikácia a spolupráca. Sú ústretoví ochotní a strašne pracovití. Takže toto sú naše skúsenosti s firmou JUHAS z Poľska Odporúčam. A čo sa týka slovenského kontaktu, takisto super spolupráca, ochota, pomoc no proste fajn. Takže my vyslovujeme firme JUHAS veľké ďakujem! sunaj
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Na pevno. ;-) :-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My s nimi plánujeme stavať domček. Len sa bojím troška kvality materiálu.....neobjavia sa po čase problémy?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ako sa vam byva v domcekoch od Juhas.? neake postrehy poznatky uvitam :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Minulý týždeň nám postavili chatku v podstate ani nie za štyri dni, zohratá partia piatich odborníkov. Práca im išla od ruky. Od podpisu zmluvy do 6 mesiacov máme chatku, akú sme si vybrali. Obchodný zástupca vždy ochotne poradil, odpovedal na každú našu otázku. Sme spokojní a odporúčame aj iným, ktorí majú záujem. Určite je potrebné osobne pozrieť v Poľsku ich ukážkové domky a chatky a vybrať si, čo komu vyhovuje.
Odpovedať
Dobry den, s manzelkou sa zaujimame o vacsiu chatu ,stavba na kluc. Samozrejme berieme do uvahy aj firmy z Polska. Nasiel som firmu Juhas asi tak ako ostatni, cez google a forum. Ked som sa snazil dohodnut termin zo Slovenskym zastupcom, tak ma po telefone nechutne odbil. Mal som velky zaujem, kedze pozemok mam a peniaze pripravene. Asi 3 minutovy telefonat s konecnym vysledkom "NEMAM CAS". Takze asi tak. Momentalne preverujem firmu Drev-imed z Bielsko Biala, boli sme aj pozriet expoziciu. Neviem presne ako sa ten system stavby vola ale je to vlastne hranol s perodrazkami a stavia sa na seba a tym sa uzamyka. Mne osobne sa kvalita ich modeloveho domu moc pacila. Zdeno
Odpovedať
DOBRY DEN MAME OD FIRMY JUHAS REKREACNY DOM JEDREK A SME MAXIMALNE SPOKOJNY. OBCH. ZASTUPCA SR BOL VELMI OCHOTNY NAPOMOCNY A VZDY NAM VO VSETKOM PORADIL PROFESIONALNE. PO PODPISE ZMLUVY A ZLOZENIE LEN 5% ZALOHY S CELKOVEJ SUMY NAM STAVBA DO 6 MESIACOV STALA NAKOLKO FIRMA MA DOST ZABUKOBANE TERMINY VOPRED. A CO NAS VELMI MILO PREKVAPILO OBCHODNY ZASTUPCA NAS ZOBRAL PRIAMO DO VYROBY KDE NAM OD ZAKLADOV UKAZAL AKO SA PRIPRAVUJE SAMOTNA STAVBA NA FINALNU MONTAZ (OD SUSENIA DREVA AZ PO HOTOVE SKELETY...) BOLA TAM ROBOTA PRECIZNE ROZDELENA....KAZDI TAM MAL NIECO INE NA STAROSTI A TO SA NAM PACILO PRETOZE TO KAZDI ROBIL URCITE KVALITNE NIE AKO U INYCH KDE CLOVEK ROBI VSETKO A NA POLOVICU....LUDIA NA FIRME BOLI VELMI PRIJEMNY A MILI...KAZDY DETAIL BOL PREDISKUTOVANY VOPRED A VZDY SA NASLO OPTIMALNE RIESENIE S OBCHODNYM ZASTUPCOM. SAMOTNA MONTAZ DOPADLA VELMI DOBRE ZA NECELE 4 DNI TO BOLO HOTOVE... PARTIA BOLA ZOHRATA A KAZDI VEDEL CO ROBIT. TERAZ OD NICH BUDEME MAT NARADOVNU A O ROK ALTANOK NA MIERU. ODPORUCAME URCITE :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@peternina Dobry den , my sa rozhodujeme tiez pre domček od Juhas. Mozete nam poslať aj nejake fotky domu? Ako je to v zime s tymi stavbami, mate to zateplené? Je tam moznost stavby na kluc? :-) dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
môžem aj ja poprosiť nejake foto a ako sa byva? chceme stavat rodinný dom . dakujem. a este otazka aka je uprava dreva je potrebné ho v nejakych intervaloch lakovat natierat? dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@kattmagy Ahoj, chcela by som sa spýtať, ako ste to u Juhasa mali s podpisom zmluvy. Išli ste ju podpisovať do Poľska alebo na Slovensko k obchodnému zástupcovi? Mohli ste si zmluvu preštudovať vopred ( poslali vám ju na prečítanie napr. na email) alebo len tesne pred podpisom a ešte posledná otázka, zmluva bola v poľštine alebo slovenčine? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. My sme boli tiež pozrieť v Poľsku a máme si dohodnúť termín na podpis, len chcem vedieť, ako to funguje. Ešte raz vďaka za info.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Zdravim. Mám rok postavenu chatu od Juhasu, JANEK 1. Som veľmi spokojny.. v prípade záujmu o radu rád pomôžem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
dobry den. Dušan15. vedeli by ste poslat niake fotky vašej krasnej chatky ? dakujem.
