Hľadá sa nový dom

Po čase sme sa rozhodli zmeniť nás dom a domov a tak sa vás idem opýtať o radu. V súčasnosti máme 3 izbový dom, ale potrebujeme už väčší. Poraďte mi prosím čo je najlepšie. Postaviť asi nebude možné, ako je to v prípade, že by sme vzali hrubu stavbu a dokončili ju podľa našich predstáv? Koľko času to zaberie? Je to náročné na vybavovanie? Už sme išli bývať do domu, ktory postavili podľa seba predošlí majitelia a my sme museli všetko čo sa dalo opravovať a tak sa nechcem znova popáliť a urobiť tu istú chybu. Koho si pozvať na obhliadku, aby mi správne poradil? Ďalšia pod otázka, chcela by som bývať v kludnej a tichej časti kdesi ďalej od Bratislavy, pokojne Trnavský, Senecký alebo Galantský kraj. Viete mi niečo poradiť? Ďakujem za každú pozitívnu radu
Odpovedať
Ahoj, my sme kúpili holodom v obci Miloslavov, Alžbetin Dvor (okr. Senec). Nakoľko manžel robí podlahy, sanitu, chodníky a pod. úpravy sám, trvá to dlhšie. Ale pokiaľ by ste si na tieto práce zavolali majstrov, podľa mňa sa dá dať dom do štandardu za cca 4 mesiace. Keďže nie vždy môžu majstri, čakanie na napr. kuchynskú linku, atď. Satelitné obce v blízkosti BA podľa mňa nie sú také tie dediny v pravom zmysle slova. Aspoň nie v tých nových častiach. Neviem, koľko je pre teba ďalej od BA. 🙂 Držím palce pri hľadaní vysnívaného bývania a prajem pevné nervy. 😄
Odpovedať
@jackiedanielsova ďakujem krásne. Je to náročné nájsť si vysnívané bývanie. Hlavne mám jednu preferenciu a to tu, aby to bola tichá oblasť a ďalej od susedov, nakoľko s tým nemám dobré skúsenosti
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?