Kto má bungalov 771 od Euroline?

Profilova fotka
Najde sa niekto, kto stavia, alebo postavil Bungalov 771? My nad nim uvažujeme, aj s garažou, z nej by boli dve izby. Dakujem http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro...
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@hviezda22Ahoj, stavajú ho tu na MS traja, čo o nich viem, my sa akurát púšťame do stavby tohoto domčeka... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zipi ahoj, no ja som hladala tu vo fore, ale našla som len teba :-) , že si spomínala, že budete stavať robili ste zmeny v projekte? budete mať aj garaž?
Odpovedať
Profilova fotka
@hviezda22 natiahli sme ho trochu kôli tech. miestnosti, tú sme vpasovali medzi dve kúpelne... inak budeme stavať nízkoenergetický dom s tep. čerpadlom a dôkladným zateplením... garáž bude etra... začíname akurát teraz cez víkend základy, stav. povolenie sa dosť naťahovalo...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ja so ho tiez zacal stavat tento rok, ale trocha som si ho poprerabal podla seba
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@zipi Ahojte aj my staviame bungalov 771. Na jar ideme robiť stierky. Zipi pozerala som tvoj album. Ako ste už ďaleko? Dávala si si robiť niekde 3D vizualizáciu kuchyne? Kúpelňu máme zo Sika vizualizáciu, ale asi budem hľadať lacnejšiu alternatívu obkladu, lebo ten, čo sme do nej vybrali by nás vyšiel mooooc :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sahenka Ahoj, ideme akurát robit podlahové kúrenie a potery atd. :-D kuchynu mám už navrhnutú, ale nemám zatial 3-D návrh v počítači, doložím ked to budem mat ;-) ináč sa krútime na dome už tretí rok, ale finanacie nás dost zabrzdili, teraz nám skončilo stavebko, takže to už pojde šup-šup si myslím.. daj fotky, ak máš dačo nafotené, nech sa tiež inšpirujeme.. :-D
Odpovedať
@zipi Tento rok bude tiež tretí čo sme začali stavať. Tiež brzdia financie :) dala som do albumu nejaké foto tak si kuk... Dom je tiež s obmenami trochu, nie je to presne ako original 771, a priložila som aj tú kúpelňu :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Ahojte,mame zakupeny tento projekt a chcel by som vediet ci niekto z vas sa rozhodol pozmenit kepelne a miesto pre kotol. Popripade ak sa da nejake fotky. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahojte. Nájde sa niekto kto má postavený tento bungalov na východnom Slovensku?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?