Odpovedať
@33paulo33 dobrý deň prajem, mohla by som pekne poprosiť o nejaké foto tej chatky? Ďakujem krásne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Mám záujem o nejaké fotky od vás hlavne chaty alebo celoročné domy od 70m4. Ak máte skúsenosti od tejto firmy poprosím aj vnútorné foto. Ďakujem
Odpovedať
@peternina tieto fakove profily s jedným príspevkom. Ktorý sa podobá na ospevne ódy na superhrdinov. 😁😁😁.
Odpovedať
@mirkavic 33paulo33 je na 99% fake profil.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Dobrý deň, pre všetkých čo ešte nie sú rozhodnutý pre chatu, alebo obytný dom od firmy Juhas. Firma je veľmi spoľahlivá, pracovníci, čo prišli stavať chatu slušní a zohraní. Práca im išla od ruky. Obchodný zástupca na slovensku veľmi ochotný a ústretový. Odporúčam si ísť pozrieť chatu do Pl, pretože sa dá veľa vecí zmeniť podľa Vašich predstáv. Nám chatu stavali ešte v roku 2014. dali sme si postaviť nezateplenú verziu Janek III s prípravou na zateplenie/ zateplili nám podlahu a po stenách natiahli fóliu/, ostatné sme si robili sami. Užívame ju celoročne aj v zime, ak sme mali pri príchode napr. 5st. celzia, tak po1,5 hod sme chatu vykúrili na 23 st. Vykurujeme 5kw pieckou bez prieduchov. S odstupom času môžeme hodnotiť maximálnu spokojnosť 🙂 🙂 🙂
Odpovedať
@maluja dobry den, zaklady vam tiez robila firma juhas alebo sami? A aky mate zaklad? Urobili aj piecku, privod vody a elektrinu alebo to ste si sami? Ospravedlnujem sa za laicke otazky, zatial sa v tom len zacinam orientovat.
