Firma na drevodom

Dobrý deň, prosím vás hľadám kvalitnú overenú firmu na drevodomy. Viete niekto odporučiť, s kým máte dobrú skúsenosť ? Najlepšie niekto kto už býva niekoľko rokov. Ďakujem
Odpovedať
1
2
@mbystro plánujeme stavať v Trnave
Odpovedať
Kamosov znamy ma od mipav ( byva 6ty rok ), chystam sa uz dlhsie na obhliadku ( dufal som ze bude kruta zima aby clovek videl vykurovacie naklady a ako sa v takom drevodome byva ) tak ked tam pojdem, dal by som vediet. Som zo Smolenic, takze sa chystam postavit nieco tuna ( aj ked zvazujem aj kupu starsej dedinskej chalupy na D.Vode ) . Zatial som bol pozriet bau-holding na boroch ( pohoda ) kedze mi nejako nevonia osb doska ... Urcite by som chcel mat pouzite kvh-cko...
Odpovedať
My premýšľame nad DrevoDom Zvolen, čítali sme si viacero recenzií a referencií na nich a aj známy majú od nich dom a vraj všetko prebehlo veľmi dobré. Sú dobre hodnotení za cenu, rýchlosť, kvalitu a veľa ľudí písalo, že super je komunikácia s nimi. Ale tiež sme zvažovali aj Prodom.
Odpovedať
Nám momentálne tiež stavia Mipav, zatiaľ sme veľmi spokojní. Kontaktovala som tu na fóre niekoľko ľudí ktorí mali s nimi reálne skúsenosti. Na základe ich hodnotení sme sa pre nich rozhodli. Boli sme pozrieť aj ich vzorový dom, páčil sa nám. Používajú kvh hranoly.
Odpovedať
Profilova fotka
@mbystro momentálne staviame drevodom s firmou GoldHouse.. pozri v mojom albume, ako pokračujeme.. dnes je to 26dní (pracovných) čo sa niečo na stavbe robí.. odvtedy máme základovú dosku, hrubá stavba uzatvorená aj s oknami, dvere, strecha komplet, dom zateplený, položené podlahové kúrenie, zaliaty poter na podlahe, naťiahnutá voda aj elektrina.. zatiaľ sme nad mieru spokojní.. v albume sú aj dátumy, ako sa pokračovalo a čo sa kedy robilo 🙂 hádam pomôže..
Odpovedať
@pantheonsk ahoj, čo sa nákladov týka, tu na fóre mi jedna ktorej Mipav staval písala že majú vykurovanú plochu 130 štvorcov a mesačne platia 85 eur- bez krbu, keď dali krb náklady sa znížili o 22%. Takže dúfam že náklady nebudú vyššie 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@helik00 som to ja a je to pravda. Hihi. Sme spokojni
Odpovedať
@kamilka22381 prepáč, už som si nepamatala nick a nechcelo sa mi narychlo lovit v poste aby som ta oznacila 😄 😄 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@helik00 to je v pohode. :-D
Odpovedať
Nemáte náhodou skúsenosti s firmou wittner haus ? Tu na fórach som videl dobre recenzie dosť ľudí sa rozhodovalo medzi mipav a wittner 🙂
Odpovedať
@mbystro popravde, o nich som ešte nepočula 🙂
Odpovedať
@helik00 vdaka za info / podla mna je to celkom slusne. Nevies ci sa jednalo o podlahovku ( a ked jej aku ) resp ake vykurovanie pouzivali? Dik.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mbystro https://old.modrastrecha.sk/catalog/v...
Odpovedať
@pantheonsk majú podlahové kúrenie CALEO, ale skús sa najlepšie popýtať priamo @kamilka22381 😉 Bola veľmi ochotná keď som ju ja otravovala 😄 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@pantheonsk v pohode sa pytaj. Mame odporove kable a folie caleo.
