Euroline - bungalov 1271

Prosím Vás stavia niekto, alebo nepoznate niekoho kto stavia od euroline - bungalov 1271. Ďakujem veľmi pekne http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 1 roku
zdravim, neviem ci je to este aktualne ale my sme zacali stavat ten to dom min rok. V akom ste stadium vystavby Vy?
Odpovedať
@tomkuc pozdravujem. Aj my chceme stavať tento dom. Aké máte skúsenosti a ako ste ďaleko. My ho chceme stavať z porobetónu. Vy ako?
Odpovedať
na mape realizovaných stavieb je minimálne v Jaslovských Bohuniciach :-) od Senice na skok 8-)
Odpovedať
@lula26 zdravim, mame hotovu hrubu stavbu, pod strechou, bez okien. Staviame z tehly, chceli sme vediet a vidiet nazivo dispozicne riesenie a nastastie sme nasli uz zabyvany tento isty dom v Alzbetinom Dvore. Po navsteve len kratko, waw! Tak a nijak inak.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Zdravím, trochu to tu skusim oživiť, rozhodol som sa stavať bungalov 1271 s garažou nemáte nehodou foto dokončeného domu alebo pár foto zo stavby , alebo aspoň zopár dobrých skuseností a rád? Dakujem za info
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Dobrý deň aj ja by som mala záujem my tento rok chceme stihnúť základy a od dalšieho roka na jar hrubú stavbu. Tiež by som chcela vidieť nejaké foto prípadne rady :) Dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?