Máte skúsenosť s domom RM 102 a RM 90?

Zdravím chystáme sa kúpiť projekt podstate sa rozhodujeme medzi dvomi oba su od atyp atelieru RM102 a RM90 aké máte skúsenosti s týmito domami prípadne s kvalitou projektanta?
Odpovedať
My máme RM 99 s domčekom sme v celku spokojny niektore veci sme si trocha prerobili podla svojho par veci nam pripadalo nedoriesenych apr na poschodi dat aspon 4az 5 rad tehal a nie dve ako bolo v projekte a potom to riesi nejakym hluchym priestorom za prieckou zo sadrokartonu tj boli tam aj muchy
Odpovedať
Tak ale to asi každý bežný projekt ma svoje muchy... a čo sa týka projektu alebo projektanta nie sú žiadne problémy? plynoinštalácia, zložité vykreslenie a pod... predsa len nestavia sa dom každý rok...
Odpovedať
Profilova fotka
@spp jej tento domcek sa pacil aj nam len nam nesedel na pozemok ;-) chceli sme aj z garazou
Odpovedať
No to aj mi sme ho chceli pôvodne s garážou , ale tiež nám to nevošlo teraz plánujeme spraviť len taký prístrešok NA auto
Odpovedať
@jenkie S projektantom neboli žiadne problémy a tie veci plyn , elektrika a voda nedržali sme sa celkom projektu nechali sme to na majstrov.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my máme od neho presne ten istý projekt, aký si chcete kúpiť:-))) My máme RM 102...S projektantom sme nemali žiadny problém, skvelá komunikácia...Domček sme si tiež trochu prerobili, ale vopred sme ho na to upozornili ...Inak skvelý výber domčeka :-)
Odpovedať
@slavusa5 Super a kolko vás vyšiel čo sa týka už ho máte postavený komplet?
Odpovedať
Profilova fotka
Zatiaľ máme ešte len hrubú stavbu...takže Ta asi nepoteším...Toho roku by sme chceli domček zobytniť, tak uvidíme...Zatím čakáme kým sa oteplí...Ale je to veľmi krásny domček...najviac sa mi na ňom páči, že má toľko okien a, že je netradičný..Čo sa nevýhod týka, už teraz je mi ľúto, že nemá šatník...ale to je možno jediná nevýhoda...a izby má dosť veľké, takže z nejakej možno časom uberieme:-))))
Odpovedať
@slavusa5 mno podstate my sme tiež pozerali že pravdepodobne z tej jednej tiež spravíme šatník hned vedla manželskej izby - taký súkromný šatník - pozrel som foto my to však chceme stavat z ytongu vraj je to jednoduchšie ale dávame si to zrkadlovo otočit ako vy. Ako som pozeral tiež som si všimol že taam davate lahku kritinu nebude to rachotit ked bude pršat v podkrovných izbách?
Odpovedať
Profilova fotka
@jenkie: No, my sme si tam urobili pár zmien...Zrkadlovo nám to viac vyhovovalo na náš pozemok...A staviame z tehly, neskôr by sme chceli zatepliť, ale to je otázka budúcnosti...Co sa týka krytiny, vybrali sme si kvalitnú krytinu Rukki- Elite a chceme dávať dobrú strešnú izoláciu, tak dúfame, že nie...
Odpovedať
@slavusa5 oki a kolko Vás to stálo zatial dat pod tú strechu bez okien? vlastne zo všetkým tehla, krov, kritina zaklady... tento mesiac to rozbiehame a cez leto ak sa to postiha zaklady by mali byt s dekou uvidíme ako budeme stíhat....
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to keby sme vedeli...fakt netušíme...Ešte sme si nestihli všetko popočítať...Pri dvoch malých deťoch sa toho veľa stíhať nedá... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@slavusa5 aha mno mi mame len jednu dceru takže sa to da... dik však cez leto ta budem možno sem tam otravovat ked nebudem vediet neakú vec vyriešit:D
Odpovedať
Profilova fotka
v pohode:-), ked budeme vedieť radi pomôžeme:-)))
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Tak už sa do toho pustam aj ja. RM-102. Slavusa5 budem hrozne rad ked sa dopracujes k cene tej hrubej stavby a dala by si nam vediet. Z jednej izbi satnik je super napad
Odpovedať
Hrubá stavba cca 53000 euro, celý dom štandard 90 000,- euro ak si to budeš menežovať sám, na hrubú stavbu stavebnú firmu malú 3-4 robotníci, a profesie objednávať samostatne.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@ferka511 no chcel som vediet ako si sa dopracovala k tej sume??? mna vyšla uplne ina... prave sme sa prestahovali...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Ahojte chceli by sme aj my stavat domcek rm 102 velmi sa nam paci :) prosim vas vedeli by stw mi niekto povedat co vas vysla hruba stavba ??? Dakujeem :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?