Firma Mirano, neľutujete?

Ahojte, ti, co máte montovaný dom od Mirana už nejaký ten rok, neľutujete po čase,ze ste stavali s nimi? Ziadne problémy s domom? A ešte, ked je dana cena domu, nenavysuju, dodrzia, co maju?
Odpovedať
Pre ozivenie: Ak si myslite ze tu zistite pravdu na ktorukolvek firmu tak dufate marne. Kazda firma toto "troluje" a sama odpoveda ako najspokojnejsi zakaznik. Je to najjednoduchsia forma reklamy. Obcas sa stretnete ze si firma sama zalozi taketo firum a v podstate sa pyta sama seba a takto sa odporuca😉 pokial vam niekto skutocne neda podlozene dokazy ze je zakazik tak rozmyslajte kto vam aku firmu odporuca😉
Odpovedať
nie som troll, nelutujem. No treba si poriadne pozriet co je v cene pripadne sa pytat. Ak si poviete nieco, ze chcete navyse, tak samozrejme zadrmo to nebude. Ak nieco navyse, treba sa pytat, o kolko sa to navysi. Inak treba povedat, ze nic navyse si bez prejednania s vami nezelate.
Odpovedať
My sme od nich kupovali iba projekt a prišli mi ako veľmi seriózna spoločnosť.Čo sme sa dohodli všetko platilo do bodky.Myslim,že aj recenzie majú veľmi dobré.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ja mam od Mirana postaveny dom uz 3r. ... s manželkou sme velmi spokojní ... s celym priebehom realizácie ... povodne som chcel dom od firmy BF ... boli sme sa pozriet aj na ich vzorovy dom ...porozpravali sme sa s majitelom ... ale ja som chcel nejake upravy, co sa tyka konstrukcie stien domy, pouziteho materialu ... zo strany BF stavby nebol zaujem vyhoviet mojim poziadavkam ...oslovil som firmu Mirano....stretol som sa s panom Dendisom a vyhoveli mi max. v ustrety ... dokonca aj co a tyka financii, tak s poslednom časťou splatky domu som meškal, nakolko sme nemali k dispozicii peniaze z banky a aj napriek tomu v stavbe pokracovali (mal som uz asi 3 tyzdne dom postaveny na klúč), ked som firme Mirano vyplatil peniaze. Na stavbe bola len 1 vec, s ktorou som nebol uplne spokojny na 100%. Inakšie partie chlapov, ktore som mal na stavbe boli fajn. Najmä partia, ktora realizovala hrubu stavby ... ty sa mi najviac "pačili". A aby som uviedol jeden priklad serioznosti tejto firmy, tak som skoro po 3 rokoch reklamoval parkety (v obyvacich izbach mame parkety .... menil som ich mimochodom cca. 2 mesiace dozadu ...v marci) ... okraje sa mi vyduvali, proste nelicovali ...podrobnosti nebudem uvadzať... s p. Dendisom sme sa dohodli na určitej kompenzacii. Ak by som isiel este raz staviat, tak znovu oslovim firmu Mirano ... ale museli by na dome pracovať ty isty majstri 🙂 ... skusenosti su na nezaplatenie. Fotiek z domu mam kolko len chcete. Cena domu sa počas celej vystavby nenavysovala ... ale dnes v r. 2022 je situacia na trhu s cenami materialov nestabilna, tak ktovie, ako to rieši firma. Takže za mna max. spokojnosť a ja mozem len odporučať.
Odpovedať
@psa207 Ďakujem, že ste sa podelili so skúsenosťami, my začíname s Miranom budúci týždeň tak snáď budeme rovnako spokojní, zatiaľ čo sa komunikácie a dohovoru týka tak nemám čo vytknúť firme. Ešte som sa vás chcela opýtať, prosím vás čo za odtieň fasády ste si dali? Chceme podobne niečo také "smotanové" nie žiarivo biele.
Odpovedať
Profilova fotka
Co sa tyka otienu fasady, tak som max. spokojny... žiadnu špinu nevidno ...takze zas by som isiel do tej farby
Odpovedať
Profilova fotka
.
Odpovedať
@calwen306 mozem rovnako potvrdit pozitivnu skusenost s firmou.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@psa207 Ta skrina je kvoli comu tak podlozena?😲 celkom dost mi to pride…
Odpovedať
@psa207 ahoj, trochu pomimo, ale v jednej tej izbe nahodou nemate vinyl "sunny white"?
Odpovedať
Profilova fotka
@karolinka1991 Nie.... vinyl nemame ... ako som pisal vyšie v príspevku, tmave parkety sme nahradili svetl. parketami.
Odpovedať
Profilova fotka
@saaleem Ta skriňa bola len dočasne podložená ... demontoval som predne "nohy" pred prerabkou a nevedel som ich najsť, tak som zatial skriňu podložil parketami.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@psa207 a dobre ste spravili, jednoznacne aj mne sa pacia svetlejsia farba v takomto pripade 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?