Firma Trendhouse - skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Poznáte, prosím, niekto firmu Trendhouse z Nových Zámkov? Zatiaľ nad nimi uvažujeme, lebo majú projekt, ktorý nám úplne vyhovuje a hlavne tie ceny nás lákajú, ale zase nechceme ísť na úkor kvality. Staviate niekto s nimi? Aké sú vaše skúsenosti, ste spokojní? Vopred vám ďakujem za akékoľvek info :-)
Odpovedať
1
2
@henrietaaa posúvali termín,aj nám brali robotníkov na iné stavby a my sme stáli..v podstate keby to zratam,tak u nás mesiac neboli..boli aj kadejaké chyby a nedostatky,dali sme ich prerobiť,vedenie firmy sa zachovalo férovo a profesionálne,určite treba čokoľvek riešiť práve s nimi,nie iba s majstrami..stavba bola rýchla,boli sme v úžase aj susedia ☺
Odpovedať
Profilova fotka
@aniskamaiska my presne toto iste sme zazivali :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Dobrý večer firmu Trendhouse doporučujem mne teraz postavili domček a môžem len pozitívne hodnotiť. Profesionálny prístup a a skvela spolupráca . Pre mna 🔝🔝🔝 Dnes o 18:44 • Odpovedz • Pošli IP •
Odpovedať
Dobrý deň, aj my sme sa rozhodli pre firmu Trendhouse a zatiaľ sme spokojní. Domček sa nám stavia veľmi rýchlo, za chvíľu budeme finišovať :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Dobrý deň, je niekto ochotný uverejniť recenzie na domy od Trendhausu.Rozmýšľam nad touto firmou. Díky moc
Odpovedať
Dobry den, my sme zacali spolupracovat s firmou TRENDHAUS. Maximalna spokojnost - od majitela firmy az po dlhy rad pracovnikov. Vybrali sme si katalogovy bungalov a s mensimi upravamy sme spolocne dotiahli projekt-projektant sikovny a hlavne poradil. Zakladnu dosku nam urobili do tyzdna - zacali sme 7.7.2018. Aj napriek uskaliam (mali sme dost uzko) vsetko prebehlo podla planu. Partia tesarov prisla zaciatkom septembra 2018. Koncom novembra odovzdavali komplet hotovy domcek - podlahy, sanita, komin, schodisko, malovka,..Zacali sme byvat 29.12.2018. caka nas teraz kolaudacia Nesmierne si vazim pristup celeho kolektívu firmy TRENDHAUS, odviedli skvelu pracu, mali s nami trpezlivost (vsetko nam predom vysvetlili a poradili). Majú nase odporucanie s pozdravom Blanka - Stupava
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Nám tiež stavala firma Trendhouse a musim povedat, ze zatial max. spokojnost...V domceku byvame rok, aj ked je to sice kratka doba, ale zatial nemozme firme nic vytknut...takze vrelo odporucam :-) v mojom blogu mam aj album, ako sa domcek staval
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Dobry den, ako ste spokojni s firmou Trend house ? My zvazujeme od nich postavit domcek.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ja Trendhouse odporúčam všetkým známym a neznámym o ktorých viem že idú stavať. Spokojni sme boli úplne so všetkým, od prvej komunikácie až po finálne stretnutie a vyúčtovanie. Bývame už rok a pol a nemám sa na čo sťažovať proste splnili nám sem o našom domove 🙂 Len a len odporúčame 😎
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Nám tiež stavala firma Trendhouse 🏠 Firmu určite odporúčame... Od plánovania, podpisovania zmlúv, návrhu až po samotnú stavbu všetko prebehlo v poriadku. Prístup bol super, mohli sme sa na čokoľvek opýtať, odpovedali, vždy poradili a prispôsobili všetko našim požiadavkám. Ak sa nám aj niečo nepáčilo či chceli sme zmeniť vyšli nám v ústrety. 🙂 Komunikácia aj dodržanie časového plánu prebehlo bez problémov. Začali stavať v júni a dom nám dokončili začiatkom decembra. Kvôli situácii s covidom sme na dodanie viacerých vecí dlhšie čakali... ale na to nás hneď upozornili 👍👌 Býva sa nám naozaj úžasne...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Taktiež mám len pozitívne skúsenosti s firmou Trendhouse. Vyzdvihnúť musím transparentnú komunikáciu, dodržanie časového plánu a žiadne pokusy o navýšenie ceny "lebo inflácia". Zmlvuné splátky sú rozdelené podľa konkrétných stavebných etáp a k ich vyplateniu prišlo vždy až po dokončení a vzájomnom uistení, že je všetko v poriadku. Oceňujem, že ma upozornili na možnosť získať dotáciu na tepelné čerpadlo čím mi vznikol nárok na kvalitnejší model. Taktiež som vďaka nim ušetril značný obnos na klimatizácii, ktorú mi ich subdodávateľ dodal za výhodnú cenu. To isté platí aj o lokálnych rekuperačných jednotkách. Kvalita prevedenia je tiež veľmi dobrá. V prípade, že som mal nejakú otázku alebo bolo treba niečo zmeniť vždy som dostal odpoveď, ktorá problém vyriešila. Celkovo som bol počas celej doby s firmou spokojný. Nikoho som nemusel naháňať, nebál som sa niečo spýtať, každá vzájomná dohoda sa naplnila a výsledok naozaj stojí za to. Ako išiel čas: - November 2022 - základová doska - Február 2023 - začiatok hrubej stavby - Marec 2023 - vnútorné izolácie a SDK - Apríl 2023 - vonkajšia izolácia a fasáda - Jún 2023 - dokončovacie práci v interérií - Júl 2023 - prípojky na inžinierske siete - August 2023 - a už bývam! :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Rozhodnutie zazmluvniť si firmu TrendHouse na výstavbu RD padlo vďaka kladným recenziám dostupných na internete a možnosti pozrieť sa na ich prácu počas výstavy domov. S priebehom výstavby sme boli spokojní, domček rástol pomerne rýchlo a všetko napredovalo v súlade s dohodnutými podmienkami. Robotníci kt. táto firma má k dispozícii sú pracovití a spoľahliví. Počas realizácie výstavby RD sa objavili rôzne otázky, ktoré nám kompetentní pracovníci firmy zodpovedali a odborne vysvetlili. V prípade chýb (zopár sa vyskytlo) majitelia firmy hľadali riešenie a vždy vyriešili nedostatky k našej spokojnosti. Firmu môžeme iba odporučiť. V dome bývame niečo cez rok a sme spokojní. Nie len my ale aj viacerí známi/neznámi sú očarení finálnym výsledkom. Ak by sme sa mali ísť opäť stavať RD, vyhrala by zas a znova firma TrendHouse.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?