Odpovedať
@mayolenka dobrý deň, základy som si robil svojpomocne. Musíte ich mať už pripravené, keď prídu. Rozmery základov, šírka, hrúbka je určená v projekte, ktorý si kúpite už hotový od ich projektanta. Sú tam rôzne možnosti uloženia chaty, 1. na riadne základy, 2. betónová platňa - keď máte rovný terén. 3. piloty ,4. betónové kocky. Je to na Vás. Elektriku a prívod vody, som si tiež robil svojpomocne. Komín Vám po dohode urobia oni, Vy si už len dokúpite krb podľa Vašich predstáv. Ale pozor! v tom prípade si priplatíte za komín, strešnú krytinu/keď budete chcieť inú/ a to navýši cenu chaty a až tej ceny Vám vypočítajú cenu za montáž - navýši to rozpočet. Oni vraj robia aj komplet s elektrikou a vodou, ale osobne som si to nevedel predstaviť, ako by to fungovalo. Ale urobia Vám ju celú z dreva/myslím vnútorný obklad/ a ja som to chcel kombinovať. V prípade ďalších otázok Vám rad odpíšem. Prajem pekný deň. J.Z
Odpovedať
Profilova fotka
@maluja dobrý deň večer tiež máme záujem o stavbu chaty Janek III vy ju máte krásnu dúfam že čoskoro bude stáť aj na našom pozemku. Chcem sa spýtať ako je to s projektom chaty a koľko vás stál keďže ten musí byť k dispozícii pri zacani stavebného konania. Keď už si zaplatíte projekt ako to potom funguje po vybavení stavebného povolenia (to môže niekedy trvať aj pol roka ak nie viac ) potom kontaktujte opat firmu na podpis zmluvy? Ďakujem
Odpovedať
@1608zuzana Dobrý deň Zuzana, chatu sme stavali ešte v roku 2014, tým chcem povedať, že je možné, že ceny sa budú líšiť od terajších/predpokladám/. Tak pekne po poriadku: 1. pozemok musíte mať na mene, oslovíte príslušný stavebný úrad v meste/obci, že chcete postaviť chatu na pozemku, či to nieje v rozpore s územným plánom mesta/obce. Keď Vám príde kladná odpoveď začne kolotoč vybavovania/ako správne predpokladáte/cca 6 mes. a viac. 2. dohodnete si stretnutie s obchodným zástupcom na SK p. Rolíkom. a môžete sa ísť pozrieť na expozitúru chát - odporúčam. Môžete si chatu upraviť podľa Vaších predstáv, zakreslia si to, nemajú s tým najmenší problém. Potom musíte osloviť ich projektanta dajú Vám kontakt a sním sa dohodnúť na postupe, všetko prebehlo po telefóne a mailom, Poslal 3x overený projekt cena 355eur, zakreslil chatu, kde ste si určili. 3. Musíte dať žiadosť o umiestnenie rekreačnej chaty na stavebný úrad a čakať na odpoveď. Po schválení Vám úrad pošle ďalší postup to znamená rozposlať ďalšie žiadosti na životné prostredie/ štátna vodná správa, ochrana prírody a krajiny, odpadové hospodárstvo, ochrana ovzdušia/to trvalo najdlhšie. 4. určia Vám termín územného a stavebného konania, kde prizvú susedov, či nemajú námietky ku stavbe...5.musíte si zohnať stavebný dozor-len na papieri. Až po týchto ceremóniach sa môžete pustiť do stavby základov, potom to už ide rýchle. To všetko som potreboval na začiatok, možno preto, že v blízkosti sa nachádza VN Ružín, ale dá sa to zvládnuť, držím Vám prsty a keby som sa mal rozhodnúť znova pre tú firmu z PL, určite áno.
Odpovedať
Profilova fotka
@maluja ďakujem krásne za rozsiahlu odpoveď ešte sa chcem spýtať tá výstava chát je len v poľsku že? Teraz keď si uzavreté hranice sa tam nedostaneme. .ja len že či náhodou nemajú aj na Slovensku také niečo..
Odpovedať
Profilova fotka
@maluja a ešte niečo prosím čítala som že od podpisu zmluvy trvá cca pol roka kým prídu chatu zmontovať .. takže podpísať zmluvu môžeme až keď budeme mať vybavené stavebné povolenie a odvtedy začne plynúť tá doba??
Odpovedať
Dobrý deň, nepamätám si presne, ale najlepsie bude ak sa spojíte telefonicky s obchodným zástupcom p. Rolíkom z Dolného Kubína, on Vám ochotne odpovie na všetky Vaše otázky ohľadom Vašich dotazov. Áno, stavba chaty na kľúč niečo trvá cca pol roka, pretože ju musia pre Vás vyrobiť.Obchodný zástupca: Rastislav Rolík Hviezdoslavovo námestie 16 026 01 Dolný Kubín SLOVENSKO tel: +421 903 548 610
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@maluja Kolo ta vyšla táto chata na komplet?
Odpovedať
Mate niekto chatu od firmy JUHAS z Polska na Zapadnom Slovensku?Dakujem
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?