Odpovedať
@kamilka22381 super, vdaka za info. Mate potom vsade dlazbu ci plavajucu podlahu? Byvam kusok od tt a v okoli mam jeden dom od mipav dalsi od mirano.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantheonsk na stranke mipav najdes zrealizovane domy a tak vies, v ktorom meste napr.robili. Dlazbu mame vsade okrem spalni a 2 detskych izieb. Tam je plavacka.
Odpovedať
@pantheonsk ak ti osb “nevonia”, ako pises, je ti zbytocne riesit mipav, ci mirano.
Odpovedať
@bigjamajko ano... kazdopadne po obhliadke nudem mudrejsi.... kedze v stavbe z osv som este nebol ( tato ma okolo 6 rokov, cize ziaden prezentacny dom )
Odpovedať
@pantheonsk ak by si mal vnutorny problem s osb aj nadalej a rozmyslas nad montovanym domom, potom stoji za uvahu napr. difuzne otvorena konstrukcia...
Odpovedať
@bigjamajko ano, ale davam tomu este sancu, uvidim po obhliadke... hlavne som rad ze ten dom ma nejaky vek a nie je to novotina... diff otvorena sa mi paci, uvidime co financie 🤔
Odpovedať
@bigjamajko Difúzne otvorená konštrukcia nemá v u nás v strednej EÚ opodstatnenie. Tento typ konštrukcie je priamo vhodný pre serevnú pologuľu ako sú Šandinávia, severná časť Kanady a pod.
Odpovedať
Profilova fotka
Mne stavali chalani z krovstav-domy. No keby idem podľa ich stránky neviem či by som sa na to dal (veľmi široký záber). Realizoval som stavbu cez ich Nitrianskeho partnera a maximálna spokojnosť. Mrzí ma že nemajú referencie. Už som sa chystal že im musím spraviť reklamu, aspoň formou albumu, len stále je niečo čo ma okolo domu zamestná. Izolácia steico, priečky rigistabil, v strope fúkaná izolácia. 1.V začali kopať pivnicu a 8.XI ten istý rok som sa sťahoval. Ak by som mal rovný pozemok tak o dva mesiace skôr.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
@wyrky mne tiež, zatial spokojnosť. Prišli, postavili, polozili strechu a vybavene. A s R.B. je to jasne. Spokojnosti zo vsetkych stran dosť. 👍🏻
Odpovedať
Profilova fotka
@dominik_galaba je to parada, ked je to bez starosti. Nam stavala firma Kontrakting, komunikacia s nimi fajn, poradili, dohodli sme sa, co ako chceme, ake mame ocakavania a oni presne nase sny zhmotnili do reality. Je to pocit nadovsetko 😎 Toto boli druhe Vianoce co sme v domceku stravili a teda uzivam si to stale, mat nieco svoje a presne podla predstav to je perfektny pocit 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer chcela by som sa opýtať ci ma niekto skúsenosť s firmou kvalitnydrevodom.sk a stastnedomy.sk.dakujem pekne za odpoveď
Odpovedať
Profilova fotka
@eva_novosedliakova s tymi firmami, co si pisala skusenost nemam, ale vyssie som pisala o firme, co nam stavala a vsetko v poriadku, tak skus si aj ich pozriet 🙂 Rozsiris si obzory 🙂
Odpovedať
Ďakujem všetkým nakoniec sme sa rozhodli pre domček z tehly 🤗 ďakujem všetkým za reakcie
Odpovedať
@mbystro ahoj a prečo ste sa rozhodli pre tehlu?
Odpovedať
@mbystro ahoj mám zatiaľ iba čo sa týka jednania s nimi a návrhu projektu a môžem povedať že sú to veľmi ústretoví a milí ľudia a hlavne s profesionálnym prístupom... Aj pri mnohých dotazoch a otázkach vždy zareagovali ústretovo a profesionálne...dúfam že pozitívna skúsenosť vydrží aj po realizácii domu ale nevidím dôvod prečo nie...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?