Firma Mirano a Bruno montované domy

7. aug 2022130

Dobrý deň,
prosím o referencie na firmu Miráno a Bruno montované domy. Rozmýšľam prostredníctvom nich stavať montovaný dom. Je možné niekoho navštíviť, kto s nimi staval a je z okolia Pieštan až po Nitru?
Ďakujem za každú info. Som ZŤP a budem vďačná za každú správu.

• V júni začíname s Miranom pri Hlohovci hrubú stavbu, pokiaľ ešte do jesene budete rozmýšľať tak potom sa môžte zastaviť 😃

• @zslavicaz  podrobne foto v mojom albume.

• @lordkofola  
    Dakujem za info. Uvidim ako vybavim stavebne povolenie. Ako ste doposial spokojni s firmou Mirano? Ja som videla vzorovy dom a neboli velmi ustretovi.
    Zdravi slavica

• Sponzor fóra
  • Ja som práveže nadmieru spokojný, pri všetkých mojich vrtochoch mi vyhoveli, x krát sme prerábali projekt atď... Neviem teda v čom konkrétne Vám neboli ústretoví.

• Pytala som sa veci k vykurovaniu, co by bolo najvyhodnejsie. Odpovedali velmi nejednoznacne, ze si mam zadat, co chcem a potom to nacenia. Ziadna rada, toto by bolo lepsie. Tykalo sa to aj inych veci. Akoby na mna nemali dost casu a ani ochotu venovat sa mi.
    slavica

• @zslavicaz  neverim, ze ti neodpovedia, ak sa na nich obratis s konkretnymi otazkami. Na otazky typu “co je najvyhodnejsie” sa odpoveda tazko, lebo pre kazdeho “je najvyhodnejsie” nieco ine. Napr. ak budes musiet tahat XXm plynovu pripojku, tak to asi najvyhodnejsie nebude.

• @zslavicaz  mne stavala dom firma AV-House, precitaj si moj prispevok stoji to za to 😞 ako tam uvadzam ze si chlapci davali na seba aj ine tricka tak bohuzial mali aj tricka mirano na sebe takze tipujem ze vyuzivaju tych istych "majstrov" zivnostnikov na stavanie domov

• @brizzolit  
    Ahoj,
    mozes konkretne povedat, ako to islo. Bol si spokojny, resp. co bolo zle. Dakujem za odpoved.

• @brizzolit  ahoj,chcela som si precitat tvoju skusenost,ale link je nefunkcny.Najdem to este niekde?Chystame sa stavat cez Mirano,tak ma to dost zauijma.Dakujem

• @calmmeadow   ahoj, my sme stavali s miranom ( zatiaľ len hrubú stavbu ) ale maximálna spokojnosť zatiaľ

• @calmmeadow  vypada to tak ze to asi zmazali aj ked nechapem preco... Skusim tam upravit moje hrube vyjadrovanie a dam to hore znova,,, sorry dlhsiu dobu som tu nebol lebo len opravujem a opravujem veci na dome

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    PT-GIPS - strojové omietky Robíme strojové sadrové omietky Baumit a strojové vapennocementové omietky Baumit po západnom Slovensku. www.ptgips.sk
    Špecializujeme sa výhradne na fúkané tepelné izolácie. Fúkame pre Vás už viac ako 25 rokov !
    Vsaďte na tradíciu a skúsenosti.

Poskytujeme kompletné realizácie sklenených produktov.
    Články od našich partnerov
    Praktické rady pre domácnosti: Ako minúť menej zemného plynu?
    HELUZ zavádza výhodné FIRST MINUTE ceny na nákup tehál
    6 tipov pre moderné bývanie: trendom je inteligentné vonkajšie tienenie
    Archív článkov od partnerov