FAMILYHOUSE.SK - skúsenosti

Dobrý deň, plánujeme so snúbenicou stavbu domu. Pozerali sme zatiaľ zopár stránok. Mali by sme záujem o montovaný dom, ak by bola dobrá cena aj za murovaný nebránime sa :-) . No chcem sa spýtať, či nemáte niekto skúsenosť s touto firmou, resp. stránkou www.familyhouse.sk . Za každú reakciu či radu veľmi pekne ďakujem.
Odpovedať
Túto firmu nepoznám. Ja mám dobré skúsenosti s inou formou.Ak máte záujem o kontakt ozvite sa do IP. Pekný deň. Tomáš.
Odpovedať
@kuxo252 máte IP
Odpovedať
skvele ceny, aj ja by som poprosila nejake recenzie :-) :-)
Odpovedať
ahoj..my s nimi začíname stavať... tak uvidíme ako im to pojde...
Odpovedať
my s nimi staviame)) zatial uplna pohoda... vsetko ide podla dohody.... chlapi makaju...zajtra zacinaju strechari...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@andy2908 Ahoj,aj ja by som poprosila recenziu na familyhaus,boli ste s nimi spokojny?Domcek uz mate postaveny?A aky projekt ste si vybrali?
Odpovedať
aj my hladáme SPOLAHLIVÚ firmu... lenže isté "veci" sa mi u nich nepáčia : napr. - prečo nemajú v kontakte IĆO,DIĆ !! ]-( -škoda,že konkrétne nemajú rozpísané značky jednotlivých materiálov :-S - ako cenovo bomba domy, ale tak človek kupuje dom predpokladám,že na celý život, nie sú to topánky,pri ktorých ak sa zoderú podrážky, vyhodím a kúpim si druhé. my si to určite že veľmi rozmyslíme... :-| ale tak to je môj osobný názor a možno že sa mylim a že je to seriozna firma |-|
Odpovedať
@haifa ahoj...my s nimi staviame, na fa maju ico , co sa týka materialov treba sa pýtať..ale su nakloneni aj k debate o tom co chcete vy, my sme tiež menili napr.zateplovanie a aj ine veci ktore sme chceli zmenit. je to na dohode..robia nam holodom takze si ostatne zhaname sami. dali sme cez nich podlahovku a to aj tak riesia s externou fi. na nasom dome sa robia uz vnutorne etapy takze za nas mozem povedat ,ze dom stoji..aj kotol si riesime sami... dali nam ponuku,a my sme si dali urobit aj inde .takze nemaju problem ked si chcem veci riešiť aj mimo nich. my za seba sme spokojní.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@andy2908 ahoj, prosim ta, ako ste dopadli so stavbou, spokojnost s nimi? My hladame individualny projekt a ponukli nizku cenu... i ked porovnavam so studiami v BA a oni su z DS
Odpovedať
@shmoulinka1 nespokojnost....
Odpovedať
@andy2908 a povies aj preco nepsokojnost, ked doteraz si ich vychvalovala? :-)
Odpovedať
@atak77 ahoj... no to bolo prvých 3 mesiace...zakrývali sme oci pred vsetkým, ved to sa moze stat aj v inej firme a tak.... kazdý kto chcel som dodatocne pisala ip.. nebudem sa tu rozpisovat o vsetkom..potrebovala by som asi jeden den na vsetko co pokaslali.. takze urcite som v ostatných odkazoch az tak nechvalila... vlastne vôbec.... napisala som,ze nam dom nedokoncili a to hovorilo za vsetko...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dusob9 mozem aj ja poprosit ip?
Odpovedať
@andy2908 mozem vas poprosit o ip tiez???
Odpovedať
@kuxo252 napiste aj mne prosim.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@andy2908 môžem poprosiť aj ja o info?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@andy2908 môžem aj ja poprosiť info? Dakujem
Odpovedať
Veľmi podozrivá firma. Konateľ Tibor Csomor jednu firmu už potopil a táto jeho nová s.r.o. má iba 11 mesiacov. Neriskoval by som zbytočne...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@andy2908 dobrý deň, prosím napíšete mi dôvody nespokojnosti ? Nám sa veľmi zapáčil jeden projekt murovaného bungalovu, no asi ro nebude moc spoľahlivá firma, môžem poprosiť IP čo sa Vám stalo so stavbou? Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
@andy2908 dobry den, mozem aj ja poprosit info ohladom tejto firmy? Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@andy2908 môžem poprosiť aj ja bližšie info. Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@andy2908 už máte prosím postavené? A môžete mi napísať ip ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@ajusha248 aj ja sa pridám, @andy2908 možem Vás poprosiť o info s čím ste neboli spokojní? Ďakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@andy2908 možem Vás aj ja poprosíť o viac info? nám s priateľom sa páči od nich jeden projekt a zvažujeme kúpu len projektu. Prosím aké máte skúsenosti. Ďakujem
Odpovedať
sestra ich tiez zvazovala, napokon sa rohodla pre https://www.promiprojekt.sk/projekty/... rozhodla u nej nielen prepracovanost projektu, tiez viac cca ako 25 rocna prax projekcnej kancelarie
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?